Ecel, Ejder, Ashab ve Latif hakkında

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Ecel, Ejder, Ashab ve Latif hakkında

Mesaj gönderen Retaliation »

Bir zamanlar ben labirentte karakterlerimin görevini yaparken,bir arkadaş grup daveti atmıştı ve beraber görevleri yapıyorduk.Tabii o zamanlar Kuklacı'da oynuyorum.Muhabbet sohbet birbirini açtı.Arkadaş bir günde karakterini 30 seviye yapmış ve önceden malzemelerini hazırladığı ve üretimini yeni yeni yapmış olduğu Ejder Asa'yı bana yansıtmıştı.İnanın gördüğümde adama saygı duymuştum.Zamanında çok büyük bir lükstü.Her kapıyı açan şeydi.
Resim
Kullanıcı avatarı
CHOSENS
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen CHOSENS »

kerimcan123 yazdı:Nasıl şu anda m1 olmayanı gaffara almıyolarsa öncedende ejderi olmayanı almıyolardı :) Yani o zaman ejder gerekiyordu .

Kesinlikle
Resim Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
aytit
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen aytit »

0LIVERA yazdı:
aytit yazdı:
0LIVERA yazdı:
aytit yazdı:Bu silahların acaba oyuna eklenmesinin amacı neydi? Madem çt gelecekti neden aylarca millet bu ezik silahlarla uğraştırıldı? Hadi ejder ve ashab neyse de şu ecel ve latif ile niye bir hiç uğruna onca emek verdi binlerce on binlerce insan? Yazık değil mi bu insanlara? İridyum 30 m idi bir zamanlar be 30m! Millet o madenin başında sabahlardı. Kavga ederdik çekmek için.
Hele menekşe? 60m olduğu zamanları iyi biliriz. Ejder 600m falan tutuyordu hatta. Şimdi ne oldu? Artık kenana bile ejderli zor alıyorlar. O kadar servetler harcandı bu silahlar için millet madenlerde sabahladı gecesini gündüzünü harcadı. Peki sonuç ne? 0. Hepsi şimdi çöp oldu gitti. Zaten oyunu bitiren çt bölgesi oldu. Millet aptal yerine konduğunu anladı.

ecelle bıcak kılıc vb. şeyleri nasıl aynı kefeye koyarsın anlamıs değilim.

ecel hala en üstün silah zaaten ws karsılasmalarında sanırım ecel latif kullanana denk gelmedin.
Bıçak sırtı kılıçtan nasıl daha iyi oluyor acaba ecel?

sana bunu nasıl anlatırım bilmiyorum fakat ecel ile vurduğumu bıcak kılıç ile vuramıyorum.

wslerde ecel takarım keser geçerim bıcak çöptür direk.
Yaratıklarda Ecel, Latif daha iyi diyenler duydum ama vs de daha iyi denildiğini ilk kez duydum.
Peki Ejder asa nın ne gibi bir avantajı var? Niye zamanında millet yüzlerce m para harcadı bu asa için?
Türk ve Türkçülük düşmanlarını ezeceğiz.(K.Atatürk)
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

aytit yazdı:
0LIVERA yazdı:
aytit yazdı:
0LIVERA yazdı:
aytit yazdı:Bu silahların acaba oyuna eklenmesinin amacı neydi? Madem çt gelecekti neden aylarca millet bu ezik silahlarla uğraştırıldı? Hadi ejder ve ashab neyse de şu ecel ve latif ile niye bir hiç uğruna onca emek verdi binlerce on binlerce insan? Yazık değil mi bu insanlara? İridyum 30 m idi bir zamanlar be 30m! Millet o madenin başında sabahlardı. Kavga ederdik çekmek için.
Hele menekşe? 60m olduğu zamanları iyi biliriz. Ejder 600m falan tutuyordu hatta. Şimdi ne oldu? Artık kenana bile ejderli zor alıyorlar. O kadar servetler harcandı bu silahlar için millet madenlerde sabahladı gecesini gündüzünü harcadı. Peki sonuç ne? 0. Hepsi şimdi çöp oldu gitti. Zaten oyunu bitiren çt bölgesi oldu. Millet aptal yerine konduğunu anladı.

ecelle bıcak kılıc vb. şeyleri nasıl aynı kefeye koyarsın anlamıs değilim.

ecel hala en üstün silah zaaten ws karsılasmalarında sanırım ecel latif kullanana denk gelmedin.
Bıçak sırtı kılıçtan nasıl daha iyi oluyor acaba ecel?

sana bunu nasıl anlatırım bilmiyorum fakat ecel ile vurduğumu bıcak kılıç ile vuramıyorum.

wslerde ecel takarım keser geçerim bıcak çöptür direk.
Yaratıklarda Ecel, Latif daha iyi diyenler duydum ama vs de daha iyi denildiğini ilk kez duydum.
Peki Ejder asa nın ne gibi bir avantajı var? Niye zamanında millet yüzlerce m para harcadı bu asa için?
Görüntüsü ve efekti daha güzel :roll:
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Lonca: Kabile
İletişim:

Mesaj gönderen Kabile »

Yorumları okudum fakat hala ikna olmadığınıda gördüm şöyle bi düşün eğer ejder asa ashabı keyf ve ecel gelmeseydi çemberli taş geldiğinde ordaki yaratıkları nasıl kesilecekti o sadece bi parça eşya ve onların olmadığını düşün bi derim böyle şeyleri takma derim carpe Diem sadece :)
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
DelifisekTolga
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Anka
Lonca: Delifişek-Anka Firariler

Mesaj gönderen DelifisekTolga »

Zamanında 1 menekşeyi 80 m ye sattğımı biliyorum bana göre o zamanlar maden piyasasına göre ejderin latifin vs. 450-500m arasına patlaması bana göre normal.
''Ejder Latif vs. niye bastık madem çt gelcekse'' demişsin. O zaman usta belki yeni gb gelir diye item basmayalım yada yeni bölge gelir diye tılsım basmayalım oyunun kuralı bu değil mi o zamanlar ne modaysa onu basacan :D :D :D ....

İyi Forumlar.

Saygılarımızla....
Lafta Çok Sert Esersiniz; İcraata Gelince Pamuk Şekersiniz...
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

FireFighter095 yazdı:Sığınak ve Migrat'ın dengeleri fazlasıyla bozduğunu düşünmüyorum ama Çemberlitaş ve Hol bölgesi tamamiyle yapıyı değiştirdi.Element itemleri ve bunların reçetelerini çifte haricinde çöpe attık.Haliyle madenler de değersizleşti.
Yönetimin gözünde şaheser olan itemler aslında şaheser değil çünkü herkeste var.Herkeste olan bir şey ne şaheser olur ne de değerli.
Asıl şaheser itemler Ecel , Ejder , Latif ve Ashab benim gözümde.Çünkü dediğin gibi üretimleri epey zordu ve herkeste yoktu.
Yani illa yenilik gelicekse oyun içi dengelerin eskisi gibi olduğu ama mesela sivri ada gibi , yeraltı gibi sadece itemlerin ve seviyelerin arttığı bir yenilik isterim kendi adıma.
Mantıklı konuşmuşsun mesela holdeki ırkların, sığınak ve migrat bir de Çemberlitaş yaratıklarının seviyeleri düzenlenerek seviye güncellemesi yapılabilir bence hala. Böylece dengeler bozulmamış olur.

Böyle sınıflandırmalar yapmayı çok severim onun için yazıyorum;

Sığınaklarda
Deliler 52
Zırdeliler 52
Fedai 56
Baş Fedai 56
Düşünen 59
Motorin 59
Kenan 59

Migrat
Buradaki düşmanların hepsi 56
Junon 59

Çemberlitaş
Robotlar 56
Kuklacının Adamları 58
Dev Makineler 58
Bosslar 59

Holde
Örümcek ve Akrepler 53
Fareadamlar 56
Klan delileri 57
Irklar 59

gibi, Çemberlitaş yaratıklarını yazamamış olmam hiç girmeyip sadece videolardan görmemden kaynaklanıyor. Şimdi diyeceksiniz ki hiç Çemberlitaş görmemiş adam neden bu konuda yorum yapıyor, derseniz cevap vermeyeceğim.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

evet ejder biraz geri kalsa'da (bence hasarı arttırılabilir diğer asalar kadar iyi olmasada yakın hasara getirilebilir)

ecel ve latif zaten yerini koruyor defanscılar için bıcak kılış çöp olduğu için onun yerini en iyi ecel alıyor ki ecelden daha iyi bir hafif silah cıkmadı henüz.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Mesaj gönderen FireFighter095 »

TOLGARDA yazdı:
FireFighter095 yazdı:Sığınak ve Migrat'ın dengeleri fazlasıyla bozduğunu düşünmüyorum ama Çemberlitaş ve Hol bölgesi tamamiyle yapıyı değiştirdi.Element itemleri ve bunların reçetelerini çifte haricinde çöpe attık.Haliyle madenler de değersizleşti.
Yönetimin gözünde şaheser olan itemler aslında şaheser değil çünkü herkeste var.Herkeste olan bir şey ne şaheser olur ne de değerli.
Asıl şaheser itemler Ecel , Ejder , Latif ve Ashab benim gözümde.Çünkü dediğin gibi üretimleri epey zordu ve herkeste yoktu.
Yani illa yenilik gelicekse oyun içi dengelerin eskisi gibi olduğu ama mesela sivri ada gibi , yeraltı gibi sadece itemlerin ve seviyelerin arttığı bir yenilik isterim kendi adıma.
Mantıklı konuşmuşsun mesela holdeki ırkların, sığınak ve migrat bir de Çemberlitaş yaratıklarının seviyeleri düzenlenerek seviye güncellemesi yapılabilir bence hala. Böylece dengeler bozulmamış olur.

Sığınaklarda
Deliler 52
Zırdeliler 52
Fedai 56
Baş Fedai 56
Düşünen 59
Motorin 59
Kenan 59

Migrat
Junon 59

Çemberlitaş
Robotlar 56
Kuklacının Adamları 58
Dev Makineler 58
Bosslar 59

Holde
Örümcek ve Akrepler 53
Fareadamlar 56
Klan delileri 57
Irklar 59

gibi, Çemberlitaş yaratıklarını yazamamış olmam hiç girmeyip sadece videolardan görmemden kaynaklanıyor. Şimdi diyeceksiniz ki hiç Çemberlitaş görmemiş adam neden bu konuda yorum yapıyor, derseniz cevap vermeyeceğim.
İyi güzel düşünmüşsün ama bu sistem mevcut şuan.Gblerdeki yaratıklar zor ve güçlü olmalı ki adı üstünde grup bölgesi olsun.

Güncelleme olucaksa şayet bu şaheserlerden başka yeni şaheserler gelmelidir.Bıçak , taş kanat , kıyamet , hidro asa gibi BOSSlardan düşen değil : Ecel , Latif , Ashab , Ejder gibi sadece reçetesi olan asalar gelmeli.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

FireFighter095 yazdı:
TOLGARDA yazdı:

Sığınaklarda
Deliler 52
Zırdeliler 52
Fedai 56
Baş Fedai 56
Düşünen 59
Motorin 59
Kenan 59

Migrat
Junon 59

Çemberlitaş
Robotlar 56
Kuklacının Adamları 58
Dev Makineler 58
Bosslar 59

Holde
Örümcek ve Akrepler 53
Fareadamlar 56
Klan delileri 57
Irklar 59

İyi güzel düşünmüşsün ama bu sistem mevcut şuan.Gblerdeki yaratıklar zor ve güçlü olmalı ki adı üstünde grup bölgesi olsun.

Güncelleme olucaksa şayet bu şaheserlerden başka yeni şaheserler gelmelidir.Bıçak , taş kanat , kıyamet , hidro asa gibi BOSSlardan düşen değil : Ecel , Latif , Ashab , Ejder gibi sadece reçetesi olan asalar gelmeli.
Seviyeleri seni yanıltmasın grup bölgesindeki yaratığa bölgesine uygun güç verilip sıradan ve aynı seviye bir yaratık ile eşit olmaması zaten yönetimin düşünebildiği bir şey, Solucan ve Gümüş Akreplerin aynı seviyede olması gibi
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: