Şanlıurfa'da 2 Polis Şehit Oldu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Rulers Of World

Şanlıurfa'da 2 Polis Şehit Oldu

Mesaj gönderen resp0nse »

Resim

Şanlıurfa Ceylanpınar'da 2 polis memuruna yapılan alçakca saldırıyı gerçekleştirenin Allah Belasını Versin.

Şehitlerimize Allah'tan rahmet kalanlara baş sağlığı diliyorum

Resim
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü

Re: Şanlıurfa'da 2 Polis Şehit Oldu

Mesaj gönderen mstfmrt »

resp0nse yazdı:
Resim

Şanlıurfa Ceylanpınar'da 2 polis memuruna yapılan alçakca saldırıyı gerçekleştirenin Allah Belasını Versin.

Şehitlerimize Allah'tan rahmet kalanlara baş sağlığı diliyorum

Resim
Amin. Allah ailelerine sabır versin. Mekânları cennet olsun.
Yapanların Allah cezasını versin.
Kullanıcı avatarı
showmaster
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen showmaster »

Aynı yerde yine 32 kişi haince bombalanarak öldürüldü keşke yazinda onlarda yer verseydin
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

Şanlıurfa da haince öldürülen şehit lere ALLAH tan rahmet ailelerine sabır diliyorum. 90 yıllardaki olaylarda bile urfada olay olmazken şimdi olaysız gün geçmiyor kirli ellerin peygamberler şehrinden çekilmesini temenni ederim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
showmaster
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen showmaster »

Arkadaşlar lütfen yaptığımız yorumlarda ırkçıligi göz önünde tutmadan yapalım bu iletim silinen arkadasin iletisi üstüne cevaptir patlamada ölenler kobaniye gececek olan sempatizanlarmis ve oldukleri icin uzulmemis arkadasm o insanlar oraya hergun lanetlediginiz isid belasina mücadele etmek amaciyla gidiyolardi terörü lanetlerken lanetliyoruz fakat terorle mucadele eden insanlar ölünce üzülüyorum diyosunuz su irkciligi bi kenara bırakın artk insanci olun
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 4thEspada »

showmaster yazdı:Arkadaşlar lütfen yaptığımız yorumlarda ırkçıligi göz önünde tutmadan yapalım bu iletim silinen arkadasin iletisi üstüne cevaptir patlamada ölenler kobaniye gececek olan sempatizanlarmis ve oldukleri icin uzulmemis arkadasm o insanlar oraya hergun lanetlediginiz isid belasina mücadele etmek amaciyla gidiyolardi terörü lanetlerken lanetliyoruz fakat terorle mucadele eden insanlar ölünce üzülüyorum diyosunuz su irkciligi bi kenara bırakın artk insanci olun

yapıştır
Kullanıcı avatarı
WHiTexDeWiL
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen WHiTexDeWiL »

Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Başımız sağolsun. Ayrıca Geçen ki acı olayda hayatını kaybeden 32 vatandaşımıza da Allahtan rahmet, yakınlarına da baş sağlığı diliyorum. Terör; her yerde her millette her toprakta, kabullenilemez haince eylemlerle düzenlenen olay ve örgütlerdir. Terör olaylarının ve mağdurları dine ırka mezhebe göre ayırdım edilemez. İnsana insan olduğu için değer vermeyi öğrenmeliyiz. (Bunu 32 vatandaşın ölümüyle bu olayı karşılaştırıp saçma yorumlar yapan arkadaşlar için söylüyorum.) Teröre bir kez daha lanet olsun. Umarım insanca barış ve huzur içerisinde yaşamayı daha fazla can kayıpları vermeden öğreniriz.

Keyifli forumlar.
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

showmaster yazdı:Arkadaşlar lütfen yaptığımız yorumlarda ırkçıligi göz önünde tutmadan yapalım bu iletim silinen arkadasin iletisi üstüne cevaptir patlamada ölenler kobaniye gececek olan sempatizanlarmis ve oldukleri icin uzulmemis arkadasm o insanlar oraya hergun lanetlediginiz isid belasina mücadele etmek amaciyla gidiyolardi terörü lanetlerken lanetliyoruz fakat terorle mucadele eden insanlar ölünce üzülüyorum diyosunuz su irkciligi bi kenara bırakın artk insanci olun
Düşüncelerinden ötürü seni tebrik ediyorum
Resim
Resim
Resim
Resim
ZIPKIN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ZIPKIN »

nerelisin birader?
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Hicret

Mesaj gönderen GWYNBLEIDD »

Hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabır dilerim. Tüm kayıplarımız için başımız sağ olsun.