ENTERESAN

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: ENTERESAN

Mesaj gönderen Retaliation »

Seven yazdı:Bu son resimdir. Kimin ne olduğunu böylelikle anlamış oluyorum. Oyuna yenilik gelirse eğer nicklerden tanıyacağım her birinin ne olduğunu elbet ihtiyaç olacak onlarında...

Resim
Hakikatan yuh ya 10 hs'nin lafını yapmış adam.Bugün oyunda olamadım hem kişisel bir mesele hem netin acizliğinden tartıştığın kişi bir şifa arkadaş zaten oyunda olsaydım beraber girerdik :)
Resim
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Lodos

Mesaj gönderen mstfmrt »

Yav böyle insanları anlamakta zorluk cekiyorum heralde. Adamlar 100 hs fazla bulmak için en az yarım saat uğraşıyorlar halbuki hasarı az olanı alsanız çoktan 1 boss kesilmişti bile.
Ha bu arada biz 2 güneş asalı Gaffar kestik bana da Cehennem asa atmıştı ilk şaheser asam 8-) 8-)
Gene 2 güneş asalı 15 el stuart attık. nedir bunlardaki ego Allah aşkına ?
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

Beyler insanların fotoğraf larını alıp forumda paylaşmayı bırakın o kişiler forumda yaptıklarınızdan beklide habersizdirler kişi kiminle bölge gireceği tamamen kendi insiyatifindedir istemezse 2300 ilede girmeyebilir ama doğru bulmuyorsaniz onunla muhatap olmazsınız yaptığınızın onlardan aşağı kalır yanı yok
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

Barbarosxhizir yazdı:Beyler insanların fotoğraf larını alıp forumda paylaşmayı bırakın o kişiler forumda yaptıklarınızdan beklide habersizdirler kişi kiminle bölge gireceği tamamen kendi insiyatifindedir istemezse 2300 ilede girmeyebilir ama doğru bulmuyorsaniz onunla muhatap olmazsınız yaptığınızın onlardan aşağı kalır yanı yok
ejder kk iksiri olmadığı için klandan tüm grubun bu şifacı ile gruba girmeyiniz işi bilmiyor iksirsiz giriyor vs. yazıp şifacının belki de birdaha çemberlitaşa girmeme sebebi olanları gördüm ben. Onların yaptığının yanında bu Barça karşısında Akhisar gibi bişey yani 8-)
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

mstfmrt yazdı:
Barbarosxhizir yazdı:Beyler insanların fotoğraf larını alıp forumda paylaşmayı bırakın o kişiler forumda yaptıklarınızdan beklide habersizdirler kişi kiminle bölge gireceği tamamen kendi insiyatifindedir istemezse 2300 ilede girmeyebilir ama doğru bulmuyorsaniz onunla muhatap olmazsınız yaptığınızın onlardan aşağı kalır yanı yok
ejder kk iksiri olmadığı için klandan tüm grubun bu şifacı ile gruba girmeyiniz işi bilmiyor iksirsiz giriyor vs. yazıp şifacının belki de birdaha çemberlitaşa girmeme sebebi olanları gördüm ben. Onların yaptığının yanında bu Barça karşısında Akhisar gibi bişey yani 8-)
Daha birçok sebep olmalı.Örneğin bb yapmadı,kons açmadı yada çt grubunda 3m1li varken 1 kişinin m1'i olmadığı için gruptan atılması ve klana o kişi hakkında aşağılayıcı sözler vs vs.
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Yanlış bir düşünce içinde sürüklenip gidiyorsun kardeşim. İsterse haberi olsun farkeder mi? Şimdi haberi oldu diyelim grup bölgesine mi alacak sanki bana 10 hs altı üstü diğer arkadaşın dediği gibi 100hs fazla bulmak için saatlerce adam arıyolar. alsınlar 100hs az olanı nolacak. Hs düşük diye almıyolar almıyolar ee o adam nasıl hasarını yükseltecek bölgelere giremeden. Üretim mi yapsın?

He bu arada adamlar baştan gaf son m1 veya 2 m1 diyolar 1900+ m1 yazdıktan sonra klana +2200 veyahut +2000 yazıyorlar kişi kendi istediğiyle girmiyor bölgeye hasar yüksek olsun hemen bitsin diye uğraşıyor.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Sanki biz eşya düşmesin diyoruz arkadaş ne insanlar var şu oyunda kaç gündür eşya düşmemekle birlikte konuya bir resim daha eklemek istedim.

Olay cekette demek ki cekette ne varmış arkadaş alttarafı şekil oluyosun. Hasarı boşver.

Olay aynı şu; özet geçim.

Cahile sormuşlar: ilim nedir? diye,
-- Bende çok bulunan demiş...
Alime sormuşlar: ilim nedir? diye,
--Benim arayıp da hiç bulamadığım demiş...

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
firaridadas
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Voice of Voiceless

Mesaj gönderen firaridadas »

Şaka gibi
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

firaridadas yazdı:Şaka gibi

Şaka olsa iyi olurdu ama malesef gelinen son nokta bu milletimiz dolandırılmaya alışmış. İlla farklı ceket takıp dolaşmak lazım demek ki...
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Lonca: Kabile
İletişim:

Mesaj gönderen Kabile »

Sanki onlar hic hata yapmamış veyahut hasarı az olmamış oyun boylelerinden ibaret değil kardeşim sana tavsiyem yasakla gitsin
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?