100 DENEMEDE launcher.exe Hatası

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Teşkilat

100 DENEMEDE launcher.exe Hatası

Mesaj gönderen ARZLODOS »

26 MART 2016 TARİHLİ DENEME
100 denemede sadece 33 tanesinde sunucu listesi gelmiştir.
launcher.exe hatası TTNET dışındaki tüm internetlerde bu sorun yaşanmaktadır.
Sorun iyileştirmenin ardından başlamıştır ve halen devam etmektedir.
Sorun olduğu aşikardır. Sorun yoktur demeyin. İnceleme yapması için üst mercilere iletiniz.
Destek bolümünden yazılanlara gelince internetinizde sorun var yada silin yeniden kurun diye öneriler geliyor.
5 pc 3 farklı ip sonuç gene aynı.
Bu gibi hata alanlarınız varsa ISS sağlayıcılarını yazarlarsa sorunun nereden kaynaklandıgını bulmak kolaylaşır.
Resim
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
bidakka
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Re: 100 DENEMEDE launcher.exe Hatası

Mesaj gönderen bidakka »

İzlemeyin bağımlılık yapıyor.

ve niceleri...

Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

Seni yılın işsizi seçiyorum :P
Dostum pcne format atmak oyunu silip tekrar yüklemek haricinde efektif başka bir çözüm yok.Bırak açılmıyorsa açılmıyor hata veriyorsa veriyor bunu bir işaret olarak farz et (:
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi

EYUNAL yazdı:Seni yılın işsizi seçiyorum :P
Dostum pcne format atmak oyunu silip tekrar yüklemek haricinde efektif başka bir çözüm yok.Bırak açılmıyorsa açılmıyor hata veriyorsa veriyor bunu bir işaret olarak farz et (:
Sende anlama kıtlığı varsa sen format at pcne. Bu genel bir sorun bende olan bir hata değil. Sorun var mı var muhim olan o.

Oyunun silmek format atmak ile ilgili değil sorun serverlerden kaynaklanan bir sorun TTNET dışındakilere kısıtlanma gelmiş.

İssiz lafınıda iade ediyorum benim ne oldugumu öğrenmedisen günaydın kolay gelsin.

Bu testi TTNET ipsindende yaptım hatırlatam. Pcde sorun olsa ordanda girmezdin ama giriyor.
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

ARZLODOS yazdı:
EYUNAL yazdı:Seni yılın işsizi seçiyorum :P
Sende anlama kıtlığı varsa sen format at pcne. Bu genel bir sorun bende olan bir hata değil. Sorun var mı var muhim olan o.

Oyunun silmek format atmak ile ilgili değil sorun serverlerden kaynaklanan bir sorun TTNET dışındakilere kısıtlanma gelmiş.

İssiz lafınıda iade ediyorum benim ne oldugumu öğrenmedisen günaydın kolay gelsin.

Bu testi TTNET ipsindende yaptım hatırlatam. Pcde sorun olsa ordanda girmezdin ama giriyor.
Ben sorunu yönetim açısından söylemiştim ama neyse sende bunu anlamadın :roll:
Bir kaç gündür bu sorun ile ilgili hem gerek bu kanal üzerinden açılan hemde hızlı desteğe açılan konuları bilmiyor değilim.
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi

EYUNAL
Tamam dost ama onlar sorun olmadıgında ısrarcı sadece kanıtlamakiçin yaptım sorun olduğu halde sorunun olmadıgını soylemeleri beni üzüyor.

Başka konularda en ufak önemsiz konularda üst mercilere ilettik derler ciddi bir konu olunca boyle yapmaları hoş değil.

Yazıyorlar iletişimden ulaşın diyorlar gelen cevap entrasan senin yazdıgının aynısı sistemden kaynaklanan bir hata temiz bir kurulum yapın aşagıdaki uygulamaları izleyin sorununuz devame derse tekrar iletişim kurunuz.

Yada haberimiz var yetkili mercilere ilettik diyeblirler 35 kişi yazmış hep aynı sorun var diyorlar onlar sorun yok diyorlar.

Sorun varmı var var olan bir soruna yok denilirmi sence. Neyse ben issiz lafına bozuluyorum deme issiz olsam bunlarla uğraşmam bile.
A R Z L O D O S
osiris
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen osiris »

ben desteğe yazdığımda sorunla ilgili çalışma devam ediyor diyor.
bana pek inandırıcı gelmedi ama.

Bence bizi sallamıyorlar o kadar para yatırdık oyuna boşunaymış.

Bu kadar güzel açıklanabilir konu .Şimdi de bir şey yapmasınlar bakalım.100 denemede 67 hata yazık
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Star'ımı kızdırmayın :D
Bu sorunu bu kadar sık yaşamasamda banada oluyor.
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

Kp Kasan Biri Olarak Çık Girler'de En Ufak Sorun Yaşamıyorum TTnet Değil Superonline Kullanıyorum Hatta 75 Gb'yi Aştığım İçin Hızım Düşürüldü Fakat Yinede Sunucu Listesinin Gelmediği Hiç Olmadı.

Hata Çok Açıkki Sende Tamam Yönetimi Hiç Sevmiyorum Yöneticileri'de Yetkilileri'de Fakat Bir Hata Varsa Arayacağın Yer Burası Olmamalı.

Çıksa 20-30 Kişi Aynı Hatayı Alsa Tamam Fakat Sen İyice Abartıyorsun Video vs. Gelen Yorumlar'dan da Anlamalısın Yaptığın Şeyin Boş Olduğunu.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi

0LIVERA yazdı:Kp Kasan Biri Olarak Çık Girler'de En Ufak Sorun Yaşamıyorum TTnet Değil Superonline Kullanıyorum Hatta 75 Gb'yi Aştığım İçin Hızım Düşürüldü Fakat Yinede Sunucu Listesinin Gelmediği Hiç Olmadı.

Hata Çok Açıkki Sende Tamam Yönetimi Hiç Sevmiyorum Yöneticileri'de Yetkilileri'de Fakat Bir Hata Varsa Arayacağın Yer Burası Olmamalı.

Çıksa 20-30 Kişi Aynı Hatayı Alsa Tamam Fakat Sen İyice Abartıyorsun Video vs. Gelen Yorumlar'dan da Anlamalısın Yaptığın Şeyin Boş Olduğunu.
Yaptıgım sey boş değil sorun var sen kp kesiyorsan hiç sorun yasamıyorsan ne mutlu sana. Ama çıkıpta biri sorun sende derse burda yanılırsın. Sorun bende olamaz imkan ve imkanı olmaz bölgesel bir sorun oldugunu zati söyledim.

Sen Ya pclerden anlamıyorsun yada karşıdakini abes yerine koyuyorsun Format atıp deneyenler var. Benim bağlandıgım 20 kişi bağlantısındada aynı seyleri gördüm. 20-30 kişi değil tekil oalrak bakıyorsun. Abartmıyorum hata var üstüne basa basa diyorum hata var.

Ben diyorumki Benim ttnet bağlantılı ip adresimde var aynı sorunu ondan yaşamıyorum. Aynı pcden başka iss üstünden bağlanınca bu karşıma çıkıp halen sende hata diyorsunuz ya pes ya okumasını bilmiyorsunuz yada karşıdakini suçlamak için bişiler bulmaya çalışıyorsunuz.

5 pc var 5 nede ayrı ayrı dene sorun değişmiyor sadece bir TTNET adsli hattım var bir ondan sorun yok sende onu kullan diyorsan allah size akıl fikir versin diyom.
A R Z L O D O S
Kilitli