Hikaye Severler Buraya!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Re: Hikaye Severler Buraya!

Mesaj gönderen HorrorStory »

Barbarosxhizir yazdı:Daha önce yazdıkça okuyordum ama zaman geçti baya eve gidince hepsini tekrardan okuyacağım.
Hikayelerin anlaşılması için tamamını okumak gerekiyor söylediğin gibi, yakında final yapmayı düşünüyorum ;)

Vaktim olursa daha ilginç projelerle yeni işlere başlayacağım.

İKV aşktır, ;)
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
MooDKiLLeR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: ♧♤ - AİLEM - ♤♧

Mesaj gönderen MooDKiLLeR »

Merhaba ;

Öncelikle çok güzel bir konu açmışsın hikayelerinide tek tek okudum hepside çok güzel başarılarının devamını dilerim..

iyi forumlar ..
SADECE BEKLEYİN ve GÖRÜN ;) ..
03.09.2007 ' den beri ..
Resim
JuSTwaTcHh
JUSTWATCHh
Justwatchxl
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

HorrorStory yazdı:
Barbarosxhizir yazdı:Daha önce yazdıkça okuyordum ama zaman geçti baya eve gidince hepsini tekrardan okuyacağım.
Hikayelerin anlaşılması için tamamını okumak gerekiyor söylediğin gibi, yakında final yapmayı düşünüyorum ;)

Vaktim olursa daha ilginç projelerle yeni işlere başlayacağım.

İKV aşktır, ;)
Umarım sonu mutlu sona ulaşan bir aşk olur :)
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Merhaba,

Yeni bölüm Yayında!

9-Gizemli Telefon Şevket Beyin sonu.

Not: Uzun zamandır hikayeleri takip eden forum içerisinde desteğini eksik etmeyen Barbarosxhizir adlı forum kullanıcısı TANRININKIRBACI olarak hikayemizde yer edinmiştir. Kendilerine ilgi ve alakaları için teşekkür ederim.

Saygılarımla.
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
KabaSakaL
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen KabaSakaL »

Yine süper bir hikaye serisi daha olmuş eline sağlık kardeşim. Belki birgün bizde hikayelerde yer alırız :)
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

Hikayeye dahil etmen benim açımdan onur verici teşekkür ederim. Umarım gerçek hayatında bu yeteneği kullanabileceğin fırsatlar karşına çıkar. Selam ve dua ile..
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Barbarosxhizir yazdı:Hikayeye dahil etmen benim açımdan onur verici teşekkür ederim. Umarım gerçek hayatında bu yeteneği kullanabileceğin fırsatlar karşına çıkar. Selam ve dua ile..
Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim dostum, lakin iş yoğunluğu nedeni ile hikayelerim yarıda kaldı.. Kısa bir süre sonra finale bağlayıp bu seriyi bitirmeyi düşünüyorum.

Saygı ve sevgilerimle.
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
BVLGARI
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Lonca: < Winter Is Coming >

Mesaj gönderen BVLGARI »

HorrorStory yazdı:
Barbarosxhizir yazdı:Hikayeye dahil etmen benim açımdan onur verici teşekkür ederim. Umarım gerçek hayatında bu yeteneği kullanabileceğin fırsatlar karşına çıkar. Selam ve dua ile..
Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim dostum, lakin iş yoğunluğu nedeni ile hikayelerim yarıda kaldı.. Kısa bir süre sonra finale bağlayıp bu seriyi bitirmeyi düşünüyorum.

Saygı ve sevgilerimle.
Ne yani bitti mi şimdi ? :(
Konudan konuya atlayarak büyük heycanla okudum hepsini tek tek keyif alarak. Gerçekten kalemin ve hayal gücün harika... Olay örgüleri arasında hiçbir pürüz bulamadım. Newyork Times Bestseller'den birini okuyormuşum gibi keyif aldım. Başarılarının devamını dilerim... ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
KARAKOL
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: A T A

Mesaj gönderen KARAKOL »

hiçbir canlı belirtisi yok/sesten kaçışan kediler?
gök gürültüleri olmaz/ gök gürültüsü olur,
evin yamacı? dağın tepenin yamacı olur/ evin sundurması saçağı daha uygun
şiddetli bir yağmurda, değil telefon sesi borazan çalsan kediler kaçışmaz, kediler suyu hiç sevmez,
telefon avazı çıktığı kadar çalmaz, avaz farsça kökenli yüksek ses anlamındadır, makine sesi sabittir.
tedirginlik korkunun bir alt aşamasıdır, insan korktuğu için tedirgin olmaz, tedirgin olduğu için korkar.
Son olarak o telefondaki bendim :) khıhkhkhık ya tarihe geçeceksin yada yorumlarla seni gömeceğiz :D başarılar dilerim,
diğerlerini okusam mı okumasam mı bilemedim okursam haberin olur , oyun açılmıyor yoksa foruma bile girmezdim.
Çanakkale GEÇİLMEZ.
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

BVLGARI yazdı:
HorrorStory yazdı:

Saygı ve sevgilerimle.
Ne yani bitti mi şimdi ? :(
Konudan konuya atlayarak büyük heycanla okudum hepsini tek tek keyif alarak. Gerçekten kalemin ve hayal gücün harika... Olay örgüleri arasında hiçbir pürüz bulamadım. Newyork Times Bestseller'den birini okuyormuşum gibi keyif aldım. Başarılarının devamını dilerim... ;)

Güzel yorumların için teşekkürler . ;) :idea: Aklımda yeni planlar var umarım zaman bulup bunları gerçekleştirmeyi çok istiyorum.
Hamza Furkan ALTUNBAŞ