ATX ses ver :)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
tedashii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: ATX ses ver :)

Mesaj gönderen tedashii »

GBdesign yazdı:İKV sana yaramamış edepsiz kardeş :mrgreen: internet sekmesini usulca kapatıp LoL oynamaya geri dönmelisin.
İKV Balkankızına'da yaramadı. Kaç yaşında kadın oyun için millete küfür ediyor.Hiç yakışmıyor :cry:
WesTSooN
Kullanıcı avatarı
musallat123
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen musallat123 »

Ne ettiniz güzelim konumu. İki dakka rahat duramadınız. Neyse yapacak bir şey yok. AFRASİYAB boşları alabilirsin knk
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Sparineus »

Madem öyle Ahmet abi,fuarın amaçları çıkarları ikv ile uyuşmuyor da,niye bu oyun TTNet Oyun yapısına geçmeden önce fuarlara katılıyordu da oraya geçince bir anda bıraktı.Bu oyunda onca muhabbetimiz oldu,hangi çarlarda muhabbet ettiğimizi yazsam destan çıkar.Sen söyle,oyuncusun,9 yıllık İkv de 5 yıl çok güzel geçiyor.2012'ye kadar muhteşem bir oyun,insanlar sonra bir tılsım olayı geliyor,10 12 yaşında ki çocuklar babasının telefoundan para çalıyor,TILSIM ÜRETEBİLMEK İÇİN.Ardından 3 yıl bomboş GMler yazmıyor,devler oyuna uğramıyor açıklama yapmıyor.Sen ne yaparsın? Daha nasıl bir anlayış bekliyorsun?
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

tedashii yazdı:
EYUNAL yazdı: Benim iletimi alıntıya alıp bana yanıt yazmadığını söylemenle zeka ortalamanı düzel gösterdin :D Paradoks içinde paradoks yaratıyorsun.Karakterimin olduğu sunucuda hicret loncası ile alakalı 1 karakter dahi yok.Roa da sanırım yok. Zaten içinde bulunduğum lonca varken neden başka loncaya yağ çekeyim :D Ben bu oyunun içine de girdim bazı işlerin yapıldığı arka plana yani orada da dahil hiç bir kimseye yalakalık yapmadık yalakalık yapsaydım belki şuan bazı şeyler farklı olurdu.
Reklam işine gelirsek işim gerçekten öyle olsaydı senin de troll olduğunun reklamını yapardım
Hahahahahaha :D Gerzek herif milletten duyduğu saçma sapan şeyleri gelmiş burda yazıyor :D :D Şu konuya bak;
viewtopic.php?f=46&t=132744&start=10 evet burada benim görmediğim işitmediğim şeyleri gördüğünü söylemişsin. Benim görüp işitmediğim tek şey ikvye gelcek olan güncelleme. Peki sen nasıl bunları görüyorsun ? :D Demek ki yönetimden birilerinin arası kız kardeşin ile bayağı iyi ki benim bilmediğim şeyleri biliyorsun :) Paylaşmaya ne dersin sayın anonim :?: :mrgreen:

Karşımda ki eleman boş mu dolu mu diye onu bilenlere soruyorum.Ne yazık ki boş şişe kadar boş birisisin :D milleti çekemeyip küfür etmekten tut forumda milleti trollemeye kadar gidiyor marifetlerin. Yönetim ile ilgili de daha fazla boş muhabbet etme bence
Kullanıcı avatarı
WHiTexDeWiL
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen WHiTexDeWiL »

CaptainATX yazdı:Şuan ekipten birisi yazsa, " geyik yapacağınıza oyunu geliştirin" yazıları akar gider. Bundan dolayı muhtemelen GM ekibi yazmaya çekiniyordur. Bence siz önce onlara bir zeytin dalı uzatın, hakikaten işleri çok zor. Diğer yazımda da yazdım, bizler bir şekilde İKV'den öğrendiklerimiz sayesinde farklı yerlere geldik. Fakat şuan sizler için bekleyen bir ekip var ve işleri hiç kolay değil. Biliyorsunuz GM ekibi tamamen gönüllü bir ekip, sizlerden ricam onlara biraz daha anlayışlı olmanız.
Merhaba Ahmet Bey.

Aslında sizinde bahsettiğiniz konuda o kadar açık ki İKV'nin içler acınası durumu.

Kısaca şöyle bahsedeyim. İnsanlar burada zamanlarını ve paralarını harcayarak vakit geçiriyor ve eğlenmek istiyorlar. Yalnız bugün satın aldığınız bir hizmetin karşılığını alamamanız gibi bir durumda oyunculardan anlayış beklemeniz ne kadar aşikar bence sorun bir kendinize.

İnsanlara 3 yıldır aynı yemeği ısıtıp ısıtıp önlerine sunuyorsunuz. Bir insan her gün aynı yemeği yemekten usanır artık. Hele ki farklı yemek çıkması için para harcıyorlar ise.

Siz bizlerin emek vererek para ve zaman harcayarak bir şeylerin düzgün gitmesini istediğimiz bir oyunda sadece gönüllü arkadaşlara anlayış göstermemizi istiyorsunuz az oturup düşünün sizce ne kadar mantıklı ?

Yanlış anlamayın size karşı bir tutumum yok sadece o anlayış bekleyen gönüllü arkadaşlarınız var ya hani bunca forumdaki kullanıcının görüşlerini takmayıp iki satır yazamayan arkadaşlar. Belki onları görür de bu satırlardan bahsedersiniz diye anlatıyorum.

Gerçi siz de suç yok asıl suç bu kadar kör olmayı beceren ve para vermeye devam edip , anlayış göstermeye devam eden oyuncu kardeşlerimde.

Neyse belki konuşulacak, yazılacak çok şey var ancak anlayan olmadıktan sonra sıkıntı yok. :)

Olan İKV'ye oldu kimseye değil. Keşke kaybeden bu güzelim oyun olmasaydı.

Keyifli forumlar.
Kullanıcı avatarı
musallat123
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen musallat123 »

hayır amacın ne onu bilelim neyi siliyorsun gelmiş bana tavır yapıyor ergen. (Anlayan anladı.)
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

Her Devlet kurulur gelişir ve yıkılır.
Her canlı doğar büyür ölür.
Ve bu oyunda kuruldu gelişti ölüyor.
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
TabipYarbay
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Lonca: Kabile

Mesaj gönderen TabipYarbay »

CaptainATX yazdı:Selam arkadaşlar:)

viewtopic.php?f=46&t=133067&p=1051317#p1051317 konusuna cevaben bir uğradım:)

Nasılsınız?
aslm kaptan hangi ruzgar atti seniya nerelerdesin :) elhamdulullah iyiyiz seni sormali Lodos klani onculuk edecek kaptanini ariyor. :D
Carpie Diem