EMİNÖNÜ SUNUCUSU NE ZAMAN AÇILCAK

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Parkshenn
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Bahtiyar Loncası

EMİNÖNÜ SUNUCUSU NE ZAMAN AÇILCAK

Mesaj gönderen Parkshenn »

diğer sunucular da oyun oynanırken neden eminönü sunucusu açılmıyor kardeşim ve neden özellikle eminönü sunucusu bunun nedeni nedir ben bu oyunu 9 yıldır oynuyorum eğer karakterleriniz hasabınız sıfırlandı felan filan derseniz Şikayet etmekte
hiç erinmem okadar insanın emeği var ve neredeyse 1 gündür oyun offline bunu biran önce halledin

Gereğinin yapılmasını arz ederim bu mesajı tehdit gibi Görmeyin ilk yazdığım mesjı silmişssiniz bunu da silin tkrar yazayım..

iRReSiSTibLe
iRReSiSTibLeII
iRReSiSTibLeIII
İrresistible
İrresistiblee
Kullanıcı avatarı
UDUBIYYETT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Re: EMİNÖNÜ SUNUCUSU NE ZAMAN AÇILCAK

Mesaj gönderen UDUBIYYETT »

Ankayıda kapattılar , insanlar sabırla yaklaştıkca hala sabrını zorluyorsunuz ne bir açıklama ne başka birşey ayıptır hocam ya...
Bɑzen insɑn kendi zɑmɑnını yɑrɑtır sɑdece sɑɑtin yelkovɑnındɑ mutlu kɑlɑbilmek için, durdu sɑnırız ɑslındɑ o ɑrɑdɑ zɑmɑn ɑncɑk bu ɑvutur bizi değil mi yɑşɑnɑn oncɑ şeyden sonrɑ.

Parkshenn
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Ankayıdamı kapattıtılar ya bu yöneticeler nasıl insan ya bn Kinsgsofsro oynuyorum oyun bakıma veya kapatılacağı zaman 1 gün önceden haber ediyolar Facebook ve sitesinden oyundan da bunlar kafalarına göre iş yapıolar...
Kullanıcı avatarı
UDUBIYYETT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen UDUBIYYETT »

Anka ve eminönü sunucuları kapalı durumda şuan , sunucu 1 dakika içerisinde kapanıcaktır ve kısa süre içerisinde tekrar açilacaktir dedi (önceden 1 dakika içinde kapanıp açilacaktir denirdi şimdi kısa süre) birşeyler oluyor ama hadi hayırlısı.. metin2 pvp lere döndü iyice
Bɑzen insɑn kendi zɑmɑnını yɑrɑtır sɑdece sɑɑtin yelkovɑnındɑ mutlu kɑlɑbilmek için, durdu sɑnırız ɑslındɑ o ɑrɑdɑ zɑmɑn ɑncɑk bu ɑvutur bizi değil mi yɑşɑnɑn oncɑ şeyden sonrɑ.

Kullanıcı avatarı
ozgurhcebi
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen ozgurhcebi »

Birazdan konu kilit olur mantıklı açıklama yok tek yapılan konu kilit ve yapılan yorumu silme budur ikv.
Siz doğru olanı yapıyosunuz,ben yapmak istediğimi..
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Daha açılmadı mı?
Parkshenn
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

ah bi açılsa akın edicez ama açılmadı daha ankada sölemişler oyun 1 dk içinde kısa süreliğine kapatılcak diye e.ö de bişi sölemedn kapattalar
Kullanıcı avatarı
RockNCrokee
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen RockNCrokee »

Parkshenn yazdı:ah bi açılsa akın edicez ama açılmadı daha ankada sölemişler oyun 1 dk içinde kısa süreliğine kapatılcak diye e.ö de bişi sölemedn kapattalar
Maalesef yanlışın var dün gece 21:40 civarında 1 dakika içinde kısa süreliğine kapatılacak duyurusu yapıldı. Hala beklemedeyiz...
Resim
Parkshenn
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

onu görmedim kardeşim doğrudur ama kısa süreliğine dediler 1 gün olcak neredeyse kısa süreşiği bukarmıymış bnların ya iyice sıkıldım ymn ediyorum açıklamada yapmıolar.
Kullanıcı avatarı
gfbercan92
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen gfbercan92 »

sunucu ne zaman acılacagına dair hala bir bilgi yok okadar kişi bekliyor işlerine gelmiyor işlerine gelen herşeyi yapıyorlar gördükleri halde hala bir bilgi verılmıyor nasıl bir yönetim dir böle yapacaksanız bırakın gidin bukadar oyuncu madur bırakmayın bir bilgi istiyorlar sizden .
PeRSeuS Nekrxercan FReeKiLL
Kilitli