Kader Mühürleri Açık Beta

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Re: Kader Mühürleri Açık Beta

Mesaj gönderen FireFighter095 »

ottomanempire yazdı:Madem açık betaya geçildi eleştirimizi yapalım.
Ben de kapalı betada bulunanlardanım. Oyunu daha ilk oynadığımda kararımı vermiştim ben zaten. Oyunun hiçbir çekici tarafı yok. İkv gibi kendine bağlama ihtimali yok. Oynanış falan rezalet. Zaten fazla oynayan da yok. 30 kişi oynuyor mudur bilmiyorum o derece. Hak ettiği de budur zaten.
Açık ve net söylüyorum oyunun bu derece vasat olması ve ağır eleştiriler alması beni çok mutlu etti. Çünkü bu insanlar yıllarca bizlerle alay ettiler. Sürekli umut sattılar. Hiçbir karşılığı olmayan sözler söylediler. Bunlar bizi İkv üzerinden sömürmek içindi ve bunu yaptılar da. Sonra utanmadan '3 yıldır kader mühürleri için çalışıyorduk o yüzden İkv ile ilgilenmedik' dediler. İnsanda biraz utanma olur yahu. Madem sen başka bir oyun üzerinde çalışıyorsun, madem İkv ile bir işin kalmadı, açıklasana o zaman. Niye insanlara yok yere umut satıp onları sömürüyorsun? Hukuki olarak değil ancak vicdani olarak haksız kazanç elde ettiler!
Şu durumda söylenecek şey şudur ki, umarım İkv üzerinden bizi sömürdüğünüz tüm paraları bu rezalet oyuna yatırmışsınızdır ve tümünü bu şekilde kaybedersiniz. Yine umarım, nasıl ki insanları yıllarca oyaladınız ve vakitlerini çaldınız, sizin de yıllarca üzerinde çalıştığınız ve emek verdiğiniz bu oyun başarısız olur ve mağdur ettiğiniz insanların neler hissettiklerini anlarsınız.
Tebrik ederim ,bu kadar güzel tercuman olunur duygulara.

+1
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen berkan587 »

TOLGARDA yazdı:
Esadullah yazdı:Oyun içi SS alabilen var mıdır?
2.sayfaya bakarsan oraya oyun için görüntüleri koydum.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

berkan587 yazdı:
TOLGARDA yazdı:
Esadullah yazdı:Oyun içi SS alabilen var mıdır?
2.sayfaya bakarsan oraya oyun için görüntüleri koydum.
Evet haklısın sabah nerede gördüğümü çıkaramadım diyorum bir yerde gördüm ama..
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
xDeMaNuLex
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen xDeMaNuLex »

Rezalet bu oyun İKV 'nin tırnağı bile olamaz.
1.6 gb kotamı geri verin !
Oyundan çok animasyon İKV deki ortamın binde biri olamaz bence betadayken bu işten vazgeçin
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

xDeMaNuLex yazdı:Rezalet bu oyun İKV 'nin tırnağı bile olamaz.
Oyundan çok animasyon İKV deki ortamın binde biri olamaz bence betadayken bu işten vazgeçin
Beta diye kendin diyorsun bu kadar erken karar verme bence
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Rivalxmelodi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Mesaj gönderen Rivalxmelodi »

TOLGARDA yazdı:
Sende sürekli yönetime yalakalık yapma bence
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Sparineus »

TOLGARDA yazdı:
ikv hala açık beta kardeş ona bakarsan?
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
polatxruzgarr
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders of Anatolia

Mesaj gönderen polatxruzgarr »

"Al benden de Okadar ... katiliyorum arkadasa..

Madem açık betaya geçildi eleştirimizi yapalım.
Ben de kapalı betada bulunanlardanım. Oyunu daha ilk oynadığımda kararımı vermiştim ben zaten. Oyunun hiçbir çekici tarafı yok. İkv gibi kendine bağlama ihtimali yok. Oynanış falan rezalet. Zaten fazla oynayan da yok. 30 kişi oynuyor mudur bilmiyorum o derece. Hak ettiği de budur zaten.
Açık ve net söylüyorum oyunun bu derece vasat olması ve ağır eleştiriler alması beni çok mutlu etti. Çünkü bu insanlar yıllarca bizlerle alay ettiler. Sürekli umut sattılar. Hiçbir karşılığı olmayan sözler söylediler. Bunlar bizi İkv üzerinden sömürmek içindi ve bunu yaptılar da. Sonra utanmadan '3 yıldır kader mühürleri için çalışıyorduk o yüzden İkv ile ilgilenmedik' dediler. İnsanda biraz utanma olur yahu. Madem sen başka bir oyun üzerinde çalışıyorsun, madem İkv ile bir işin kalmadı, açıklasana o zaman. Niye insanlara yok yere umut satıp onları sömürüyorsun? Hukuki olarak değil ancak vicdani olarak haksız kazanç elde ettiler!
Şu durumda söylenecek şey şudur ki, umarım İkv üzerinden bizi sömürdüğünüz tüm paraları bu rezalet oyuna yatırmışsınızdır ve tümünü bu şekilde kaybedersiniz. Yine umarım, nasıl ki insanları yıllarca oyaladınız ve vakitlerini çaldınız, sizin de yıllarca üzerinde çalıştığınız ve emek verdiğiniz bu oyun başarısız olur ve mağdur ettiğiniz insanların neler hissettiklerini anlarsınız. :!:
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ARZLODOS »

Ben bişi demiyorum dersen diyemem.

Kan görmek istiyoruzda nedir da.
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

FireFighter095 yazdı:
ottomanempire yazdı:Madem açık betaya geçildi eleştirimizi yapalım.
Şu durumda söylenecek şey şudur ki, umarım İkv üzerinden bizi sömürdüğünüz tüm paraları bu rezalet oyuna yatırmışsınızdır ve tümünü bu şekilde kaybedersiniz. Yine umarım, nasıl ki insanları yıllarca oyaladınız ve vakitlerini çaldınız, sizin de yıllarca üzerinde çalıştığınız ve emek verdiğiniz bu oyun başarısız olur ve mağdur ettiğiniz insanların neler hissettiklerini anlarsınız.
Tebrik ederim ,bu kadar güzel tercuman olunur duygulara.

+1
+1 benden de hocam eline sağlık.Tam bir vasat oyun.
Never beleive someone who tells who they are.