Vicdani Sorumluluk

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ISTANBULFATIHI
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Ace Of Spades

Vicdani Sorumluluk

Mesaj gönderen ISTANBULFATIHI »

Merhabalar,

Aylardır belki yıl bile olmuş..
Her ne kadar forum iletişim kanallarından yeni güncelleme paketinin gelip gelmediği konusunda kullanıcılar olarak tartışsak da bu konudan çok keskin bir şekilde uzak kalan yönetim ekibi ile ilgili;

Sizler bu konulara olan sorulara cevap bile veremeyecek kadar bu oyundan uzaklaşmış olamazsınız.
Sizin gücünüzü bizler oluşturuyoruz. Bizler olmazsak sizler açıkçası bir hiçsiniz!
Bu nedenle yeni güncelleme paketi konusunda vereceğiniz kesin, net bir cevap tüm oyuncular için umut ışığı olacaktır. Dolayısıyla benim eski forum yöneticiliği zamanında forum için kısayol oluşturacak cevapları yapıştırmayın. Sizler de birer oyuncu olarak VİCDANINIZ ile konuya yaklaşın.
Çünkü sizler de aslında bizlersiniz.

Ya evet diyin, Ya da hayır diyin.
Vereceğiniz hayır kararı bile bu oyuncuları üzmez.
Ne üzer biliyormusunuz, kopyala yapıştır olarak vereceğiniz cevap.
Konuyu sizlere saygıyla kapatıyorum.
Sizde cevap vererek,
saygıyla
LoveLy
ISTANBULFATİHİ > FATIH

Resim

LoveLy ||||| M.Fatih KARATAŞ
Kullanıcı avatarı
SARRAFIII
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yni Bir yüz

Re: Vicdani Sorumluluk

Mesaj gönderen SARRAFIII »

Güncelleme olmayacak açıklaması yerine senelerdir iyi yattık , karnımız tok sırtımız pekti açıklamasını yapın.İşinize ciddiye alın gm görevlerinde günün belli saatlerinde oyunda olması lazım ama etkinlikten etkinliğe ...
Görevinizi size öğretmiyoruz hatırlatıyoruz...
Resim
Kullanıcı avatarı
TAKVA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
İletişim:

Tebrikler Yönetim!

Mesaj gönderen TAKVA »

Henüz oynadığımız oyunun forum bölümün en etkin kısmı olan Genel Etkileşim kanalında üç veya beş kişiyiz.
Forum yöneticilerinin yaptığı tek şey daha önce de bahsettiğim gibi destek ekibine şutlamak.
Eskiden hakkıyla uğraşan destek ekibi vardı fakat şimdi herkes sorumsuz. Görevli, yetkili kimse yok.
Nerull yok mesela ya da Orti eskiden kalan tek bildiğimiz insanlar.
Gönüllü insanlar ekibe neden veda etti?
Oyunculardan ses gelmiyor ise herhalde hallerinden memnunlar.
Tamam yeni bir bölge veya yenilik gelince oyunculardan sır gibi saklanırdı fakat sızıntılar da verilirdi. Meraklar giderilirdi.
Ama şimdi gelecek olan yeniliğin biz oyuncuları pek tatmin etmeyeceği kanaatindeyim çünkü geliştirici yok.
Oyuna girerken sunucu bölümünde kalabalık yazan ve oyunda sadece 10 kişi bulunan bir ekipten ne bekliyoruz ki ...
Dört yıl önce veda ederken bahsettiğim şeylerden değişen hiçbir şey olmadı. Tebrikler İKV yönetimi, Dev diye kendini kandıranlar ve Destek ekibinde pasif bulunan arkadaşlar. Tebrikler.
Siz test aşamasında iken bile bıkan kişilersiniz. Biz ise o heyecan ile yanıp tutuşan.
Güzelim oyunu mahvettiniz ya daha da bir şey demiyorum artık.
İKV İletişim/Destek Formu için Tıkla!

İKV'den Haberdar Olun!
Resim Resim

Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Selamlar,

Kardeşim öncelikle ellerine sağlık diyor ve kendi görüşlerimi yazıyorum..

İlk olarak yönetimin bu kadar 'kız evine' çekilmesinin bir manası yok! Yani hiç bir açıklama yapmamazlık kuşkusuz ki 'Umrumuzda değilsiniz, yav he he, selam güle güle' vb. tarz davranışlardan hiç bir farkı yoktur!

Artık konuna küçükte olsa bir açıklık getirilmesi gerekiyor! İp ucu dahi verilmesi veya küçük bir açıklama ile müjde verilmesi tüm oyuncular için büyük bir olanaktır!

Sakın ola ki, 'Bekleyin ve görün, bizi takipte kalınız..' vb. saçma sapan açıklamalarda bulunmamanızı rica ediyoruz..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Kullanıcı avatarı
DescriptionS
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen DescriptionS »

Merhaba ;

Bi kaç kişinin dediği şu : Yönetimin elini TTNET bağlıyor , onlar haber vermeden açıklama yapamıyorlarmışmış.
Bakın sevgili yönetici kardeşlerim bugüne kadar İKV dünyasına eklenen;
-Meteor eklentisi
-Grup Bölgeleri
-Yeraltı Eklentisi
-Çemberlitaş
-Arz ve Lodos
Paketlerle ilgili sürekli bir açıklama yapıldı.İsmi , cismi , içeriği hakkında.Fakat bu gelecek bölge ile ne ismini biliyoruz ne de içeriğini bu bilgileri gizli tutarak ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum.Ha foruma girip ufak tüyo verseniz merak etmeyin hiçbir şey olmaz.Burada bu kadar insanin elini ayağını bağlıyorsunuz.Belki bir çok kardeşimiz okul harçlığından , bir çok abimiz ablamız kazandığı maaştan kesintili olarak bu oyuna para yatırdı.Parayı kazanıyorsunuz her ay düzenli olarak ve şimdi biz oyunculara en ufak dair bir açıklama bile yapmakta güçlük çekiyorsunuz.Ha sabır sabır nereye kadar yahu.Forum yetkililerine vermişsiniz bir mesaj Ctrl + c / Ctrl + v yaptırıp duruyorsunuz neymiş efendim "Geliştirici ekip çalışmalara devam ediyormuş."Hangi oyunda görülmüş böyle bir şey? Neyse biz sabretmeye devam sizde Copy - Paste yapmaya devam sayın ikv yetkilileri

Resim
~ MustafaKemalAtatürk ~

1881 - 193∞

“Saygı olsun bu çelik atlıların göktuğuna, Tuğu kaldırmış olan orduların Başbuğuna!”
Kullanıcı avatarı
Burak8154
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen Burak8154 »

DescriptionS yazdı:Merhaba ;

Bi kaç kişinin dediği şu : Yönetimin elini TTNET bağlıyor , onlar haber vermeden açıklama yapamıyorlarmışmış.
-Meteor eklentisi
-Grup Bölgeleri
-Yeraltı Eklentisi
-Çemberlitaş
-Arz ve Lodos
Paketlerle ilgili sürekli bir açıklama yapıldı.İsmi , cismi , içeriği hakkında.Fakat bu gelecek bölge ile ne ismini biliyoruz ne de içeriğini bu bilgileri gizli tutarak ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum.Ha foruma girip ufak tüyo verseniz merak etmeyin hiçbir şey olmaz.Burada bu kadar insanin elini ayağını bağlıyorsunuz.Belki bir çok kardeşimiz okul harçlığından , bir çok abimiz ablamız kazandığı maaştan kesintili olarak bu oyuna para yatırdı.Parayı kazanıyorsunuz her ay düzenli olarak ve şimdi biz oyunculara en ufak dair bir açıklama bile yapmakta güçlük çekiyorsunuz.Ha sabır sabır nereye kadar yahu.Forum yetkililerine vermişsiniz bir mesaj Ctrl + c / Ctrl + v yaptırıp duruyorsunuz neymiş efendim "Geliştirici ekip çalışmalara devam ediyormuş."Hangi oyunda görülmüş böyle bir şey? Neyse biz sabretmeye devam sizde Copy - Paste yapmaya devam sayın ikv yetkilileri

sadece "he yenilk yapıyoğzz gardaşşş yakında gelcek la" deseler bile yeterli ....
Bir Gün Herkes Bunun "OYUN" Olduğunu Anlayacak!....
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 4thEspada »

Bizim Moderetör arkadaşlarımız copy paste ustası olmuş ve bizden öğrenecek değiller (!)

neyse bu bir kenara İstanbulfatihi iyi özet geçmiş ne cevap geleceğini bekliyorum sanırım Elwing cevap yazar ve herzamanki gibi bircevap olur
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Burak8154 yazdı:
DescriptionS yazdı:Merhaba ;

-Meteor eklentisi
-Grup Bölgeleri
-Yeraltı Eklentisi
-Çemberlitaş
-Arz ve Lodos

sadece "he yenilk yapıyoğzz gardaşşş yakında gelcek la" deseler bile yeterli ....

Bu güzeldi :)
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Kullanıcı avatarı
MrDexter
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: San Antonio Spurs

Mesaj gönderen MrDexter »

Vasıfsız forum yöneticileri ve GM' lerden bir şey beklemenin anlamı yok, gerçekten vasıfsızlar. İsteselerde bişey yapamazlar demek istediğim o, bazı takımlar vardır ya yönetimi yüzünden başarılı olamaz, vasıfsızlıktır bu, bilgisizliktir, beceriksizliktir. Tüm forum yöneticileri, GM ' leri , Ar-Ge'leri buna dahil olmakla birlikte hepiniz vasıfsız kişilerden oluşmaktasınız. Şu oyundan kodlama bilen bir kaç gönüllü sizden daha iyi işler çıkarabilir.
PINKFLOYD / nemanjaBJELICA
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
apomario
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: İhtiyarlar Heyeti

Mesaj gönderen apomario »

Canınızı yiyeyim bir GM çıksın desin ki yenilik üzerine çalışıyoruz yakında bir eklenti gelecek. Ya da tam tersi. Gerçekten bu konu hakkında artık bilgilendirme yapma zamanı geldi bence. Bunca emek veren insanın hakkı eklenti üzerinde çalışıp çalışmadığınızı bilmek. Hepiniz çok güzel yazmışsınız. Bence hepinizin yazdığı bu oyundan hala bir şey bekleyenlerin ortak düşüncesidir. Hadi be yönetim. Bir vicdan muhakemesi yapıp bizi bilgilendirin şu konuda. Sizden yarın 10 gün sonra 1 ay sonra diye tarih beklemiyoruz. Tek beklentimiz bu konu hakkında bilgilendirme...