Fikirlerinizi Almak İsterim

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Fikirlerinizi Almak İsterim

Mesaj gönderen Esadullah »

Şaşırdım ama helal olsun! Güven çok önemli.. :)
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
AlperenARAR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AlperenARAR »

NaudiR yazdı:Dolunayım çalındığından beri bu konulardan uzağım ama dikkatli ol.
Aşkım çarı bi versene girip çıkıcam filan.Ulan ne günlerdi be

Bu arada mutluluklar dilerim :)
camurhasan32
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Destan I Fettah

Mesaj gönderen camurhasan32 »

NaudiR yazdı:Dolunayım çalındığından beri bu konulardan uzağım ama dikkatli ol.
Ahahahah çok güldürdün :D
guvensorunu01
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen guvensorunu01 »

Arkadaşlar nacizane yorumlarınızı tek tek ve tekrar tekrar okudum :) Öncelikle birisi demiş ki ''Aşık adam da mantık aranmaz'' gerçekten doğru söylemiş. :D Maddi durumum fazla iyi değil kötü de değil ama gidip gördüm yanında kaldım ve tanıdıktan sonra inanın giden paranın arkasından pişmanlık duymadım. :) Birinin bana YAPMA demesini de bekliyor olabilirim... Yaşım 22 ve nerede ne zaman kiminle olacağıma ben karar veriyorum ben 12 yaşında değilim bunu da hatırlatmak isterim :) Hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum konuyu okuyan varsa yorumlarınızın devamını bekliyorum beni bilgilendirin akıl verin kardeşiniz olarak. :) İyi Forumlar.
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

guvensorunu01 yazdı:Arkadaşlar nacizane yorumlarınızı tek tek ve tekrar tekrar okudum :) Öncelikle birisi demiş ki ''Aşık adam da mantık aranmaz'' gerçekten doğru söylemiş. :D Maddi durumum fazla iyi değil kötü de değil ama gidip gördüm yanında kaldım ve tanıdıktan sonra inanın giden paranın arkasından pişmanlık duymadım. :) Birinin bana YAPMA demesini de bekliyor olabilirim... Yaşım 22 ve nerede ne zaman kiminle olacağıma ben karar veriyorum ben 12 yaşında değilim bunu da hatırlatmak isterim :) Hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum konuyu okuyan varsa yorumlarınızın devamını bekliyorum beni bilgilendirin akıl verin kardeşiniz olarak. :) İyi Forumlar.

Zaten başlarda kimse pişmanlık duymaz.Allah korusun ama aksi bir durum olduğu zaman yaptıklarından pişmanlık duyarsın.Şuan daha erken ama Allah yolunuzu açık etsin. ;)
Never beleive someone who tells who they are.
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1
İletişim:

Mesaj gönderen Equalero »

Kabile yazdı:Hic inandırıcı gelmedi bana şahsen nedenmi benim başıma gelse gelip burda konu acıpta millet ne der diye acmam bu 1 2 cisi ise başka yere gidip kac gün kalıyorsun senin ailen baban yokmu hic arayıpta nerdesin diye sormuyorlarmı hadi diyelim bi bahane uydurdun bunuda gecelim böyle bi kararda gidip aileme danışırım burda gelipte biboyun sayfasına yazmam cok basitmiş gibi bu arada yaş kaç :)
Valla bende arkadaşa sonuna kadar katılıyorum okadar saçma bir yerde yardım arıyorsun ki :D
Gerçekten aşık olan birisi kendi sesini dinler nasıl bir saçmalık o kişiye güvenmiyorsun burda oyun forumda kendine güven kazanmaya çalışıyorsun hiç arkadaşın falan yok heralde senin hayır bide yüzsüz bir şekilde şu kadar para harcadım diyorsan o nasıl bir mantık ise forum yöneticileride saçma sapan şeyleri silerler böyle gereksiz asılsız bir konuya nasıl el atmadılar heralde onlarda gülcek yer arıyor veya tepkileri merak etti heralde :D
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

guvensorunu01 yazdı:Arkadaşlar nacizane yorumlarınızı tek tek ve tekrar tekrar okudum :) Öncelikle birisi demiş ki ''Aşık adam da mantık aranmaz'' gerçekten doğru söylemiş. :D Maddi durumum fazla iyi değil kötü de değil ama gidip gördüm yanında kaldım ve tanıdıktan sonra inanın giden paranın arkasından pişmanlık duymadım. :) Birinin bana YAPMA demesini de bekliyor olabilirim... Yaşım 22 ve nerede ne zaman kiminle olacağıma ben karar veriyorum ben 12 yaşında değilim bunu da hatırlatmak isterim :) Hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum konuyu okuyan varsa yorumlarınızın devamını bekliyorum beni bilgilendirin akıl verin kardeşiniz olarak. :) İyi Forumlar.
22 Yaşındasın evlilik için acele etmeni istemem şahsen. Sonuçta kaçan yok kaçıran yok artısıyla eksisiyle bir birinizi tanımaya vakit ayırın. Olur veya olmazlar için daha çoook çok erken. Bu arada birisi değilim ben onun da altını çizeyim hemen :) Alışman lazım böyle triplere yarınlara hazırlıyoruz seni :lol:
guvensorunu01
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen guvensorunu01 »

SeRRuh yazdı:
22 Yaşındasın evlilik için acele etmeni istemem şahsen. Sonuçta kaçan yok kaçıran yok artısıyla eksisiyle bir birinizi tanımaya vakit ayırın. Olur veya olmazlar için daha çoook çok erken. Bu arada birisi değilim ben onun da altını çizeyim hemen :) Alışman lazım böyle triplere yarınlara hazırlıyoruz seni :lol:
Hahahaha yorumunu okumuştum ismini anımsayamadım o yüzden öyle yazdım :D
Kullanıcı avatarı
Kinat
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Güneşin Öncüleri Beta

Mesaj gönderen Kinat »

Vay be :-) mesafeleri aşabilecekseniz ne mutlundize :) etkileyici :-D hakkınızda hayırlısı olur inşallah :-)
Kullanıcı avatarı
VatanKIRIM
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen VatanKIRIM »

Af buyurursanız bir şey soracağım. Yaş kaçtı?
Resim
T A T A R
İstanbul - São Paulo
2012 FanArt Çizgi Roman Üçüncüsü