39 Sunucu?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

39 Sunucu?

Mesaj gönderen 4thEspada »

Olsa nasıl olurdu ?

Bazı arkadaşlarda 29 ve 39 dosyaları mevcut yayınlasalar nasıl olurdu yenilik yok biliyoruz eskitelim ozaman ?
olmadı herkes bir sunucuda toplansın 39 vs atalım gerçı bundan birkaçay önce kuklacıda açmışdım vurdumduymaz dolu kuklacıda
olumlu/olumsuz yorum alta yazarsanız sevinirim
nymphe
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kadıköy Acil

Re: 39 Sunucu?

Mesaj gönderen nymphe »

Bu fikir bu aralar baya yaygın. Olursa, güzel olur oynarız. Ne diyeyim. ;)
Son..
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

4thEspada yazdı:Olsa nasıl olurdu ?

Bazı arkadaşlarda 29 ve 39 dosyaları mevcut yayınlasalar nasıl olurdu yenilik yok biliyoruz eskitelim ozaman ?
olmadı herkes bir sunucuda toplansın 39 vs atalım gerçı bundan birkaçay önce kuklacıda açmışdım vurdumduymaz dolu kuklacıda
olumlu/olumsuz yorum alta yazarsanız sevinirim
Oyun dosyasından ziyade sunucu dosyası da önemli sunucu dosyası olsa paraya kıyıp Server(VDS) kiralardim (ciddiyim)
TURKMEN
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen TURKMEN »

Bu konuya yazı yazmamın sebebi oyunun eskiden free to play iken sonradan pay to win olması ve benim pay to win oyunlardan nefret etmem.
O yüzden bende fikrimi söyleyeyim. Bu serverin zevkli olması için 39 seviye zamanındaki kasılma sistemi gelsin ve sadece nakitli ürünlar bedava olsun. Böylece nakitle değil sadece ve sadece emek ile başarılı olunsun.
Serverin bir ana sayfası ve forumu olsun.
Benim server adı için iki önerim var;
İKV 2
Yeni İKV
Kullanıcı avatarı
ByElegans
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ByElegans »

Bende çok isterim şahsen ama 49 level fakat şahesersiz bir sunucuda olabilir sadece güneş asa hint sopası ve balyoz felan olsa öylede oyun zevkli olur bence zira bu durumdada üretimler canlanır madenler canlanır..
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 4thEspada »

2013 ve sonrası[değiştir | kaynağı değiştir]
TTnet'in ar-ge departmanı Sobee, şirket vasfını yitirmesiyle birlikte halen, 2013 yılı kapsamında Tübitak tarafından desteklenen "Fatih Projesi için Etkileşim Destekli 3D Harika Kitap Editörü" projesi üzerinde çalışmaktadır.

ne anlama geliyor bilen varmı ? bence bu oyun köşeye atılmış gidelim MadbyeGamesin yeni bir mmorpg oyun yapmasını beklıyelım yada ıstek olursa acaba kalkışabılırlermı ellerınde bır mmofps var zaten bırde rpg oldumu tadından yenmez.
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Mesaj gönderen FireFighter095 »

TURKMEN yazdı:Bu konuya yazı yazmamın sebebi oyunun eskiden free to play iken sonradan pay to win olması ve benim pay to win oyunlardan nefret etmem.
O yüzden bende fikrimi söyleyeyim. Bu serverin zevkli olması için 39 seviye zamanındaki kasılma sistemi gelsin ve sadece nakitli ürünlar bedava olsun. Böylece nakitle değil sadece ve sadece emek ile başarılı olunsun.
Serverin bir ana sayfası ve forumu olsun.
Benim server adı için iki önerim var;
İKV 2
Yeni İKV
Katılıyorum.Plus paketlilere özel anka'yı açtıysalar oyuncuların çoğunun destekleyeceği bir 39 level sunucu da açılabilir.
TheeWesT
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen TheeWesT »

4thEspada yazdı:2013 ve sonrası[değiştir | kaynağı değiştir]
TTnet'in ar-ge departmanı Sobee, şirket vasfını yitirmesiyle birlikte halen, 2013 yılı kapsamında Tübitak tarafından desteklenen "Fatih Projesi için Etkileşim Destekli 3D Harika Kitap Editörü" projesi üzerinde çalışmaktadır.

ne anlama geliyor bilen varmı ?
Sobee ekibi artık Sobee olmaktan çıktı ve tamamen türk telekom'a bağlı olarak çalışmakta. Türk telekom'un emri altında Fatih projesi için çalışıyorlar. Artık İstanbul Kıyamet Vakti'ne eklenti gelmesi "yok" denilecek kadar az. Böyle güzel bir oyunu bu hallerde görmeyi gerçekten istemezdim. Geriye sadece güzel anılar kaldı. 1 nisan 2014 tarihinde forum kanalında paylaşılan şu fotoğrafta Nerull'un söyledikleri gerçek olsaydı keşke.

Resim

İKV bitti.
Kullanıcı avatarı
ANOTHER
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Lonca Efsaneler

Mesaj gönderen ANOTHER »

Aslında 39 veya 49 olması cok önemli değil. Önemli olan eski dönemlerde olan o arkadaslıgın tekrar kurulması ancak oyundan bu sekilde zevk alınabilir. Şimdi onların yerini malesef küfürler hırsızlıklar hakaretler vs aldı yoksa bence en iyi dönem 29 du. Bankanın orası eski handan falan oyun içinde oyun oynardık. Lodos kalede oturacak yer olmazdı herkes oyunun her yerini kullanır sohbetler muhabbetler çok iyidi
ANOTHER
AYSİ
Kullanıcı avatarı
ByElegans
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ByElegans »

Şu zamana kadar arkadaslarin guncelleme icin kopardiklari yaygaranin kuruntulardan ibaret oldugunu dusunuyordum fakat yilbasindada bir aciklama yapilmamasi benimde umitlerimi yitirmeme sebep oldu oyunun ana kadrosu suan zulaya gecti sobe veya ttnet herneyse su oyunu gelistirmeyecekseniz kapatin su oyunuda belki daha guzelini lokum gameste calistan ustad zwartan yapar captanatxde orda zaten belki yapma hayalleri var fakat sizin yuzunuzden yapamiyorlar cogu programci arkadasin gorusu belli bu oyunu gelistiriyim derseniz elinizde kalir diyorlar kapatin gidin artik daha iyisine yol acin bi ise yarayin !