ENTERESAN

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: ENTERESAN

Mesaj gönderen Retaliation »

Seven yazdı:Gruba girmeden önce bir adama pm attım grup bölgesine girmek için neyse klan kanalında o yazı yukarı çıkmış. Gaffara son m1 diyor Hasar belirtilmiyor sonra laf atma çabaları neyse başka bir grup mu yok sağolsun alan alıyor.

Oyuncu oyuncuya saygı gösterip değer verse güzel olur. Hasar düşük olabilir ama adamlığımdan ve saygımdan ödün vermem.

Resim
Oooo kendimi gördüm :).bu gruba beni de almıştınız beraber girmiştik :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
Lonca: Kabile
İletişim:

Mesaj gönderen Kabile »

send e elbelt bı gün sağlam olucaksın aynı yürüdüğün yolda devam et : )
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Retaliation yazdı:
Seven yazdı:Gruba girmeden önce bir adama pm attım grup bölgesine girmek için neyse klan kanalında o yazı yukarı çıkmış. Gaffara son m1 diyor Hasar belirtilmiyor sonra laf atma çabaları neyse başka bir grup mu yok sağolsun alan alıyor.

Oyuncu oyuncuya saygı gösterip değer verse güzel olur. Hasar düşük olabilir ama adamlığımdan ve saygımdan ödün vermem.

Resim
Oooo kendimi gördüm :).bu gruba beni de almıştınız beraber girmiştik :)
aynen kardeşim diğer şifacı arkadaş varken çekmiştim o gruptan çıkınca seni almışlardı :D
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

Beyler grub varmı diye dolaşmayın grubu kendiniz kurun son kişiler kalınca geliceklerdir.
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Barbarosxhizir yazdı:Beyler grub varmı diye dolaşmayın grubu kendiniz kurun son kişiler kalınca geliceklerdir.

Kardeşim grubu sen kur diyorsun. Ben grubu kuruyordum adamın biri o halinle grup mu kuracaksın dedi. 4 kişiydik sonra o kurmaya başladı ve grup dağıldı neden çünkü o sağlam bu oyunda herkes kendi çıkarını düşünür olmuş. Madem sağlamsın girme bölgeye 2000 hs olunca noluyomuş. Madalyamı takılıyolar. isterse 1500 hs olsun gene madalya takıyolar :D
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

Sana öyle diyene bu hasarım ile ben kuracağım söyle ben biraz siyaset yap gruba 2 m1 kalsada gaffara son m1 yaz zaten o ara genelde 2 *3 kişi pm atıyor ordan 2 sinede gel de
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Kolay değil hocam çtye grup kurmak.Başıma gelen bir örneği anlatayım.Bir gün çt girecez ve son m1 arıyoruz.Klana pm üstüne pm yağdırıyoruz.Biri bana msj attı ve dediki bekleyin geliyorum.Gruba hemen yazdım m1 buldum tamamdır diye.Gruptakiler tamam gelsin dediler.Sonra ismini sordular.Söyleyince de şöyle söylediler.Bu adamla girilmez yok gelmesin hemen mesaj at,iş bilmiyor vs vs.Nikola dostumun da söylediği gibi hs arayanda oluyor.Sanki dünyayı kurtaracaz altı üstü oyun :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Bu resimdeki kişinin nick paylaşmayacağım forma giren birisiyse zaten kendini bilir. orta alanda küfür vardı klanda rahatsız edici olmasın.
Resim

bu resimde de iyi niyetli gibi görünen bir kişinin mesajı ilk mesajı yukarıdaki resimde.

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

Grub kurduğun sırada adam eksilği varmış :)
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Bu son resimdir. Kimin ne olduğunu böylelikle anlamış oluyorum. Oyuna yenilik gelirse eğer nicklerden tanıyacağım her birinin ne olduğunu elbet ihtiyaç olacak onlarında...

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim