ENTERESAN

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

ENTERESAN

Mesaj gönderen Seven »

Gruba girmeden önce bir adama pm attım grup bölgesine girmek için neyse klan kanalında o yazı yukarı çıkmış. Gaffara son m1 diyor Hasar belirtilmiyor sonra laf atma çabaları neyse başka bir grup mu yok sağolsun alan alıyor.

Oyuncu oyuncuya saygı gösterip değer verse güzel olur. Hasar düşük olabilir ama adamlığımdan ve saygımdan ödün vermem.

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
musallat123
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Re: ENTERESAN

Mesaj gönderen musallat123 »

Bi bitmediniz...(Sen de o seni gruba almayan da )
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

musallat123 yazdı:Bi bitmediniz...(Sen de o seni gruba almayan da )

:D 1900 hs bulduğuna şükretmiyor daha da 1900 hs olduğumuzu kanıtlamaya çalışıyoruz.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar
İletişim:

Mesaj gönderen SikayetVar »

Loncan ile git. Loncada herkes kendine müslümansa çık o loncadan birlik beraberliğin olduğu bir loncaya dahil ol.
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

SikayetVar yazdı:Loncan ile git. Loncada herkes kendine müslümansa çık o loncadan birlik beraberliğin olduğu bir loncaya dahil ol.

Öyle bir loncaya daha denk gelmedim. Ama şuan başka bir loncadayım. Beni gördüğü zaman alıyor grup bölgesine.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Grupta bulunan tüm büyücülerin illa m1 tılsımı olmasına gerek yok, böyle bir kuralı koyan her kimse, Şifacının İyileştirme 1'i olması gerek şartı koyulması ile birlikte, Savaşçınınde Enerji tılsımı şartı koyulsun.

Full Kıyamet büyücünün de etkisinin çok olacağı kesindir. Karakteri kullanmayı bilen büyücü 3 saniyelik atış ilede kesebilir Gaffarı, bu tür saçma sapan şeylere kapılmayın bence..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Esadullah yazdı:Grupta bulunan tüm büyücülerin illa m1 tılsımı olmasına gerek yok, böyle bir kuralı koyan her kimse, Şifacının İyileştirme 1'i olması gerek şartı koyulması ile birlikte, Savaşçınınde Enerji tılsımı şartı koyulsun.

Full Kıyamet büyücünün de etkisinin çok olacağı kesindir. Karakteri kullanmayı bilen büyücü 3 saniyelik atış ilede kesebilir Gaffarı, bu tür saçma sapan şeylere kapılmayın bence..
Kardeşim dediğin olaya katılıyorum. Savaşçı ve şifacının da tılsımlı olmasına. Ayrıca bu kuralı koyan kişi zamandan tasarruf etmek istemiş.

Oynamayı bilen insana m1 bile lazım olmaz.

Ayrıca kıyo asa yok dediler kıyo asa üretmiştim parlatmıştım.
Hasar az dediler kıyo zırh ürettim.
M1 lazım dediler m1 ürettim.
Şimdide adama 1900 hs diyoruz inandıramıyoruz.

Tek kıyolardan düşen kıyo eldivendir.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar
İletişim:

Mesaj gönderen SikayetVar »

Kimin girip çıktığı belli olmayan loncalar genelde öyle oluyor. Bir arkadaşım diyordu ki ''loncada yirmi kişi var hiç kimse bir birini tanımıyor.'' Daha oturaklı loncaları seç kendine lodos klanının köklü loncalarına git.
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

SikayetVar yazdı:Kimin girip çıktığı belli olmayan loncalar genelde öyle oluyor. Bir arkadaşım diyordu ki ''loncada yirmi kişi var hiç kimse bir birini tanımıyor.'' Daha oturaklı loncaları seç kendine lodos klanının köklü loncalarına git.
Kardeşim iyi hoş diyorsun da Lodos klanının köklü loncalarına git diye şuan o dediğin loncaları çemberlitaş önünde dahi görmüyorum ya holdeler ya kp yada vs peşindeler anlayacağın öyle bir lonca bulsam dahi ç.t olayı gene o bölgenin önünde kim varsa onlarla girmek durumda olacağım :D
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ikvcibeo
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen ikvcibeo »

Grup bölgelerinde çevre şart herkez kendisi ile uğraşıyo zor bulursun kendine sana bireysel şekilde gruba götürecek birini iyi bir loncaya git en iyisi yada tanıdığının olduğu bir lonca.