Kader Mühürleri Açık Beta

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Re: Kader Mühürleri Açık Beta

Mesaj gönderen KraToSs »

Km forumda Nerull'un yazdıkları;

Burası İKV forumları değil, Türk Telekom tarafından resmi açıklama olacaksa orada yapılacaktır zaten. Bunu burada tartışmanın gereği yok. Ek olarak forum açıldığından beri kaldırılmış sadece 1 (BİR) tane konu var o da yukarıda örneği verilen içeriğin yer aldığı konudur.

Hooydaaa Nerull dememişmiydi açıklama yapacağız Kader mühürleri oyunu yayınlanınca ?
Bu nasıl bir saçmalıktır , bu nasıl bir akıl tutulmasıdır bu nasıl bir talihsizliktir Nihat abi yada Nihat Bey demek daha doğru
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
TheeWesT
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen TheeWesT »

KraToSs yazdı:Km forumda Nerull'un yazdıkları;

Burası İKV forumları değil, Türk Telekom tarafından resmi açıklama olacaksa orada yapılacaktır zaten. Bunu burada tartışmanın gereği yok. Ek olarak forum açıldığından beri kaldırılmış sadece 1 (BİR) tane konu var o da yukarıda örneği verilen içeriğin yer aldığı konudur.

Hooydaaa Nerull dememişmiydi açıklama yapacağız Kader mühürleri oyunu yayınlanınca ?
Bu nasıl bir saçmalıktır , bu nasıl bir akıl tutulmasıdır bu nasıl bir talihsizliktir Nihat abi yada Nihat Bey demek daha doğru
Nerull yine " ben sadece söyleneni yaparım" modunda takılmaya devam edip olayı kendi üzerinden atıyor. Yine boş çıktı bu lafı anlayacağınız.
Kullanıcı avatarı
Refresh
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Guardians Of İstanbul

Mesaj gönderen Refresh »

Oyunun kontrolü zor sevmedim açıkçası. Kontrol zor olduğu için de oyuna kendini veremiyorsun. O atmosfere giremiyorsun yani. Oyunu başkasına yaptırmışlar başka yerden almışlar fikrine katılmıyorum. Oyunun bazı kısımlarını başka bir kişiye/kuruma yaptırmış olabilirler en fazla ki bu çok normal.
Kıyametin göbeğinde, İstanbul'da ya Kıyametin Efendisi olursun ya kölesi!

GuardianS of İstanbuL
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: R U S
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

LoL ' e devam.
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

YAZILANLARIN TAMAMINI OKUDUM, MEMNUN KALAN 1 KİŞİ BİLE YOK Kİ BEN DE MEMNUN OLMAYAN İNSANLARIN İÇİNDEYİM. MADEM BİR OYUN YAPIYORSUN BU OYUNDAN PARA KAZANIYORSUN EKMEK YİYORSUN BU İŞİ DÜZGÜN YAPMALISIN, 3 SENEDİR UĞRAŞILAN OYUN VASATIN ÖTESİNE GEÇEMEDİ NE YAZIK Kİ.
auril & DoubleLift
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

Auril yazdı:YAZILANLARIN TAMAMINI OKUDUM, MEMNUN KALAN 1 KİŞİ BİLE YOK Kİ BEN DE MEMNUN OLMAYAN İNSANLARIN İÇİNDEYİM. MADEM BİR OYUN YAPIYORSUN BU OYUNDAN PARA KAZANIYORSUN EKMEK YİYORSUN BU İŞİ DÜZGÜN YAPMALISIN, 3 SENEDİR UĞRAŞILAN OYUN VASATIN ÖTESİNE GEÇEMEDİ NE YAZIK Kİ.
Bağırma lütfen başım ağrıdı.
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!
Kullanıcı avatarı
veym2
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen veym2 »

arenagame.exe çalışmayı durdurdu diye hata alıyorum ne yapabilirim
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Ttaymmm yazdı:LoL ' e devam.
+1 :geek:
Kullanıcı avatarı
ottomanempire
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen ottomanempire »

Madem açık betaya geçildi eleştirimizi yapalım.
Ben de kapalı betada bulunanlardanım. Oyunu daha ilk oynadığımda kararımı vermiştim ben zaten. Oyunun hiçbir çekici tarafı yok. İkv gibi kendine bağlama ihtimali yok. Oynanış falan rezalet. Zaten fazla oynayan da yok. 30 kişi oynuyor mudur bilmiyorum o derece. Hak ettiği de budur zaten.
Açık ve net söylüyorum oyunun bu derece vasat olması ve ağır eleştiriler alması beni çok mutlu etti. Çünkü bu insanlar yıllarca bizlerle alay ettiler. Sürekli umut sattılar. Hiçbir karşılığı olmayan sözler söylediler. Bunlar bizi İkv üzerinden sömürmek içindi ve bunu yaptılar da. Sonra utanmadan '3 yıldır kader mühürleri için çalışıyorduk o yüzden İkv ile ilgilenmedik' dediler. İnsanda biraz utanma olur yahu. Madem sen başka bir oyun üzerinde çalışıyorsun, madem İkv ile bir işin kalmadı, açıklasana o zaman. Niye insanlara yok yere umut satıp onları sömürüyorsun? Hukuki olarak değil ancak vicdani olarak haksız kazanç elde ettiler!
Şu durumda söylenecek şey şudur ki, umarım İkv üzerinden bizi sömürdüğünüz tüm paraları bu rezalet oyuna yatırmışsınızdır ve tümünü bu şekilde kaybedersiniz. Yine umarım, nasıl ki insanları yıllarca oyaladınız ve vakitlerini çaldınız, sizin de yıllarca üzerinde çalıştığınız ve emek verdiğiniz bu oyun başarısız olur ve mağdur ettiğiniz insanların neler hissettiklerini anlarsınız.
Ozan ATALAY [ ANKA ]
İyi bir savaşçı kendini yenilgiden koruyabilir ama düşmanı yenmeyi garantileyemez..
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Hicret

Mesaj gönderen GWYNBLEIDD »

ottomanempire yazdı:Madem açık betaya geçildi eleştirimizi yapalım.
Ben de kapalı betada bulunanlardanım. Oyunu daha ilk oynadığımda kararımı vermiştim ben zaten. Oyunun hiçbir çekici tarafı yok. İkv gibi kendine bağlama ihtimali yok. Oynanış falan rezalet. Zaten fazla oynayan da yok. 30 kişi oynuyor mudur bilmiyorum o derece. Hak ettiği de budur zaten.
Açık ve net söylüyorum oyunun bu derece vasat olması ve ağır eleştiriler alması beni çok mutlu etti. Çünkü bu insanlar yıllarca bizlerle alay ettiler. Sürekli umut sattılar. Hiçbir karşılığı olmayan sözler söylediler. Bunlar bizi İkv üzerinden sömürmek içindi ve bunu yaptılar da. Sonra utanmadan '3 yıldır kader mühürleri için çalışıyorduk o yüzden İkv ile ilgilenmedik' dediler. İnsanda biraz utanma olur yahu. Madem sen başka bir oyun üzerinde çalışıyorsun, madem İkv ile bir işin kalmadı, açıklasana o zaman. Niye insanlara yok yere umut satıp onları sömürüyorsun? Hukuki olarak değil ancak vicdani olarak haksız kazanç elde ettiler!
Şu durumda söylenecek şey şudur ki, umarım İkv üzerinden bizi sömürdüğünüz tüm paraları bu rezalet oyuna yatırmışsınızdır ve tümünü bu şekilde kaybedersiniz. Yine umarım, nasıl ki insanları yıllarca oyaladınız ve vakitlerini çaldınız, sizin de yıllarca üzerinde çalıştığınız ve emek verdiğiniz bu oyun başarısız olur ve mağdur ettiğiniz insanların neler hissettiklerini anlarsınız.
Gönlümden geçenleri yazmışsın.