Kader Mühürleri (Beyin Fırtınası)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: Kader Mühürleri (Beyin Fırtınası)

Mesaj gönderen Auril »

oyunu açarken directx hatası alıyorum ve maalesef açılmıyor destekten yardım istedim ama verdikleri linkten indirip kurduğum dosya da fayda etmedi ne yapabilirim bir fikri olan var mı?
auril & DoubleLift
Kullanıcı avatarı
Rivalxmelodi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Rivalxmelodi »

Auril yazdı:oyunu açarken directx hatası alıyorum ve maalesef açılmıyor destekten yardım istedim ama verdikleri linkten indirip kurduğum dosya da fayda etmedi ne yapabilirim bir fikri olan var mı?
Bence olmuyorsa zorlama
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

Auril yazdı:oyunu açarken directx hatası alıyorum ve maalesef açılmıyor destekten yardım istedim ama verdikleri linkten indirip kurduğum dosya da fayda etmedi ne yapabilirim bir fikri olan var mı?
Bilgisayarının özelliklerine göre hata veriyor bunu o an hata bildirim Butonuna tıklayarak hatalayabilir ve bu sayede oyun hakkındaki bütün hataları yönetime göndermiş olursunuz.
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

Oyunu benimde deneme fırsatım oldu.Ancak akıl sıra erdiremediğim bir kasma sorunu yaşadım.Hiç bir oyunda kasmıyorken bu oyunda fena kastı ve hevesim kaçtı açıkcası.Ama yinede zorladım birşeyler yapmaya çalıştım ama nafile.Tam anlamıyla birşeyler yapamadım.Lâkin onca çabayı keşke İKV'ye verselerdi daha iyi ve muazzam olurdu.
Never beleive someone who tells who they are.
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi

Mesaj gönderen Auril »

Rivalxmelodi yazdı:
Bence olmuyorsa zorlama
zorlamadım saldım :D
auril & DoubleLift
Kullanıcı avatarı
kenjooo
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Lonca: T N T

Mesaj gönderen kenjooo »

ÖNCELİKLE OYUNU SOBE FLAN YAPMAMIS BAZI YERLERİ İNGİLİZCE VE ÇARLAR ÖZÜRLÜ GİBİ YÜRÜYOR COK BERBAT BİR OYUN ONA OKADAR UĞRASANA DEK GÜZELİM İKV YE BAKSALAR YA O OYUN TUTMUCAK
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Kader mühürleri ilk açıldığındaki o oyuncu kitlesini kaybetmiş şimdiden.
Forum kısmı yılların yorgun İKV formundan bile pasif durumda
Biz o oyun tutmaz dediğimizde İKV ye yönelin dediğimizde bizi dinlemediler
Dediğimiz erken gerçekleşmiş gözüküyor.Onca emek var iken o oyunda üzülüyor bir yanım o insanların emeklerine
Diğer yanım ise İKV ile ilgilenmeyenler de aynı ekip diyip akışına bırakıp X dan kapatıyorum sayfayı

Sonuç olarak İKV ye yapılacak olan yatırım Sobee ' yi kurtaracak olan yatırımdır.
Herkes terk eder İKV oyuncusu terk etmez sevgili geliştiriciler...

Not : Etkinlik kısmını da iyice saldınız.Oyuna hareket getirmeye çalışan tek şey etkinlikler olarak görünüyordu onuda iyice saldınız (Bu lafım Etkinlik ekibine)
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Şuan KM için "öyle bir oyun mu vardı" modu cuk diye oturur.
Cem Yılmaz'ın 'çabuk ölen çocuk' skeci geldi aklıma.Piyasaya çıkmasıyla batması bir oldu KM.
Eski toprak İKV ise batmayan gemi maşallah , her ne kadar öldü diyorsak da oynanıyor onlarca kişi tarafından.Belki yüzlercedir bilemiyorum :)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Darmian
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Darmian »

Gorgar ve ekibi ellerindeki tüm sermayeyi ( para, zaman ,yatırım) Kader mühürlerine harcıyorlar. Benim tahminim Türk telekom bunlara belli bir bütçe açıyor, bunlar ise KM'ye yatırıyor. Sobee kendi bitirdi bu oyunu, telekomun suçu yok.
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Karakter sanki yatay ve dikey olarak yürümüyor sadece tek eksende gidiyormuş gibi oluyor nereden tutsan sakat biraz beceriksizlikde var bence,ikvyi ikv yapan belkide zwartandı,oyuna olan emegi kesinlikle tartışılmaz,yeri dolmuş gözükmüyor,2 laf cambazlığı yapan,insanların ağzına bant vuran moderatörlerle bu iş yürümezdi,yürümedi oyuncuları bu kadar hafife alınmasının bedelini ödüyolar,oyun öldürmekten başka bir şey yaramadı bu sobee mevlüt dinçten sonra ne yaptıgını bilmiyor,kader mühürleri dışında başka projeleri yoksa sobee bitmiştir.Ama ikv camiası hep ayakta durdu,belki bunun meyvesini yiyebiliriz.

Ne diyor üstad:

"O gün geldiginde,bizde oyunumuzu oynayacagız İKİ TERS BİR DÜZ."