Kader Mühürleri Açık Beta

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Re: Kader Mühürleri Açık Beta

Mesaj gönderen Vezirx27 »

ottomanempire yazdı:Madem açık betaya geçildi eleştirimizi yapalım.
Ben de kapalı betada bulunanlardanım. Oyunu daha ilk oynadığımda kararımı vermiştim ben zaten. Oyunun hiçbir çekici tarafı yok. İkv gibi kendine bağlama ihtimali yok. Oynanış falan rezalet. Zaten fazla oynayan da yok. 30 kişi oynuyor mudur bilmiyorum o derece. Hak ettiği de budur zaten.
Açık ve net söylüyorum oyunun bu derece vasat olması ve ağır eleştiriler alması beni çok mutlu etti. Çünkü bu insanlar yıllarca bizlerle alay ettiler. Sürekli umut sattılar. Hiçbir karşılığı olmayan sözler söylediler. Bunlar bizi İkv üzerinden sömürmek içindi ve bunu yaptılar da. Sonra utanmadan '3 yıldır kader mühürleri için çalışıyorduk o yüzden İkv ile ilgilenmedik' dediler. İnsanda biraz utanma olur yahu. Madem sen başka bir oyun üzerinde çalışıyorsun, madem İkv ile bir işin kalmadı, açıklasana o zaman. Niye insanlara yok yere umut satıp onları sömürüyorsun? Hukuki olarak değil ancak vicdani olarak haksız kazanç elde ettiler!
Şu durumda söylenecek şey şudur ki, umarım İkv üzerinden bizi sömürdüğünüz tüm paraları bu rezalet oyuna yatırmışsınızdır ve tümünü bu şekilde kaybedersiniz. Yine umarım, nasıl ki insanları yıllarca oyaladınız ve vakitlerini çaldınız, sizin de yıllarca üzerinde çalıştığınız ve emek verdiğiniz bu oyun başarısız olur ve mağdur ettiğiniz insanların neler hissettiklerini anlarsınız.
Yazmaya üşendiğim söylemekten bıktığım şeyleri dile getirmişsin :)
Benden sana bir + 1

Bu işin sonu niye sorarsanız; İç savaş 8-) :lol:
Kullanıcı avatarı
CHOSENS
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen CHOSENS »

Vezirx27 yazdı:
Ben de kapalı betada bulunanlardanım. Oyunu daha ilk oynadığımda kararımı vermiştim ben zaten. Oyunun hiçbir çekici tarafı yok. İkv gibi kendine bağlama ihtimali yok. Oynanış falan rezalet. Zaten fazla oynayan da yok. 30 kişi oynuyor mudur bilmiyorum o derece. Hak ettiği de budur zaten.
Açık ve net söylüyorum oyunun bu derece vasat olması ve ağır eleştiriler alması beni çok mutlu etti. Çünkü bu insanlar yıllarca bizlerle alay ettiler. Sürekli umut sattılar. Hiçbir karşılığı olmayan sözler söylediler. Bunlar bizi İkv üzerinden sömürmek içindi ve bunu yaptılar da. Sonra utanmadan '3 yıldır kader mühürleri için çalışıyorduk o yüzden İkv ile ilgilenmedik' dediler. İnsanda biraz utanma olur yahu. Madem sen başka bir oyun üzerinde çalışıyorsun, madem İkv ile bir işin kalmadı, açıklasana o zaman. Niye insanlara yok yere umut satıp onları sömürüyorsun? Hukuki olarak değil ancak vicdani olarak haksız kazanç elde ettiler!
Şu durumda söylenecek şey şudur ki, umarım İkv üzerinden bizi sömürdüğünüz tüm paraları bu rezalet oyuna yatırmışsınızdır ve tümünü bu şekilde kaybedersiniz. Yine umarım, nasıl ki insanları yıllarca oyaladınız ve vakitlerini çaldınız, sizin de yıllarca üzerinde çalıştığınız ve emek verdiğiniz bu oyun başarısız olur ve mağdur ettiğiniz insanların neler hissettiklerini anlarsınız.
Yazmaya üşendiğim söylemekten bıktığım şeyleri dile getirmişsin :)
Benden sana bir + 1

Bu işin sonu niye sorarsanız; İç savaş 8-) :lol:

+1
Resim Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Rivalxmelodi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Mesaj gönderen Rivalxmelodi »

Hala oyalamaya devam ediyorlar, Nerull verdiği sözü tutmaz, diğer devler desen zaten umurlarında değil. Bu oyun bu halde olmayı hak etmedi. İnşallah yeni yaptıkları oyun tutmaz da 3 senelik emekleri boşa gider.
Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar
İletişim:

Mesaj gönderen SikayetVar »

Kapalı Beta'da oyuna katılmıştım toplamda 1 saat maksimum oynamışımdır. Kesinlikle yetersiz. Yeterli olmayacakta bu seviyeye geldiklerine göre daha hiç bir şey değişmez oyunda. Köklü bir değişiklik olmayacak anlayacağınız. Kontroller kötü. Çoğu oyuncu arkadaş oynayamayacak çünkü sistem gereksinimleri yüksek. Gerçekten 3 sene boyunca bunu mu yaptınız diye sorarlar adama. Elinizde dünya harikası bir İstanbul Kıyamet Vakti vardı bitirdiniz biraz ilgi göstermediniz. Kapalı betaya ilk katıldığım gün arkadaşıma dediğim bu oyun ellerinde patlayacak. Öylede oldu. Ölü doğan bir oyun var elinizde. Ne yapacaksınız peki bu oyundaki görevli kadrosuna da Plus paket verip aylık tılsım ile mi ödüllendireceksiniz? Profesyonel değilsiniz olamayacaksınız da. Zula beta dönemi böyle değildi. Kıyamet Vaktinin açık betası bile böyle değildi. Olumlu eleştiriler almıştınız birazda olumsuz eleştirilerden tatmanızın vakti geldi. Oyunuza puanım 3.
Senelerce Kıyamet Vaktine akan parayla geliştirilen oyun bu demek. Çeyreğiyle Kıyamet Vaktinin grafiklerinde düzenleme yapıp hikayesiyle Dünya'ya açılırdınız Ökkeşler.
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Re: Kader Mühürleri Oyun İçi Analiz

Mesaj gönderen Sparineus »

Vezirx27 yazdı:Gidin kader mühürlerinin forum sayfasına yazın arkadaş
Bu adam bile bu hale geldiyse...
İyi günler!..
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
123berkay123
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 123berkay123 »

Oyun Bir 'İstanbul Kıyamet Vakti' kadar olmasada şu ana kadar gayet güzel bir hikayede ilerliyor. Grafik olarak olumlu eleştirilerde de bulunabilirim. Fakat oynanış açısından aynı olumlu eleştirimi yapamıcam. Görevlerin bireysel yapılması ve bir görevin yapıldıktan sonra tekrardan başka bi yere ışınlanmak gibi bana göre saçma gelen olaylar var. Bir düşman karaktere vurunca çoğu zaman canının azalmaması savaş arenasında okçu düşmanlardan hiç bir şekilde kaçılamaması gibi. İstanbul Kıyamet Vakti'nde alıştıgımız gibi çoğu görevleri büyük gruplar kurarak yapmaktı, ama bu oyunda maalesef yok. Yetenekler ve savaş kombinasyonlarınıda çok yetersiz gördüm.
Oyunun kendine özgü bir tarzı olduğu aşikar. Eğer oyuncuların isteği doğrultusunda bu tarz değişikliklere gidilir ve oyun biraz daha oynanabilir yeterli bir kapasiteye çıkarsa, oyunun hak ettiği oyuncu sayısını elde ediceğinin kanaatindeyim.
Tabi ki hepimiz İstanbul Kıyamet Vakti'ne bir yenilik gelmesini beklemekteyiz. Ben, Kader Mühürleri oyunu beklenen ilgiyi görürse İKV ye Yeni paketlerin yeni hikayelerin geliceğini düşünüyorum. Oyunun kesinlikle Yöneticilerce bırakılmadıgına gönülden inanmak istiyorum Umut ediyorum.
Unutmayın Umut Uyanık adamın düşürdür. :D
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

123berkay123 yazdı: Tabi ki hepimiz İstanbul Kıyamet Vakti'ne bir yenilik gelmesini beklemekteyiz. Ben, Kader Mühürleri oyunu beklenen ilgiyi görürse İKV ye Yeni paketlerin yeni hikayelerin geleceğini düşünüyorum.

Unutmayın Umut Uyanık adamın düşürdür. :D
Ben de aynı görüşteyim, bu yüzden destekliyorum ve beta'da olan bir oyun hakkında böyle eleştiriler yapılmasını doğru bulmuyorum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

adam haklı beyler, bayaa haklı....
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Oyun içi SS alabilen var mıdır?
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Esadullah yazdı:Oyun içi SS alabilen var mıdır?
Sanırım Facebook gruplarında dolanıyor ss'ler.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: