Fikirlerinizi Almak İsterim

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
guvensorunu01
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Fikirlerinizi Almak İsterim

Mesaj gönderen guvensorunu01 »

Öncelikle Merhabalar, isim vermek istemiyorum ama bunu okuyan herkesten yorum, düşünce ve fikir almak istiyorum.

Aylar önce X sunucusunda bi bayan ile tanıştım arkadaş olarak konuşmaya başladık reel'de sms birbirimizi aramalar falan derken 2 sevgili gibi her gün konuşmaya ve sık sık mesajlaşmaya başladık. Ne olduysa bi konu açıldı ve ben içimde ona karşı beslediğim tüm duyguları açıkladım aynı şekilde oda bana açıkladı ve biz sevgili olduk. Bi süre telefonda görüşmelerimiz devam etti ve inanın daha önce hiç kimseyi bu kadar sevmemiştim onun sevgisinden de şüphem yoktu. Hiç görmediğim birini bu kadar seviyordum :) 4 - 5 sonra yanına gitme kararı aldım bulunduğu şehirde günlük kiralanan evlerden kiraladım tam 9 gün kaldım bu süreç en mutlu olduğum günlerin en başındaydı. Veda vakti geldiğinde o güzelim gözlere bakmaya kıyamazken hüngür hüngür ağladığını görmek beni bitirmişti... Aramızda mesafeler var evet güven sorunu kesinlikle olucak evlenmeyi düşünüyorum gerçekten çok hoşuma gitti oturması kalkması nerde ne diyeceğini biliyor tam benim istediğim birisi. Lakin sizlerin de fikirlerini almak istiyorum.
Kullanıcı avatarı
HIStory
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Re: Fikirlerinizi Almak İsterim

Mesaj gönderen HIStory »

Daha önceden İKV'de tanışıp evlenen bir çift olmuştu. Yanlış hatırlamıyorsam yeraltı cin mağarada ölen bir bayan büyücüyü kaldıran şifacı abimizdi. Elbette olabilir insanın nerde, ne zaman, kime aşık olacağı belli olmaz sonuçta :) Ama evlenme falan çok çabuk karar verme bana sorarsan. Mutluluklar :)
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Hayırlısı ne ise onun olmasından yanadır dileklerim. Bakarsın istediğin gibi olur ama bana kalırsa bu kadar acele etme.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Twingo
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen Twingo »

Merhaba, her ne kadar sanal ilişkilere karşı olsamda, İKV'yi ayrı bir yerde tutuyorum. Çünkü o kadar güzel dostlar ve kardeşler kattı ki bu oyun bana, neden başka birine bir eş katamasın? :) Öte yandan bir kararı vermeden önce her ne olursa olsun 100 kere düşün, özelliklede böyle muazzam bir kararda. Sizi tebrik eder iyi forumlar dilerim.
Resim
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

Twingo yazdı:Merhaba, her ne kadar sanal ilişkilere karşı olsamda, İKV'yi ayrı bir yerde tutuyorum. Çünkü o kadar güzel dostlar ve kardeşler kattı ki bu oyun bana, neden başka birine bir eş katamasın? :) Öte yandan bir kararı vermeden önce her ne olursa olsun 100 kere düşün, özelliklede böyle muazzam bir kararda. Sizi tebrik eder iyi forumlar dilerim.
Bende size katılıyorum.Oyuna ilk başladığım zamanlarda bayan bir arkadaşımla tanıştım.Her ne kadar sevgili olamasak ve ben ona duygu beslesemde çok iyi arkadaş olduk hâlâ da öyleyiz :).Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.Zamanla aşılır durumlar.
Never beleive someone who tells who they are.
guvensorunu01
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen guvensorunu01 »

Görüşlerinizi dikkate alarak karar vereceğim herkese teşekkür ederim. :)
camurhasan32
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Destan I Fettah

Mesaj gönderen camurhasan32 »

Merhabalar dostum sanırım aynı kaderi paylaşıyoruz :D 2015 Ekim aylarında kız arkadaşım ile oyunda tanıştık konu konuyu sohbet sohbeti açtı ve kendimi onun yanında buldum aramızda yaş farkı var benden 4 yaş büyük ama önemli değil birbirimizi seviyoruz geleceğe yönelik planlarımız var Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu versin. Senin de dediğin gibi birbirimize olan sevgimizden asla şüphemiz ve kuşkumuz yok eğer birbirinize yan yana olmadığınız halde güveniyorsanız sorun yok demektir. Uzakta olup kavuşma imkanı olmayan herkese Rabbim sabır versin ve doğru zamanda kavuştursun. 8-) ;)
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

Vay anasını herkes oyunda biriyle tanışıp, ilişkiye başlamış.Bir ben kaldım sanırım. :mrgreen:
Never beleive someone who tells who they are.
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

9 gün en az 70 tl desek ortalama haftasonu ile beraber 630 tl mi verdin konaklamaya :shock: kusura bakma ben işin maddi kısmındayım bu aşk seni çökertir
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

Dolunayım çalındığından beri bu konulardan uzağım ama dikkatli ol.
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!