BİR GM EFSANESİ (LatveriA) Kendine iyi bak

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Re: BİR GM EFSANESİ (LatveriA) Kendine iyi bak

Mesaj gönderen mobilsorun »

Esadullah yazdı:Diyorum ki havalar çok sıcak.. Fayda etmiyor artık Dondurma, kaynak..

Onca bildirimlerime rağmen bana yardımcı olmamıştı, bazende çok yaptığı durum olarak kestirip atıyordu, gittiğine üzüldüm diyemem!
Ben de üzülmemiştim , yalnız değilmişim :)
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Esadullah yazdı:Diyorum ki havalar çok sıcak.. Fayda etmiyor artık Dondurma, kaynak..

Onca bildirimlerime rağmen bana yardımcı olmamıştı, bazende çok yaptığı durum olarak kestirip atıyordu, gittiğine üzüldüm diyemem!
Peki kaç GM'in bildirimleri yanıtladığını gördün
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

TOLGARDA yazdı:

Peki kaç GM'in bildirimleri yanıtladığını gördün
Bahsi geçen eski yönetici hariç diğerlerinden tam bilgi ve istifade edindim. Nerull, Nocomment, Erdogan vs.

Silinen karakteri geri çekme, kaybolan eşyayı en kısa surede iade etme, hesap sorunlarında yardımcı olma konusunda hiç sıkıntı çektiğimi hatırlamıyorum?

Kısacası uzun ve kaygan bir yol kardeşim, anlatsam bitmez, anlasan yaşaman gerek..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
LatveriA
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi

Mesaj gönderen LatveriA »

Selam arkadaşlar,

Öncelikle iyi kötü dilekte bulunan herkese teşekkür ederim. Nisan 2012'de başladığım destek ekibi serüveni, eğitim ve özel hayatım sebebiyle geçtiğimiz günlerde sona ermişti. Bununla birlikte farklı uğraşlar içerisinde olduğum için yeterli vaktim olmuyor maalesef. Daha önce açılan başlıkları gizliden de olsa takip ettim. Nitekim camiadan tamamiyle kopmuş değilim, bir İKV oyuncusu olarak bu topluluğun yeri bende her zaman ayrıdır. :) Henüz Gaffar'dan eksiğim var. :P

İstanbul Kıyamet Vakti, hayatımız içerisinde hepimiz için bir dönüm noktası yaşatmıştır eminim. Diğer oyun topluluklarından bizi ayıran en önemli şey, bulunmaz bir aile ortamının olmasıydı. Bunu da her fuarda, buluşmada göstererek dışarıdan bakıldığında imrenilecek bir tablo oluşturmayı İKV topluluğu her zaman başarmıştır. Bu tablonun bir parçası olmak her oyuncu için gurur verici bir şey bence. Gönüllü ekipte oyunculara verdiğim hizmet boyunca iyi kötü ayrımı yapmaksızın bir iz bıraktıysam, bundan duyacağım tek şey mutluluktur.

Sevgili Esadullah, bu satırları okurken tebessüm ettiğimi söylemeden edemeyeceğim. Yaşadığınız sorunla ilgili açtığınız 3 konuya, (1, 2, 3) gönderdiğiniz başvurulardan yola çıkarak olabildiğince açık ve net yanıtlar verip, devamında gönderdiğiniz 3 özel mesaja karşılık olarak da elimden geldiğince durumu izah etmeye çalışmama ve bundan tatmin olmayıp Facebook'tan gönderdiğiniz ekleme talebine karşılık vermediğim için sizde olumsuz bir izlenim bıraktıysam, varsın öyle olsun. :) Zira böyle bir inisiyatifi hiç bir oyuncuya yapmadım, yapma lüksüm de yok.

Saygı ve sevgilerimle
Resim
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Mesaj gönderen mobilsorun »

LatveriA yazdı:Selam arkadaşlar,

Öncelikle iyi kötü dilekte bulunan herkese teşekkür ederim. Nisan 2012'de başladığım destek ekibi serüveni, eğitim ve özel hayatım sebebiyle geçtiğimiz günlerde sona ermişti. Bununla birlikte farklı uğraşlar içerisinde olduğum için yeterli vaktim olmuyor maalesef. Daha önce açılan başlıkları gizliden de olsa takip ettim. Nitekim camiadan tamamiyle kopmuş değilim, bir İKV oyuncusu olarak bu topluluğun yeri bende her zaman ayrıdır. :) Henüz Gaffar'dan eksiğim var. :P

İstanbul Kıyamet Vakti, hayatımız içerisinde hepimiz için bir dönüm noktası yaşatmıştır eminim. Diğer oyun topluluklarından bizi ayıran en önemli şey, bulunmaz bir aile ortamının olmasıydı. Bunu da her fuarda, buluşmada göstererek dışarıdan bakıldığında imrenilecek bir tablo oluşturmayı İKV topluluğu her zaman başarmıştır. Bu tablonun bir parçası olmak her oyuncu için gurur verici bir şey bence. Gönüllü ekipte oyunculara verdiğim hizmet boyunca iyi kötü ayrımı yapmaksızın bir iz bıraktıysam, bundan duyacağım tek şey mutluluktur.

Sevgili Esadullah, bu satırları okurken tebessüm ettiğimi söylemeden edemeyeceğim. Yaşadığınız sorunla ilgili açtığınız 3 konuya, (1, 2, 3) gönderdiğiniz başvurulardan yola çıkarak olabildiğince açık ve net yanıtlar verip, devamında gönderdiğiniz 3 özel mesaja karşılık olarak da elimden geldiğince durumu izah etmeye çalışmama ve bundan tatmin olmayıp Facebook'tan gönderdiğiniz ekleme talebine karşılık vermediğim için sizde olumsuz bir izlenim bıraktıysam, varsın öyle olsun. :) Zira böyle bir inisiyatifi hiç bir oyuncuya yapmadım, yapma lüksüm de yok.

Saygı ve sevgilerimle
Kanka yeni gelecek güncellemede LatveriA'nın hıyar bahçesi diye bölüm ekleyeceklermiş doğru mu ?
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
Kullanıcı avatarı
JigZaguLa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Trakya Paşaeli Cemiyeti

Mesaj gönderen JigZaguLa »

LatveriA ' nın yerine beni yetkili yapabilirsiniz. Oyuna az heyecan gelirdi. :D
Kullanıcı avatarı
JigZaguLa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Trakya Paşaeli Cemiyeti

Mesaj gönderen JigZaguLa »

Ayrıca gorevinden ayrıldıgı icin LatveriA' nın avatarının normal uye avatarlarından herhangi biri olmasını talep ediyorum. :D
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

mobilsorun yazdı:
LatveriA yazdı:Selam arkadaşlar,

Saygı ve sevgilerimle
Kanka yeni gelecek güncellemede LatveriA'nın hıyar bahçesi diye bölüm ekleyeceklermiş doğru mu ?
En azından gönüllü olarak karşılığında hiçbir şey almadan görevini yapan arkadaşa teşekkür edebilirdin, hatta hiç cevap vermesen daha iyiydi. Böyle bir saygısızlığa hiç gerek yoktu
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

JigZaguLa yazdı:Ayrıca gorevinden ayrıldıgı icin LatveriA' nın avatarının normal uye avatarlarından herhangi biri olmasını talep ediyorum. :D
Çt setlere bakınca erkek büyücüyü görünce aklıma LatveriA geliyor
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

TOLGARDA yazdı:
JigZaguLa yazdı:Ayrıca gorevinden ayrıldıgı icin LatveriA' nın avatarının normal uye avatarlarından herhangi biri olmasını talep ediyorum. :D
Çt setlere bakınca erkek büyücüyü görünce aklıma LatveriA geliyor
Aynen :)
Resim
En son mstfmrt tarafından 13 Ağu 2015 21:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kilitli