Oyunu bırakanlar hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
LiLieS
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders of Anatolia

Oyunu bırakanlar hk.

Mesaj gönderen LiLieS »

Merhaba arkadaşlar, dün bir konuşmaya şahit oldum. 2 kişi oyundan sıkıldığı için tılsımlarını reelden satıp oyunu bırakmayı düşündüklerini söylediler sebep ise bir yenilik bir heyecan olmadığıymış ve oyun yöneticileri bu oyunu çok boşluyorlarmış. Bu konuyu paylaşmamın sebebi ise bu oyunu sevdiğim ve uyarmak istediğim. 'Bir şeyler yapılmalı.' Biliyorum yöneticiler ellerinden geleni yapıyorlar şüphem yok. Lakin belli ki bir şeyler düşünülmeli belki oyun içerisinde değil reelde de reklamı olabilecek tarzda bir şeyler. ;)
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
Lonca: Kabile
İletişim:

Re: Oyunu bırakanlar hk.

Mesaj gönderen Kabile »

bırakanlar gibi oyunu başlayanda var
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
tedashii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen tedashii »

Kabile yazdı:bırakanlar gibi oyunu başlayanda var
başlayanda 1 ay içinde tekrar bırakıyor zaten
WesTSooN
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Yenilik çözüm değil !
Oyunculara eski sıcaklığı, eski aile ortamını yaşatmıyorlar. Yenilik gelirse daha kötü olur bence, eski güzel günleri'de bozan yeni bölgelerdi.
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Bırakmayın maden çekin 4-5 ay sonra iyi işinize yarayacak :)
Kullanıcı avatarı
DUZCELI
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Bedrin Aslanları

Mesaj gönderen DUZCELI »

Şu anda oyuna başlayanlar, daha önce bu oyunu oynamış ve oyunda karakterleri bulunan kişiler.

Oyunun adını ilk defa duyup da merak edip oyuna başlayan bir kitle yok arkadaşlar kendinizi kandırmayın.

Git gide bitiyor.
DÜZCELİ(49)
Bedrin Aslanları Loncası
[www.bedrinaslanları.com]
Kullanıcı avatarı
TabipYarbay
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Lonca: Kabile

Mesaj gönderen TabipYarbay »

Merhaba 1. Oyunu birakanlar normal bisey adam evleniyor ailesiyle daha cok vakit gecirmek icin arkadaslariyla zaman ayirmak icin son veriyor oyuna illa omrunun sonuna kadar oynuyacak degilizki herseyin bi sonu vardir. Bide soyle bisey var yoneticiler geregini yapmiyorlar. örnegin terbiyesizin biri kilandan bolgeden ana baci sovuyor 3 gun susturma cezasi aliyor 3 gun sonra ayni terbiyesizligini sergiliyor boylelerine 999 gun ban vermemeleri lazimki baskasida ayni terbiyesizligi yapmasin kufurlu foto alip gonderiyoruz yoneticilerimize verdigi cevap su sikayet et ve yasakla diyor komik yani
Carpie Diem
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Sparineus »

Ben attım hepsini kasaya,3t dursun bakalım,madem gelecek diyorlar bir şey.Gelince bakarım eğer sarmazsa end of the road.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Tek başıma görevlerimi bitirdiğim gibi Meteorit 1 tılsımını da kendim aldım Çemberlitaş eşyalarımı da kendim düşürdüm. Büyücümün ne eksiği varsa kendi başıma gidermeye çalıştım. Ama yenilik gelmedikçe, her şey aynı ilerledikçe insan soğuyor. Yaklaşık 5 aydır oyuna 20 dakika 20 dakika giriyorum nedeni ise oyundan soğumam. Tılsımları abime verdim, şu an o oynuyor oyunu kendi karakterleriyle ben zevk alamadım o eğlensin...
Bir yenilik gelmese bile oyuncu çekebilmek için çalışmalar yapılmalı ve eskiden Eminönü Kasa'nın önündeki kalabalığı her yerde istiyoruz.
Bu tür konuları genelde kilitliyor ya da kaldırıyorsunuz ama benim gibi düşünen kaç oyuncu varsa haklıdır. Bu oyun nasıl bizim gibi oyuncuların oynamasıyla ayakta kalıyorsa, oynamamızla da yıkılır!
Resim
Kullanıcı avatarı
LiLieS
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders of Anatolia

Mesaj gönderen LiLieS »

TOLGA yazdı:Tek başıma görevlerimi bitirdiğim gibi Meteorit 1 tılsımını da kendim aldım Çemberlitaş eşyalarımı da kendim düşürdüm. Büyücümün ne eksiği varsa kendi başıma gidermeye çalıştım. Ama yenilik gelmedikçe, her şey aynı ilerledikçe insan soğuyor. Yaklaşık 5 aydır oyuna 20 dakika 20 dakika giriyorum nedeni ise oyundan soğumam. Tılsımları abime verdim, şu an o oynuyor oyunu kendi karakterleriyle ben zevk alamadım o eğlensin...
Bir yenilik gelmese bile oyuncu çekebilmek için çalışmalar yapılmalı ve eskiden Eminönü Kasa'nın önündeki kalabalığı her yerde istiyoruz.
Bu tür konuları genelde kilitliyor ya da kaldırıyorsunuz ama benim gibi düşünen kaç oyuncu varsa haklıdır. Bu oyun nasıl bizim gibi oyuncuların oynamasıyla ayakta kalıyorsa, oynamamızla da yıkılır!
Çok haklısın işte bundan bahsediyorum. Yenilik gelmese bile reel de reklam çalışmaları reel etkinlikler düzenlenip oyuna kişi çekebilmeliler. Yoksa facebook üzerinden yeni oyuncu biraz zor. Bence daha verimli düşünceler ortaya atılmalı bu oyunun kapasitesi bu olamaz, olmamalı. Kötü niyetle bu fikirlerimizi paylaşmıyoruz. Oyuna sahip çıkmak geliştirmek istiyoruz hepsi bu.