sobee nin yeni oyunu çökün :D

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: sobee nin yeni oyunu çökün :D

Mesaj gönderen NaudiR »

KraToSs yazdı:
EYUNAL yazdı:Basit bir oyun için kimsenin kimseyi aşağılamasına gerek yok. KM'nin piyasaya dahi çıkmasına oldukça zaman varken erkenden piyasaya çıktı.Bunun farkında olan oyuncuların hepsi bunu dedi eleştirdik buradan veya başka yerlerden oyun ile ilgili gerçek ve nitelikli olumlu yorum yapınca neden yağlama/yalakalık olarak anlaşılıyor anlamış değilim. Yalakalık yapan insan ortada kötü bir şey olduğunda dahi bunu olumlu bir şeymiş gibi öne sürer ve sürekli yaranmaya çalışır. NaudiR veya bir başkası bunu yapmadığı halde ona yalaka / yağcı demeniz anlamsız zira Dükkan sistemi geldiğinde bir çok noktayı eleştirmiş kişidir.Ve bu eleştirilerini doğrudan oyun içinde geliştiricilere yaptı sizce gerçekten yalaka biri bunu yapar mı ? :idea:
Oynadığım MMOFPS den dolayı bildiğim ve kesin olan bir kaç şey var. Türk oyuncu kitlesi çoğunlukla basit ve kolay yoldan en iyi olacağı oyunlara aşina.
Şuan bir firmanın geliştirdiği moba oyunun kapalı betasındayım ve oyunun sürümü V 1.4xxx ve diğer oyunların kapalı betalarına bakarsanız sürüm numarası olarak kapalı betada en azından v 1.x sürümünde olduğunu görürsünüz.
KM ye baktığımızda oyunun sürüm numarası daha v 0.4.4 dür. Oyunun versiyonu bu kadar düşükken bu şekilde eleştirmeniz de bir noktada yanlış.
Sobee'nin en büyük hatası eski oyunlarına ne olacağını söylememiş olmasıdır. Sonuçta her online oyunun bir ömrü var ve bu ömrü tamamladığında çeşitli sebeplerden dolayı kapanabilir bu oyunlar için doğal bir süreç

Hele laflara bak, bunlarda hep böyle yukarıdan bakan tavır ben çok bilmişim edaları var bunla naudir kafa kafaya vermiş bombalıyor
analiz yok araştırma yok hiçbir halt yok bunlarda
bide demişki zevat yağcılık yapmıyoruz ama hatalarınıda söyluyoruz oyunun bak hele şimdi biz dedik ya bu benzetmeleri kaçaçaklar neyin arkasını sığınacaklar ? "biz oyunu eleştiriyoruz "

bi ara forumda muhabbetler dönuyordu eyunal ekipe girmek istemiş girememiş yahu oğlum adamlar girdiğin ıp kaçtane uyelıgın kactane forum hesabın var onu biliyorlar lan valla bak

şu edalara yine bakıyorumda sanki oturmuş nerullla gorgarla oyunu geliştirmiş sanırsın legandary developer kendisi
şimdi diyor bu arkadaş yalakalık ila itham edilmek gülünçtür kabul etmiyorum , yahu kabul etmiyeceksin yine yazacaksın kabul etmediğini ama o izlenimi veriyorsun sen artık insanlarda bunu bırakmışsın bu insanların sorunu değil özünde senın sorunun

bide yazmış oyununun suresı doldu rerörör demiş yok yav hayda nasıl olur enteresan nasıl biz bilemedik bunu tebessüm ettim bak

hem peşkeş çekeceksin aferim delisi olacaksın hemde bu yorumlardan uzaklaşmak için BAK BİZDE ELEŞTİRİYORUZ AMA KARDEŞ diyeceksin pes arkadaş

bu çok bimiş zevatın kulllandığı ve sanırım en sevdiği cümlelerden biriside, şu denilebilir; oyun daha bebek

ıvırda zıvırda tek bildiği bu ulan oğlum adamların yaptığı eski oyunlara bakıyorsun ı can footbal ve ikv bunlar nasıl guven verecek sımdı ? siz kimi kandırıyorsunuz lan?

bu iki km forumunun ve ikv forumunun beyin takımı olmuşlar sürekli salladıkça sallıyorlar.
3 satırda bıtırebılecegı yalakaları cumle cumle yazmıs bak hele bak uzun uzadıya şiir gibii ama şiir değil
fazladan birkaç cümle olacak ama olsun .

Arkadaş şaka gibi ya :D Şu yalaka dediğiniz kesimi tanımasam her dediğinize inanacağım gerçekten o kadar iyi kılıf uyduruyorsunuz ki insanlara. Şu yazdığın cümleler ile bizlerin hiçbir alakası yok ama o kadar inanmışsın ki söylediklerine.

Aptalca birşeyi 50milyon kişide söylese o yine aptalca birşeydir
İnanmak değil, bilmek istiyorum.
sadece günahları olanların tanrıları vardır.
Olağan üstü iddialar, olağan üstü kanıtlar gerektirir.

İmzanda şu güzel sözleri kullanmışsın ama kişilik olarak tamamen farklısın. Neyse daha da tartışma içerikli ileti yollamayacağım aksi halde kapanacak konu.
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Arkadaş şaka gibi ya :D Şu yalaka dediğiniz kesimi tanımasam her dediğinize inanacağım gerçekten o kadar iyi kılıf uyduruyorsunuz ki insanlara. Şu yazdığın cümleler ile bizlerin hiçbir alakası yok ama o kadar inanmışsın ki söylediklerine.

İmzanda şu güzel sözleri kullanmışsın ama kişilik olarak tamamen farklısın. Neyse daha da tartışma içerikli ileti yollamayacağım aksi halde kapanacak konu.
İleti EYUNAL » 13 Tem 2016 12:16

Bu güne kadar dahil olmak istediğim ve başvurduğum bir tek şey olmuştur oda rehber ekibidir :) Yalaka olmuş olsaydım sadece şunu söyleyebilirim çok farklı yerlerde olurdum sanal ortamda da reel hayatımda da (:
Ayrıca kimsenin çok bilmiş edasına girdiği yok.Beni bilenler bir tarafa, bilmeyenlerin benim hakkımda ne konuştuğu da çok önemli değil.

Bu anlamlardan bunumu çıkardın? sadece cevap yazmak için kurmuşun cümleleri boş.
kişiliğimi nerden biliyorsun kafandaki nasıl bir şablondayım merak ettım.
en ufak bir fikrin yok zikrin çok bu tipte insanlar dünyanın diğer ucunda hiç tanımadğı bir adamı kahraman, yine dünyanın diğer ucunda hiç tanımadığı bir adama hain der. İmzamdan yaptığın çıkarıma sadece şu bakışı attım ekrana :shock:
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
YaLnIzKaLp
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen YaLnIzKaLp »

NaudiR yazdı:
VoiceOfVoiceless yazdı:
NaudiR yazdı:
Whiteis yazdı:Tavsiye etmiyorum kasması ayrı bi yana görevler zor (geçilmiyor),vakit kaybı yani örnek ; arenaya sokuyor iksir gibi bişey içemiyosun peşpeşe slot geliyor canın yükselmiyor 3 saat uğraştım geçemeyince sildim oyunu
Hatası çok yani.
Hata ile ne alakası var? Kendi beceriksizliğiniz ile oyunu mu suçluyorsunuz?
Herkes mi beceriksiz ? Oyun berbat.1 saat dayanmak güç o oyunda.
Nerden geliyor bu kadar iyimserlik ? Keşiş falan mısın ?
Evet herkes beceriksiz. Herkesin oynayabileceği tipte bir oyun değil bu hele ki İKV oyuncusu için hiç değil. Maden toplamaya, 2-3 büyü atmaya benzemez bu oyun. Hatta İKV'yi bırak, bu ülkenin insanlarına bile kalite olarak fazla bu oyun. Şu oyunun PvP'sinden aldığım zevki başka hiçbir oyunda almadım. Tabii oyunun şu an kemik kitlesi İKV'den olduğu için PvP'ye kimse yönelmiyor ve oyun bu kadar yerden yere vuruluyor. Yakında diğer oyunlardan oyuncular geldiğinde ve PvP'ye ağırlık verildiğinde oyunun kalitesini göreceksiniz merak etmeyin.

Egolar egolar ... Kusura bakma herkesin zevki farklıdır birde
BU AÇIDAN BAK derim.
Herkes beceriksiz diye itham koymuşsun , onun adı beceriksizlik değil beğenilmeyen şeyde İSTEKSİZLİK derim.
Tanıdığım öyle oyuncular varki seni geç , şu developerleri bile cebinden çıkarır kendini FAZLA BEĞENME derim.
Kendini beğenmiş , ukala kişiliğini başka yerlerde göstermeyi dene DERİM..
Ben sana çok şey DERİM de neyse..
Vesselam.
Resim
IIIYaLnIzKaLpIII(49)
IIYaLnIzKaLpII(49)
Ilxyalnızkalpxll (49)

'
Kullanıcı avatarı
pankuscagiz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Academy Of Utopia

Mesaj gönderen pankuscagiz »

km dedikleri oyun tutmayacak, ayrıca km forum sitesine nazaran burada daha çok konuşuluyor. İstanbul Kıyamet Vakti forum sitesinde başka bir oyunun reklamının yapılmasına da izin verilmemeli! değil mi arkadaşlar? :twisted: :twisted: :evil: :evil:
ANADOLUZUN
aimable

imzama küçük bir not düşen yetkili arkadaşa selamlarımı saygılarımı hürmetlerimi yolluyorum O:-) iyi çalışmalar dilerim. :blush:
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Hicret

Mesaj gönderen GWYNBLEIDD »

YaLnIzKaLp yazdı:

BU AÇIDAN BAK derim.
Herkes beceriksiz diye itham koymuşsun , onun adı beceriksizlik değil beğenilmeyen şeyde İSTEKSİZLİK derim.
Tanıdığım öyle oyuncular varki seni geç , şu developerleri bile cebinden çıkarır kendini FAZLA BEĞENME derim.
Vesselam.
Hacı emmi, parlattığın kelimeleri birleştirip bir anlam çıkarmaya çalıştım ancak Türkçe'm yetmedi :D

Beceriksizlik konusuna katılmamakla birlikte şu yorumu yapabilirim, evet beceriksiz oyuncular olabilir ancak bu insanlar salak değil. 40 yaşında, kucağında bebesi olan loncamdaki İKV oyuncusu bir abimi milyon kombosu olan Blade & Soul'a başlattım, adam bir süre sonra çatır çatır oynamaya başladı.
Kullanıcı avatarı
bendensairolmaz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen bendensairolmaz »

NaudiR yazdı:
KraToSs yazdı:
EYUNAL yazdı:Basit bir oyun için kimsenin kimseyi aşağılamasına gerek yok. KM'nin piyasaya dahi çıkmasına oldukça zaman varken erkenden piyasaya çıktı.Bunun farkında olan oyuncuların hepsi bunu dedi eleştirdik buradan veya başka yerlerden oyun ile ilgili gerçek ve nitelikli olumlu yorum yapınca neden yağlama/yalakalık olarak anlaşılıyor anlamış değilim. Yalakalık yapan insan ortada kötü bir şey olduğunda dahi bunu olumlu bir şeymiş gibi öne sürer ve sürekli yaranmaya çalışır. NaudiR veya bir başkası bunu yapmadığı halde ona yalaka / yağcı demeniz anlamsız zira Dükkan sistemi geldiğinde bir çok noktayı eleştirmiş kişidir.Ve bu eleştirilerini doğrudan oyun içinde geliştiricilere yaptı sizce gerçekten yalaka biri bunu yapar mı ? :idea:
Oynadığım MMOFPS den dolayı bildiğim ve kesin olan bir kaç şey var. Türk oyuncu kitlesi çoğunlukla basit ve kolay yoldan en iyi olacağı oyunlara aşina.
Şuan bir firmanın geliştirdiği moba oyunun kapalı betasındayım ve oyunun sürümü V 1.4xxx ve diğer oyunların kapalı betalarına bakarsanız sürüm numarası olarak kapalı betada en azından v 1.x sürümünde olduğunu görürsünüz.
KM ye baktığımızda oyunun sürüm numarası daha v 0.4.4 dür. Oyunun versiyonu bu kadar düşükken bu şekilde eleştirmeniz de bir noktada yanlış.
Sobee'nin en büyük hatası eski oyunlarına ne olacağını söylememiş olmasıdır. Sonuçta her online oyunun bir ömrü var ve bu ömrü tamamladığında çeşitli sebeplerden dolayı kapanabilir bu oyunlar için doğal bir süreç

Hele laflara bak, bunlarda hep böyle yukarıdan bakan tavır ben çok bilmişim edaları var bunla naudir kafa kafaya vermiş bombalıyor
analiz yok araştırma yok hiçbir halt yok bunlarda
bide demişki zevat yağcılık yapmıyoruz ama hatalarınıda söyluyoruz oyunun bak hele şimdi biz dedik ya bu benzetmeleri kaçaçaklar neyin arkasını sığınacaklar ? "biz oyunu eleştiriyoruz "

bi ara forumda muhabbetler dönuyordu eyunal ekipe girmek istemiş girememiş yahu oğlum adamlar girdiğin ıp kaçtane uyelıgın kactane forum hesabın var onu biliyorlar lan valla bak

şu edalara yine bakıyorumda sanki oturmuş nerullla gorgarla oyunu geliştirmiş sanırsın legandary developer kendisi
şimdi diyor bu arkadaş yalakalık ila itham edilmek gülünçtür kabul etmiyorum , yahu kabul etmiyeceksin yine yazacaksın kabul etmediğini ama o izlenimi veriyorsun sen artık insanlarda bunu bırakmışsın bu insanların sorunu değil özünde senın sorunun

bide yazmış oyununun suresı doldu rerörör demiş yok yav hayda nasıl olur enteresan nasıl biz bilemedik bunu tebessüm ettim bak

hem peşkeş çekeceksin aferim delisi olacaksın hemde bu yorumlardan uzaklaşmak için BAK BİZDE ELEŞTİRİYORUZ AMA KARDEŞ diyeceksin pes arkadaş

bu çok bimiş zevatın kulllandığı ve sanırım en sevdiği cümlelerden biriside, şu denilebilir; oyun daha bebek

ıvırda zıvırda tek bildiği bu ulan oğlum adamların yaptığı eski oyunlara bakıyorsun ı can footbal ve ikv bunlar nasıl guven verecek sımdı ? siz kimi kandırıyorsunuz lan?

bu iki km forumunun ve ikv forumunun beyin takımı olmuşlar sürekli salladıkça sallıyorlar.
3 satırda bıtırebılecegı yalakaları cumle cumle yazmıs bak hele bak uzun uzadıya şiir gibii ama şiir değil
fazladan birkaç cümle olacak ama olsun .

dostum senin zeka ölümün gerçemleşmiş sen ruhlar alemindeki zekanla konusuyorsun . Su adamin yazisina verdigin cevabi okudana Allah icin nasil bir anlam cikaracaksin. Yok hata yapanin tanrisi varmista olagan ustu idda olagan ispat gerektirirmiste falanda filanda.
Ya su oyunu o kadar boş övüyosun ki yapanlar bile sana inanmio o derece bitiksin...
Resim
Kullanıcı avatarı
YaLnIzKaLp
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen YaLnIzKaLp »

GWYNBLEIDD yazdı:
YaLnIzKaLp yazdı:

BU AÇIDAN BAK derim.
Vesselam.
Hacı emmi, parlattığın kelimeleri birleştirip bir anlam çıkarmaya çalıştım ancak Türkçe'm yetmedi :D

Beceriksizlik konusuna katılmamakla birlikte şu yorumu yapabilirim, evet beceriksiz oyuncular olabilir ancak bu insanlar salak değil. 40 yaşında, kucağında bebesi olan loncamdaki İKV oyuncusu bir abimi milyon kombosu olan Blade & Soul'a başlattım, adam bir süre sonra çatır çatır oynamaya başladı.
Parlattığım kelimeler sözlerimin içinden önem taşıdığı için göze batsın diye parlattım birleştirmeyle alakası yok :D

Beceriksiz kimse yoktur kanımca , azim istek vardır herkes başarılı olur yeteneksizlik vardır kimisi çok iyi oynar kimisi kötü bunun adını becereksizlik ile nitelendirmek çok doğru değil nacizane fikrim.
Benimde bir abim var oyunda tanıdığım 35 yaşında adam ikvyi cebinden çıkarır ki 8 yılım geçti her oyunda herşeyi yapabilecek güçte. Bu arkadaş gelmiş kendinden başka herkesi kötüleme niyetinde..
Resim
IIIYaLnIzKaLpIII(49)
IIYaLnIzKaLpII(49)
Ilxyalnızkalpxll (49)

'
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

Düzgünce, hakaret etmeden seviyeli şekilde konuşmak isteyen varsa özelden mesaj atsın derdimi anlatayım. Buraya yazacağım yine yalaka ya da kendini beğenmiş damgası yiyeceğim. Eğer gerçekten konuşmak istiyorsanız özelden yazabilirsiniz.
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Resim

Evet ikv oyunun reklamını yapar hale gelmiş ...yedirmeyiz.Mevdinc gitti,çok büyük emegi olanlar gitti(zwartan,fevzi bey) halen neyin yapımcısı bu.2 tane adam kalmış he siz yaptınız ikvyi şimdide çok güzel bir durumda zaten güzelce ilgileniliyor. Oyunla ilgilenilmeyip ve halen bundan prim kapma çabası içine girmeniz saçma evet YEDİRMEYZ İKVYİ!!!11111!!!!
Kullanıcı avatarı
VoiceOfVoiceless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen VoiceOfVoiceless »

YemeLik yazdı:Resim

Evet ikv oyunun reklamını yapar hale gelmiş ...yedirmeyiz.Mevdinc gitti,çok büyük emegi olanlar gitti(zwartan,fevzi bey) halen neyin yapımcısı bu.2 tane adam kalmış he siz yaptınız ikvyi şimdide çok güzel bir durumda zaten güzelce ilgileniliyor. Oyunla ilgilenilmeyip ve halen bundan prim kapma çabası içine girmeniz saçma evet YEDİRMEYZ İKVYİ!!!11111!!!!
İKV yapımcıları kısmı çok absürt olmuş . Demek işler yolunda gitmiyor , bunu anladım bu durumdan.