Hayırlı olsun

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
METANET
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: HICRET

Re: Hayırlı olsun

Mesaj gönderen METANET »

tedashii yazdı: :D :D :D Witcherin kendi yaptığı şeyleri gösterip yeni bölgede bunlar gelicek diyen herife bakın :D Ulan aciz olan sizsiniz asıl kuklacıda sizin ne halt olduğunuzu herkes biliyor :D Witchere nasıl yalakalık yapıcağını şaşırmışsın artık onun uydurduğu şeyler yeni bölgede gelcek diyorsun :D Burada hiç kimseyi trollemiyorum zaten tahmin ettiğim şeyleri yazıyorum. Rezil oluyorsun diyor bana :D Rezil olma gibi bir durumum söz konusu bile olamaz geri kafalı herifler sizi :D Oyunda yaptığın şeyleri forumda yazdığın iletileri real hayatında başarı olarak görüyorsan bence sen bir doktora görün :D Suç bendeki burda sizin gibi geri kafalı kro heriflerle tartışıyorum :) Hadi defolun işinize :D

Birde bilgin olsun kro olan biri varsa kanitiyla burada milete iftira atma.
Adamın resmini ne zaman yeni bölge gelecek diye yazdım? Tangriss sembolunun oyundaki halini gösterdim geçen gün yani migrat haritasının üzerindeki sembol oyunda varolan bir şey adam sadece o çizimin üzerini renklendirmiş :D Şuna ben bu adamları çekemiyorum demiyosunda. Bazen gerçekten kendini gülünç duruma düşürüyorsun.

Attığı fotoya bak bide :D Ağzına sağlık senin gibi karaktersize kim sövse haktır. Sen git milletin karısına kızına sebepsiz yere kişisel meselelerin üzerinden küfür et birde diyorsun sanal oyunu forumu gerçek hayata taşıyorlar al gene yazdığının yalan saçma ve yanlış olduğunu kanıtladım doktor paranı ben öderim sorun yok özele gel hesap numarası ver.:D
:D

Resim

Al senin rezil bir adam olduğunu milletin karısına sebepsiz yere küfür edip 2 lafına bakarak gocunan birisi olduğunu herkes görsün :D
En son METANET tarafından 22 Kas 2015 13:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
lodos53
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen lodos53 »

Beyler çıkın başlığımdan özele geçin konu kitlenicek, kitlensin istemiyorum
Kullanıcı avatarı
Rivalxmelodi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Mesaj gönderen Rivalxmelodi »

Güzel çıkmışım:D
Kullanıcı avatarı
METANET
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen METANET »

Rivalxmelodi yazdı:Güzel çıkmışım:D
Rezilliğiyle övünen den bir şey beklemem. Sende kusura bakma kardeşim rahatsız ettik böyle reziller forumda milleti enayi yerine koymasın diye buradayız.
Kullanıcı avatarı
Rivalxmelodi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

METANET yazdı:
Rivalxmelodi yazdı:Güzel çıkmışım:D
Rezilliğiyle övünen den bir şey beklemem. Sende kusura bakma kardeşim rahatsız ettik böyle reziller forumda milleti enayi yerine koymasın diye buradayız.
Size böyle muamele :D dileğe selamlar
Kullanıcı avatarı
DescriptionS
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen DescriptionS »

Beyler adam Hayırlı olsun diye konu açmış gelip kirletmeniz mi gerekiyor? Her konuya aynısını yapıyorsunuz biri oyun motoruyla ilgili doğru ya da yanlış bi bilgi paylaşmış bunu çürütmeniz gerekmez doğru ya da yanlışlığı ona kalsın çok bilmişlik yapmanın bir manası yok.Burası laf atma yeri değil bi derdiniz varsa oyunda ya da reelde konuşun.Benim açtığım konuya da aynısını yaptınız geçen şimdi bu adamın da konusunu kitleteceksiniz her yerde bi münakaşaya girmeye ne meraklısınız.
Resim
~ MustafaKemalAtatürk ~

1881 - 193∞

“Saygı olsun bu çelik atlıların göktuğuna, Tuğu kaldırmış olan orduların Başbuğuna!”
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

DescriptionS yazdı:Beyler adam Hayırlı olsun diye konu açmış gelip kirletmeniz mi gerekiyor? Her konuya aynısını yapıyorsunuz biri oyun motoruyla ilgili doğru ya da yanlış bi bilgi paylaşmış bunu çürütmeniz gerekmez doğru ya da yanlışlığı ona kalsın çok bilmişlik yapmanın bir manası yok.Burası laf atma yeri değil bi derdiniz varsa oyunda ya da reelde konuşun.Benim açtığım konuya da aynısını yaptınız geçen şimdi bu adamın da konusunu kitleteceksiniz her yerde bi münakaşaya girmeye ne meraklısınız.
Forumun olayı budur kardeşim tabi arada trolcanlar olmasa daha güzel ve hoş bir ortam olacak.
Birisi doğru/yanlış fikir koyar ortaya bizde kendimize göre doğru olanlarla yoğururuz o fikri
Kullanıcı avatarı
METANET
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen METANET »

Attığı fotoya bak bide :D Ağzına sağlık senin gibi karaktersize kim sövse haktır. Sen git milletin karısına kızına sebepsiz yere kişisel meselelerin üzerinden küfür et :D

Resim

Al senin rezil bir adam olduğunu milletin karısına sebepsiz yere küfür edip 2 lafına bakarak gocunan birisi olduğunu herkes görsün :D
Kullanıcı avatarı
METANET
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen METANET »

Rivalxmelodi yazdı:Resim

Arz sancakta kesilen BALKAN'ın isyanı :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Attığı fotoya bak bide :D Ağzına sağlık senin gibi karaktersize kim sövse haktır. Sen git milletin karısına kızına sebepsiz yere kişisel meselelerin üzerinden küfür et :D

Resim

Bu arada saygıdeğer(!) mod arkadaş neden bu terbiyesizin mesajını silmiyorda benim mesajımı siliyor?[/color]
Kullanıcı avatarı
Rivalxmelodi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Bu arada yasin o 4 fotoyu ne yaptı? Mahkemede ödediği paradan kurtarabilmiş mi o fotolar onu yalaka metanet :D