Steam

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
XxxChesTeRxxX
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Lonca: ...

Re: Steam

Mesaj gönderen XxxChesTeRxxX »

Knight Online'ı kesinlikle küçümseme gibi bir derdim olmadı yanlış anlaşılmasın. Azmı oynadık o 2005-2006 zamanlarında KO'yu. Ben bile derken oyun yapımcılarının oyunu sadece para dökmesinden ve ne hale getirdiklerinden dolayı yazdım. Kesinlikle Knight Online küçümsenemez oyunlardan birisi.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

Böyle bir şey imkansız olurdu.Bir de konunun kapatılabilme olasılığı var. ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
xPrince
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen xPrince »

Greenlight ile aşırı derecede dandik indie oyunlar bile steam üzerinden satışa çıkıyo.

Bi kaç grupta free key dağıtılıyo ve oyun ünleniyo. hemde şuan aktif ikv oyuncu sayısı kadar bile ünleniyo bi indie oyun.

Steam'e eklemek ikv için sorun olmaz. greenlight ile oyunlar oylamaya alınıyo. koyar bizimkiler, forumda başlık açılır, millet evet oyu verir ve çok rahat yeşil ışık alır.

Sonrasında noluyo bilmiyorum. ikv gibi free oyunlar için steam kazanç sağlamak için ne istiyo emin değilim. onuda bi zahmet bizimkiler araştırsın ya.
Steam

Erciyes Üniversitesi Japon dili ve Edebiyatı.
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Hicret

Mesaj gönderen GWYNBLEIDD »

Playstore'ye durduk yere rakip çıkarmazlar.
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen 0LIVERA »

xPrince yazdı:İkv neden gelmesin ? bence gelsin yani. güzel olurdu steam üzerinden oynamak.

neden olmasın steam her oyunu bünyesine alıyor deli gibi akçe satıldıgını göz önünde bulundurursak ve reklam olarakta çok manyak bir şey olur.

ayrıca insanalr steam'dan ödeme yapabilir bu sayede 3pay veya ttnet playstore saçmalığına gerek kalmaz.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 0LIVERA »

xPrince yazdı:Greenlight ile aşırı derecede dandik indie oyunlar bile steam üzerinden satışa çıkıyo.

Bi kaç grupta free key dağıtılıyo ve oyun ünleniyo. hemde şuan aktif ikv oyuncu sayısı kadar bile ünleniyo bi indie oyun.

Steam'e eklemek ikv için sorun olmaz. greenlight ile oyunlar oylamaya alınıyo. koyar bizimkiler, forumda başlık açılır, millet evet oyu verir ve çok rahat yeşil ışık alır.

Sonrasında noluyo bilmiyorum. ikv gibi free oyunlar için steam kazanç sağlamak için ne istiyo emin değilim. onuda bi zahmet bizimkiler araştırsın ya.
oyun içi alınan tüm şeyler steam üzerinden'de alınabilecek yani steam'da akçe satmaya başlayacak ve komisyon kesecek tıpkı 3pay sistemi gibi
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
Whiteis
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Kaygısızlar

Mesaj gönderen Whiteis »

Ben steam sen oynuyorum kısa yol ekle den indirmeye gerek yok bence böyle kafam rahat 8-)
Her ne kadar kabadayılıkta gözüm olmasada,dalımı kıranın ağacını kökten sökmesini i iyi bilirim.
Whitedes
AstaRI
"Kaygısızlar" Loncası
Kullanıcı avatarı
Kabamsi
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: TÜRK İSTİHBARAT TEŞKİLAT

Mesaj gönderen Kabamsi »

Aslında olabilir ya. Yönetimin fikri ne bu konuda bilsek güzel olurdu. İkv tekrar canlanabilir böylece.