merhaba nerull

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
LEPRECHAUN
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Deva

Re: merhaba nerull

Mesaj gönderen LEPRECHAUN »

Tegmen44 yazdı:Arkadaşlar 1 Ağustos 2015'te oyuna yenilik geleceğini "Nerull" facebook'ta ki sayfasından paylaştı.
1 Ağustosta gerçekleştirilmesi planlanan güncelleme paketi ile gelecek yenilikler;

*Oyunun ismi " İstanbul Trolleme Vakti " olarak değiştirilecek.
*Mevcut olan tılsımlara yenileri getirilecek; örn. "Trolleme 1 Tılsımı" ( Çevredekileri %1500 Trolleme ihtimali verir.)
*Klan isimleri değiştirilecektir. ( Troll klanı ve Not Troll klanı olarak değiştirilecek; Troll klanının başkanı görevden alınarak yerine Nerull getirilecek,Not Troll klanının başına ise Elwing getirilecektir.)
*Klan parası sistemi kaldırılıp yerine "Keklenme ve Trollenme Puanı" getirilecektir.
*Plus paket alan üyeler %50 daha fazla keklenme ve trollenme puanı kazanacaktır.

İyi günler ve eğlenceli forumlar dilerim.
Guldürdün mübarek.
Resim

LEPRECHAUN
Kullanıcı avatarı
Burak8154
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Burak8154 »

Nerull yazdı:Merhaba Subzero,

Aradan geçen sürenin farkındayız. İKV ile ilgili gelişmeleri ilk buradan paylaşacağız merak etmeyin 8-)

Farkında mısınız ? Yapma be Nihat abi sen yapma bari :D Bizleri oyalamayın net konuşun , sızıntı yapın cart yapın curt yapın da bilelim öğrenelim...
Bir Gün Herkes Bunun "OYUN" Olduğunu Anlayacak!....
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Tegmen44 yazdı:

Aradan geçen sürenin farkındayız. İKV ile ilgili gelişmeleri ilk buradan paylaşacağız merak etmeyin 8-)
Merhaba Nerull,

Aradan geçen sürenin farkındasınız ve oyuna yenilik getirmek için neyi beklemektesiniz,yeterince oyuncu kaybetmeyi mi ?
Eğer öyleyse amacınıza ulaşmış bulunmaktasınız tebrik ederim..!
İşte bundan emin olma :geek:
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Tegmen44
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Histeri

Mesaj gönderen Tegmen44 »

TOLGARDA yazdı:
Tegmen44 yazdı:

Merhaba Nerull,

Aradan geçen sürenin farkındasınız ve oyuna yenilik getirmek için neyi beklemektesiniz,yeterince oyuncu kaybetmeyi mi ?
Ben ve çevremdeki arkadaşlarım oyunu bıraktı (7-8 yıllık oyuncularız). D şıkkı Thug Life Selçuk bey,eminim son kararım ;)
Resim
Tegmen44
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Histeri

Mesaj gönderen Tegmen44 »

Nerull yazdı:
Sparineus yazdı:Bişey demedik yav,zula serverları kapatıldı ki foruma girdin,yoksa uğramazsın buralara.
Karıştırdın galiba Sparineus? Oyun türü olarak bir defa FPS sevmiyorum ben. Zula'nın geliştirici ekibinin tanıdığım, sevdiğim kişiler olması ve Türk oyunu olduğu için desteklemek dışında oyunla herhangi bir bağım yok.
Nihat bey müşteri daima haklıdır :twisted:
Resim
Kullanıcı avatarı
aaasd
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen aaasd »

konuyu açan arkadaş ve nihat beyin yanıtı başlı başına bir sızıntı olduğunu düşünüyorum yetermi ? yetmeyeceğini nihat beyin yorumları okuyarak anlıyacağını düşünüyorum insanı azimli kılan şey umuttur. bize bu umudu vermeyi çok görmeyin daha fazlasını istiyoruz sizden tarih istemiyoruz . bizi heycanlandırıcak küçük sızıntılar . biz zaten bu sızıntılar hakkında konuşurken dilediğiniz tarihte güncellemerinizi yapabilirsiniz. Bİ ÇARE Bİ UMUT lütfen çok görmeyin . iyi forumlar dilerim .

Size yapılan en ufak bir yardımı sakın unutmayınız, yaptığınız en büyük yardımı ise hiçbir vakit hatırlamayınız...
Kullanıcı avatarı
Subzero
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Meran
Lonca: Mortal Kombat

Mesaj gönderen Subzero »

Merhaba arkadaşlar bende sizin gibi oyuncuyum bunu belirtmek isterim bu başlığı açma nedenim nerull beyi forumda açık görmemdir ve belki bir bilgi paylaşır dedim fakat yanılmışım. İyi oyunlar herkese...
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
kordugum
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen kordugum »

Subzero yazdı:Merhaba arkadaşlar bende sizin gibi oyuncuyum bunu belirtmek isterim bu başlığı açma nedenim nerull beyi forumda açık görmemdir ve belki bir bilgi paylaşır dedim fakat yanılmışım. İyi oyunlar herkese...
Bende seni evliya sanmıştım saol aydınladım tşk.
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Mesaj gönderen saglam »

Tegmen44 yazdı:
TOLGARDA yazdı:
Tegmen44 yazdı:

Merhaba Nerull,

Ben ve çevremdeki arkadaşlarım oyunu bıraktı (7-8 yıllık oyuncularız). D şıkkı Thug Life Selçuk bey,eminim son kararım ;)
peki sen emin misin abi(pek sanmam ama) yenilik gelse oyuna donmeyeceğine ? :) umut fakirin ekmeği
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Ey dostlar Aralık ve Mart aylarında olmak üzere 2 güncelleme gelecektir..
Gelmezse eğer İmzamı Maya Kahini olarak değiştireceğim :mrgreen:
:ugeek: