Kader Mühürleri (Beyin Fırtınası)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
WesTOF
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Until The Grave

Re: Kader Mühürleri (Beyin Fırtınası)

Mesaj gönderen WesTOF »

KraToSs yazdı:Nerull'un dediği gibi 2'si ayrı projeler sanırım tek farkı Birinde E-spor olayı olması buda işde oyuncuyu çekebilecek bir özellik

Oyuna henüz eklenmeyen bir çok mod var. Yeni modlar daha gelişmiş bir şekilde eklendiği zaman bir çok oyuncunun bu modlardan zevk alabileceğini düşünüyorum.

KraToSs yazdı:mevcut proje lideri N . Özgür soner ve demirden arkadaşar Fevzibey ve daha birkaç isim oyunun kemik kadrosu oyundan ayrıldı . kalanlar ise "biz buradayız demek sobeeyi ayakta tutmak için kader mühürleri için TTnetin diğer oyun departmanı ile birleşti ok ?
Sobee varlığını belli etmek için bu projeye imza attı zaten. Fevzibey yanlış hatırlamıyorsam oyundaki "Hayatta kal" arenasını tasarlayan kişiydi. Yani bu projede fevzibey ekip ile birlikte çalıştı.
Kullanıcı avatarı
WesTOF
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen WesTOF »

Öte yandan 12 ocakta paylaşılan "Eski dünyanın ruhları ana hikaye paketi çok yakında !" sözünden 2 ay geçti diyebiliriz. Ekibin "çok yakında" sözü en az 2 ay ise, 1 hafta önce facebook sayfalarında yazdığı " çok az kaldı " sözü sanırım 1 ay daha bekleyeceğimizi gösteriyor. Hybanda ile ilgili beklentileri çok yüksek tuttular, umarım bunun altında ezilmezler.

Birde görmeyenler için taş adamlardan bir kare paylaşılmış.

Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

WesTOF yazdı:Öte yandan 12 ocakta paylaşılan "Eski dünyanın ruhları ana hikaye paketi çok yakında !" sözünden 2 ay geçti diyebiliriz. Ekibin "çok yakında" sözü en az 2 ay ise, 1 hafta önce facebook sayfalarında yazdığı " çok az kaldı " sözü sanırım 1 ay daha bekleyeceğimizi gösteriyor. Hybanda ile ilgili beklentileri çok yüksek tuttular, umarım bunun altında ezilmezler.

Resim

güzel görünüyor ama bir 10 yılımı daha mmorpg oyunlara veremem 3 hafta kaldı şurada bakalım gıyabımda sondur bu 1 nisan yani 10.yıl dönümünde yine değişen birşey yoksa artık forumada pek girmem
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
mazlumcgdem
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen mazlumcgdem »

KraToSs yazdı:
WesTOF yazdı:Öte yandan 12 ocakta paylaşılan "Eski dünyanın ruhları ana hikaye paketi çok yakında !" sözünden 2 ay geçti diyebiliriz. Ekibin "çok yakında" sözü en az 2 ay ise, 1 hafta önce facebook sayfalarında yazdığı " çok az kaldı " sözü sanırım 1 ay daha bekleyeceğimizi gösteriyor. Hybanda ile ilgili beklentileri çok yüksek tuttular, umarım bunun altında ezilmezler.

Resim

güzel görünüyor ama bir 10 yılımı daha mmorpg oyunlara veremem 3 hafta kaldı şurada bakalım gıyabımda sondur bu 1 nisan yani 10.yıl dönümünde yine değişen birşey yoksa artık forumada pek girmem
Aynen öyle bende
DrBuLuT«Eminönü»

Resim
Kullanıcı avatarı
WesTOF
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen WesTOF »

KraToSs yazdı: güzel görünüyor ama bir 10 yılımı daha mmorpg oyunlara veremem 3 hafta kaldı şurada bakalım gıyabımda sondur bu 1 nisan yani 10.yıl dönümünde yine değişen birşey yoksa artık forumada pek girmem
Açıkçası ben 1 nisanda yenilik olmasına ihtimal bile vermiyorum. Çalışma olsa zaten bilgi verirlerdi. Şimdi buraya başka şeylerde yazardım ama arkadaşlar iletimi kaldırır. O güncellemeyi unutalım biz..
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

WesTOF yazdı:
KraToSs yazdı: güzel görünüyor ama bir 10 yılımı daha mmorpg oyunlara veremem 3 hafta kaldı şurada bakalım gıyabımda sondur bu 1 nisan yani 10.yıl dönümünde yine değişen birşey yoksa artık forumada pek girmem
Açıkçası ben 1 nisanda yenilik olmasına ihtimal bile vermiyorum. Çalışma olsa zaten bilgi verirlerdi. Şimdi buraya başka şeylerde yazardım ama arkadaşlar iletimi kaldırır. O güncellemeyi unutalım biz..

bende güncellemenin kesinlikle geleceğini , işin fanatiği olduğumu söylemeyerek sadece
evet bir günceleme gelecek ama nasıl bir güncelleme beklentim yüksek değil sadece afrasiyabın dediği gibi umut bizi burada tutan bakalım o umutun son kırıntısı 1 nisanda . birşeyler yoksa sadece oynamadığım oyununun formunada uğramayacağım .

Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

Resim
Terminal adlı hesabiyla Kader Mühürlerini övüp tepki cekince yeni hesap açan fark edilmesin diye sitedeki lonca sisteminden rastgele lonca yazan bir insan dışı varlık iyice psikolojisi bozulmus bunun Kader muhurlerinde dışlanınca ikv foruma gerimi döndün ahahahaha
Resim
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

WesTOF yazdı:

Bu şahıs terminal nickindeki kullanıcıdır bilginize
Resim
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen 0LIVERA »

KraToSs yazdı:
WesTOF yazdı:

bende güncellemenin kesinlikle geleceğini , işin fanatiği olduğumu söylemeyerek sadece
evet bir günceleme gelecek ama nasıl bir güncelleme beklentim yüksek değil sadece afrasiyabın dediği gibi umut bizi burada tutan bakalım o umutun son kırıntısı 1 nisanda . birşeyler yoksa sadece oynamadığım oyununun formunada uğramayacağım .

benide yazın listeye zaten oyuna girmiyoruz ara sıra forumdayız baktık hala aynılar oyundakileri elden çıkartma vakti gelmiş demektir.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
WesTOF
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen WesTOF »

0LIVERA yazdı: benide yazın listeye zaten oyuna girmiyoruz ara sıra forumdayız baktık hala aynılar oyundakileri elden çıkartma vakti gelmiş demektir.
Sen hala çıkartmadın mı ? :) 1 nisandan sonra kimse almaz. Bence şimdiden ne var ne yok sat