Gözlerimiz neruldan haber bekliyor..

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
jung
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ehl i Kıyamet

Gözlerimiz neruldan haber bekliyor..

Mesaj gönderen jung »

Nerull yazdı:Merhaba Subzero,

Aradan geçen sürenin farkındayız. İKV ile ilgili gelişmeleri ilk buradan paylaşacağız merak etmeyin 8-)
çok uzun sürmesin bu yeniliklerde bizde oyuna dönelim...
Resim
Kullanıcı avatarı
kordugum
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü

Re: Gözlerimiz neruldan haber bekliyor..

Mesaj gönderen kordugum »

Bana hiçbir hareketleri daha samimi gelmiyor 2.5 yıldır tek kelime etmedi adamlar ne biliyorsa okudular ağzıyla kuşta tutsa bu nerull yaranamaz artık.
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Ben 2015 Aralık'ta yenilik var diye 2 sene önce demiştim. Kimse inanmadı. İkv Aralık'ta GAMEX e katılıyor. Bu da mı yanlış ?
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

DuMaNisTT yazdı:Ben 2015 Aralık'ta yenilik var diye 2 sene önce demiştim. Kimse inanmadı. İkv Aralık'ta GAMEX e katılıyor. Bu da mı yanlış ?
Nihat Abi'ye fb'den sormuştum iki hafta önce GameX olacağını ilk defa senden duydum dedi bende tarihini ve yerini söyledim :mrgreen:
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

TOLGARDA yazdı:
DuMaNisTT yazdı:Ben 2015 Aralık'ta yenilik var diye 2 sene önce demiştim. Kimse inanmadı. İkv Aralık'ta GAMEX e katılıyor. Bu da mı yanlış ?
Nihat Abi'ye fb'den sormuştum iki hafta önce GameX olacağını ilk defa senden duydum dedi bende tarihini ve yerini söyledim :mrgreen:
Rahat olun kasmayın Aralıkta Yeni bölgeler var :geek:
Kullanıcı avatarı
xKABADAYI
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen xKABADAYI »

Gecen sene imzan 2014 yazıyordu bu senede gelmezse gelecek sene 2016 mı yapcan ?
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Sparineus »

Geçen sene de 15 Aralık 2015 yazıyordu diye hatırlıyorum.Çünkü geçen sene felan baya konusu olmuştu GameX'e katılanlar açıklanmadan önce.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Kabadayı denilen şahıs :) yahu senin kadar boş ve angut birisi yok şu oyunda. 2013 den beri aynı şey yazıyordu. Sparineus gerekli açıklamayı yapmış benim adıma sağolsun.
islamgucu
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen islamgucu »

bu iddialar boş muhabbetten ibaret. 3 sene oldu her sene bir haziranda yeni bölge diyorlar sonra bu aralık oluyor. çok gördük bunları oyun mevlüt dinç den sonra çöktü hatta bitti boşuna beklemeyin yenilik felan geleceği yok yenilikten önce sunucuları birleştirsinler ondan sonra böğe çalışması yapılsın. ha yeni gelecek bölge de beklentiyi karşılamayacak Topkapı gibi fiyasko olacak.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

islamgucu yazdı:bu iddialar boş muhabbetten ibaret. 3 sene oldu her sene bir haziranda yeni bölge diyorlar sonra bu aralık oluyor. çok gördük bunları oyun mevlüt dinç den sonra çöktü hatta bitti boşuna beklemeyin yenilik felan geleceği yok yenilikten önce sunucuları birleştirsinler ondan sonra böğe çalışması yapılsın. ha yeni gelecek bölge de beklentiyi karşılamayacak Topkapı gibi fiyasko olacak.
2011'de beri üyeliğin olup iki iletininde bugün atılmış olması ilginç ve Topkapı bir fiyasko değil bölgeler arası ışınlanırken dinlenme tesisi gibi bir yer yani çok bir şey beklemek hata, ne olmasını bekliyordun. İçeride komodo öldür diye görev mi verilsin yoksa sadece loncaların girebildiği bir grup bölgesi mi olsun bu hiç para vermeyen ile veren arasında ki farkı korumak için eğer bir görev verilseydi giremeyenler yapamayacaktı ve bu büyük bir haksızlık olacaktı.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: