8 Yıllık Büyücü Deneyimim Yetersiz Kaldı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ikizler92
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

8 Yıllık Büyücü Deneyimim Yetersiz Kaldı

Mesaj gönderen ikizler92 »

Öncelikle herkese merhabalar her savaşçı büyücü veya şifacı oynayan arkadaşların bu konuyu dikkatle okumasını ve mümkünse eğer yorum yapmasını rica ediyorum.

Elimde Yaklaşık olarak 7 8 adet 3. seviye tılsım bulunmakta %150 durduran ve %50 yavaşlatan buz tılsımı m1 met 2 3 dahil olmak üzere.
Şu zamana kadar çok fazla büyücü ile tank ve şifacı ile ws attım ve genel olarak hatta ve hatta attığım bütün ws leri deneyimim ve tılsımlarım sayesinde kazanmış bulunmaktayım.Deyim yerindeyse bir büyücünün kitabını yaz deseler yazabilicek kadar uzun süre büyücü oynadım matematiksel hesaplamalarını bile en ince ayrıntısına kadar yaptım :)

Buraya kadar okudunuz ve diyeceksiniz ki kendini övmek için mi konu açtın ? Tabii ki hayır

Geçtiğim günlerde bir tank arkadaşla ws attım (tanklarla ws atmaya alışkınım ve her zaman da kazandım ) ve inanılmaz derecede çaresiz kaldım hiç bir yetenek ve hiç bir tılsım kombinasyonuyla bu arkadaşı yenemedim

Bu arkadaşın deparı 10 saniye kısaltan tılsımı mevcut ve 3. seviye dikkat tılsımı var ws başlar başlamaz bu arkadaş deparla üstüme geliyor ve bana dikkat dağıtmayı atıyor ben fizik ve buz vurana kadar kafama 5000 i yiyorum çifteyle !
Yapıcak hiç bir hamlem kalmıyor ! 1 fizik daha vurup kıtlemek istiyorum oda ne !! Zihin toplama 3 tılsımı ile fiziğimi bozdu ! Buz direnci 300 ve zırhı +60 olan bu arkadaşı yaklaşık 90 canla 15 saniye kilitledim ! deparı attıktan 5 saniye sonra kitlediğimi hesaplarsak (depar tılsımıyla depar yenılenme süresi 30 saniye ) 30-5 = 25 hapis süresi 15 saniye
25-15 = 10 saniye 2. deparı atana kadar 10 saniyede indirmek zorundayım alem-i cihan olsa indiremez ama şansımı denerim derken oda nee ? sarsılmaz 15 puan !! ve bu arkadaş sarsılmazı bittikten sonra deparı basıp 15 dikkat tılsımınıda kafama geçiriyor 2 çifte darbesiyle beni indiriyor !!

Daha Önce hiç bu kadar savunmasız kalmadım hiç bir şey yapamıyordum ve aklıma hiç bir yetenek ve tılsım kombınasyonu gelmedi çaresiz ve savunmasızdım sonuç olarak yaklaşık 15 el ws atmamıza rağmen sadece 1 el kazanabildim ayrıca bu arkadaş 15 puanlık zihin toplama ile zırhı kırılınca zırhını tekrar toparlıyor krtık buzlarımı bile bozabiliyordu !

Bu yazıyı okuyan GM DEV farketmez her hangi bir yetkili test sunucusunda test etsin def 2 3 dıkkat 3 depar 3 zihin toplama 3 tılsımları olan sarsılmazı 15 puan olan bir tankın karşısına bir büyücü koysun ve büyücünün ne kadar savunmasız ve çaresiz kaldığını görsün ve ve ve bu adaletsizliğe mutlaka bi el atsın
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: 8 Yıllık Büyücü Deneyimim Yetersiz Kaldı

Mesaj gönderen berkan587 »

ikizler92 yazdı:Öncelikle herkese merhabalar her savaşçı büyücü veya şifacı oynayan arkadaşların bu konuyu dikkatle okumasını ve mümkünse eğer yorum yapmasını rica ediyorum.

Elimde Yaklaşık olarak 7 8 adet 3. seviye tılsım bulunmakta %150 durduran ve %50 yavaşlatan buz tılsımı m1 met 2 3 dahil olmak üzere.
Şu zamana kadar çok fazla büyücü ile tank ve şifacı ile ws attım ve genel olarak hatta ve hatta attığım bütün ws leri deneyimim ve tılsımlarım sayesinde kazanmış bulunmaktayım.Deyim yerindeyse bir büyücünün kitabını yaz deseler yazabilicek kadar uzun süre büyücü oynadım matematiksel hesaplamalarını bile en ince ayrıntısına kadar yaptım :)

Buraya kadar okudunuz ve diyeceksiniz ki kendini övmek için mi konu açtın ? Tabii ki hayır

Geçtiğim günlerde bir tank arkadaşla ws attım (tanklarla ws atmaya alışkınım ve her zaman da kazandım ) ve inanılmaz derecede çaresiz kaldım hiç bir yetenek ve hiç bir tılsım kombinasyonuyla bu arkadaşı yenemedim

Bu arkadaşın deparı 10 saniye kısaltan tılsımı mevcut ve 3. seviye dikkat tılsımı var ws başlar başlamaz bu arkadaş deparla üstüme geliyor ve bana dikkat dağıtmayı atıyor ben fizik ve buz vurana kadar kafama 5000 i yiyorum çifteyle !
Yapıcak hiç bir hamlem kalmıyor ! 1 fizik daha vurup kıtlemek istiyorum oda ne !! Zihin toplama 3 tılsımı ile fiziğimi bozdu ! Buz direnci 300 ve zırhı +60 olan bu arkadaşı yaklaşık 90 canla 15 saniye kilitledim ! deparı attıktan 5 saniye sonra kitlediğimi hesaplarsak (depar tılsımıyla depar yenılenme süresi 30 saniye ) 30-5 = 25 hapis süresi 15 saniye
25-15 = 10 saniye 2. deparı atana kadar 10 saniyede indirmek zorundayım alem-i cihan olsa indiremez ama şansımı denerim derken oda nee ? sarsılmaz 15 puan !! ve bu arkadaş sarsılmazı bittikten sonra deparı basıp 15 dikkat tılsımınıda kafama geçiriyor 2 çifte darbesiyle beni indiriyor !!

Daha Önce hiç bu kadar savunmasız kalmadım hiç bir şey yapamıyordum ve aklıma hiç bir yetenek ve tılsım kombınasyonu gelmedi çaresiz ve savunmasızdım sonuç olarak yaklaşık 15 el ws atmamıza rağmen sadece 1 el kazanabildim ayrıca bu arkadaş 15 puanlık zihin toplama ile zırhı kırılınca zırhını tekrar toparlıyor krtık buzlarımı bile bozabiliyordu !

Bu yazıyı okuyan GM DEV farketmez her hangi bir yetkili test sunucusunda test etsin def 2 3 dıkkat dikkat 3 depar 3 zihin toplama 3 tılsımları olan sarsılmazı 15 puan olan bir tankın karşısına bir büyücü koysun ve büyücünün ne kadar savunmasız ve çaresiz kaldığını görsün ve ve ve bu adaletsizliğe mutlaka bi el atsın
PvP'de sınıflar arasında denge yok.Bu yüzden büyücü ile defansif savaşçı kesmen oldukça zor.Ama şöyle bir durum var, büyücü ile büyük holde ırklardan vs. seri bir şekilde para kasabilirsin,bunun aynısını savaşçının tek başına yapması oldukça zor.Bana kalırsa büyücüyle para kas savaşçı veya şifacı ile PvP yap :) Oyunda PvP'de denge sağlanması için PvE'de de tüm sınıfların aynı güce sahip olması gerekir.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Mesaj gönderen mobilsorun »

Bir zahmet adam o kadar tılsım dizmiş etkisini göstersin
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
Kullanıcı avatarı
ikizler92
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ikizler92 »

Bende tılsım yok mu kardeşim boş boş konuşma bence onda varsa bizde de var
Kullanıcı avatarı
JigZaguLa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Trakya Paşaeli Cemiyeti

Mesaj gönderen JigZaguLa »

Savascı arkadası tebrik ederim taktigi guzel. Ama bence bu arkadası buyucu ile kesmenin tek yolu ates cemberi olabilir(Bozma3 Dırenc Kırma 3 ve ates Cemberi 3 tılsımları ile). Fizik buz kesemez bu arkadası.
Kullanıcı avatarı
sshinobi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen sshinobi »

Karakterler arasında denge yok malesef. Savaşçı tek def 3 üretir dağıtır ortalığı. Büyücü onu dengelemek için 4 5 tane tılsım üretir. Pvpler keşke oyuncu çevikliğine dayalı olsaydı.
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

JigZaguLa yazdı:Savascı arkadası tebrik ederim taktigi guzel. Ama bence bu arkadası buyucu ile kesmenin tek yolu ates cemberi olabilir(Bozma3 Dırenc Kırma 3 ve ates Cemberi 3 tılsımları ile). Fizik buz kesemez bu arkadası.
Bir defans en kolay cemberciyi keser zaten 3 ciftelik canı var birde üstüne artık kovalamasida gerekmez vur hareket et vur yerde zaten
Bana göre elek buz ve dk ile kesebilir en azından kestigim kisiler var
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
kerimcan123
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen kerimcan123 »

Ateş 1 3 ve Direnç Kırma 3 ile çok rahat bir şekilde 2 vuruşta indirebilirsin. Benden sana tavsiye vs atmaya başlamadan Cehennem Asa takma çember olduğunu anlamasın.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

Adalet demişsin o veya sen bi sürü tılsım almışsınız tılsım veya yetenek seçimini doğru yapmamışsındır belki de veya o seni kestiğinde adalet isteyen sensin peki sen onu o tılsımlarla kesseydin bu sefer de adalet isteyen tank olacaktı. Zaten 12 bin enerjinin var tankın 3 veya kritikle 2 çiftesine gidersin burada yapabilecek Tek şey ateş buz yeteneklerini kullanmanın bence.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Bb3 ile sen de dikkat dağıtmayı bozabilirsin met 2 3 yerine takıp nasılsa adam zırh kırılmasını bozmuyor mu
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: