cezai işlemler ile ilgilenen yönetici kimdir ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kilitli
Celikbey
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk

cezai işlemler ile ilgilenen yönetici kimdir ?

Mesaj gönderen Celikbey »

Merhaba ,

Foruma genelde konu açmayan birisi olarak artık isyan etme aşamasına geldim ve burada dengim bile olmayacak ergen yönetici bozuntuları ile yazışmak zorunda kalacağım için kendime de kızıyorum ama yapmam da gerekiyor ! saçma sapan ceza uygulamalarının düzgün oyuncu ile oyunu berbat eden küfürbaz oyuncu çeteleri arasındaki farkı algılamayarak çifte standart cezalar veren acemi ergen yöneticilerin olduğu bir oyunda emin olun maddi ve manevi destek olmaya çalışan kişileri gün be gün kaybedecek ve kendi hatalarınızın iş bilmezliklerinizin neticesinde bir oyunu nasıl batırırız yarışını kazanacaksınız ve eminim ki üniversitelerde ders konusu bile olabilirsiniz girişimcilere bu saçmalıkları yaparsanız kaybedersiniz şeklinde telkin konusu bile olabilirsiniz! kendini savunan kişiler ile küfürbazlar arasındaki farkı algılayamayacak kişileri lütfen bırakın yönetici değil işyerinize çaycı bile almayın!
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Hicret

Re: cezai işlemler ile ilgilenen yönetici kimdir ?

Mesaj gönderen GWYNBLEIDD »

Çok güzel, çok hoş yazmışsın hocam. Baştan sonra kadar da haklısın. Ancak bu ceza işleriyle ilgilenenler senin benim gibi sıradan oyunculardan oluşan denetmen ekibi.
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Re: cezai işlemler ile ilgilenen yönetici kimdir ?

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Selam Celikbey;

Bir oyuncu, "Şikayet Et" butonu aracılığı ile şikayet edildikten hemen sonra bildirimi sisteme aktarılır ve bu bildirim ilgili birim tarafından incelenerek değerlendirmeye tâbi tutulur. Şikayet edilen kullanıcının sadece şikayet edildiği esnadaki konuşması değil, bu konuşmanın belirli bir süre öncesi ve sonrasında yer alan konuşmaların da ilgili birim tarafından görülerek bildirimin incelendiğini belirteyim.

Elbette ki ortada gün sonuna kadar yüzlerce bildirim inceleyen bir ekip söz konusu; hata payı veya gözden kaçma gibi durumlar sıfıra yakın olsa da, hiç yoktur dememiz mümkün değildir. Yoğunluk esnasında veyahut sür'atten kaynaklı durumlarda yanlış cezai işlem veya gereken cezai işlem uygulanmayabilir. Ceza İtiraz biriminin var olma amacı zaten budur. Forum kanalı yerine İletişim/Destek Formu aracılığı ile Ceza İtiraz birimine müracaat etmeniz, size daha sağlıklı ve net yanıtlar verilmesini sağlayacaktır.

İlaveten; konularınızdaki üslubun yıkıcı, küçümseyici olması yerine; yapıcı, sorunları çözüme kavuşturmaya yönelik olmasını umuyorum. Saygılarımla.

İyi eğlenceler.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli