Şanlıurfa'da 2 Polis Şehit Oldu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Enchanter
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Şanlıurfa'da 2 Polis Şehit Oldu

Mesaj gönderen Enchanter »

Evlat acısının tarifi yok. Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dilerim.
Bad Sector Teşkilat&Meran
Kullanıcı avatarı
showmaster
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen showmaster »

ZIPKIN yazdı:
showmaster yazdı:Arkadaşlar lütfen yaptığımız yorumlarda ırkçıligi göz önünde tutmadan yapalım bu iletim silinen arkadasin iletisi üstüne cevaptir patlamada ölenler kobaniye gececek olan sempatizanlarmis ve oldukleri icin uzulmemis arkadasm o insanlar oraya hergun lanetlediginiz isid belasina mücadele etmek amaciyla gidiyolardi terörü lanetlerken lanetliyoruz fakat terorle mucadele eden insanlar ölünce üzülüyorum diyosunuz su irkciligi bi kenara bırakın artk insanci olun
nerelisin birader?
Uslubundan dolayi sana nereli oldugumu soylemeyecem ama tavsiye verecem bu uslubunu reel hayattada devam ettirirsen cok dayak yersin benden öneri
ZIPKIN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ZIPKIN »

showmaster yazdı:
ZIPKIN yazdı:
showmaster yazdı:Arkadaşlar lütfen yaptığımız yorumlarda ırkçıligi göz önünde tutmadan yapalım bu iletim silinen arkadasin iletisi üstüne cevaptir patlamada ölenler kobaniye gececek olan sempatizanlarmis ve oldukleri icin uzulmemis arkadasm o insanlar oraya hergun lanetlediginiz isid belasina mücadele etmek amaciyla gidiyolardi terörü lanetlerken lanetliyoruz fakat terorle mucadele eden insanlar ölünce üzülüyorum diyosunuz su irkciligi bi kenara bırakın artk insanci olun
nerelisin birader?
Uslubundan dolayi sana nereli oldugumu soylemeyecem ama tavsiye verecem bu uslubunu reel hayattada devam ettirirsen cok dayak yersin benden öneri
üslubumda yanlış bir şey göremedim kardeş.
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Lonca: Kabile
İletişim:

Mesaj gönderen Kabile »

allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

mstfmrt yazdı:
resp0nse yazdı:
Resim

Şanlıurfa Ceylanpınar'da 2 polis memuruna yapılan alçakca saldırıyı gerçekleştirenin Allah Belasını Versin.

Şehitlerimize Allah'tan rahmet kalanlara baş sağlığı diliyorum

Resim
Amin. Allah ailelerine sabır versin. Mekânları cennet olsun.
Yapanların Allah cezasını versin.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Selamlar,

Bir Şanlıurfa'lı olarak şunları belirtmek istiyorum.

Sakın ola sanmayın ki tüm Şanlıurfa'lılar öyledir, sakın sanmayın ki doğu hepsi terördür! Bizlerde elhamdulillah terörden çok terör düşmanı, ehli iman devleti aşıkları var. Evet içimizde var bir kaç sütü haramlar onlarda bu tür olayları gerçekleştiriyor amma velakin şunuda bilmenizi isteriz ki, yapılan bu tür olaylarda batı insanlarının parmağı, katkısı çok!

Gençlerimizi okul okuyor sanıyoruz velakin orada burada eylemlerde, protestolarda..

Ve ben!
Aslın Arap'tır, amma Türk bayrağının altında askerlik yaptım, çalıştım, çırpındım ve mutluyum! Kırmızı al bayrağıma binlerce canım feda olsun!

Ben ki elhamdulillah aşk ile Muş'un dağlarında askerliğimi yaptım, evet bir çok tehlike ve zorluk vardı ammma VATAN AŞK BAŞKADIR. Bu bayrak ve vatan uğruna bi daha gitmek varsa, seve seve gideriz elhamdulillah!

Gençler!
Bu vatan hepimizin, Türk, Arap, Kürt, Çerkez, Laz, Roman fark etmez, hepimiz aynı bir bütünün parçalarıyız, bölünürsek parçalanırız, bütünleşirsek bölünmeyiz!

Kısa ve öz olarak
Efendimiz s.a.v'in bir hadisini paylaşmak istiyorum sizinle..

"Vatan aşkı, imandandır."

#OyunaGelme
#ProvakasyonaGelme
#NeMutluTürkümDiyene
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

7 gun ban yedikten sonra tekrar dondum.Bir daha ban yemek istemiyorum ama sana kisaca sunu soyliyeyim onlar isidle mucadeleye degil cocuklara oyuncak goturmeye gidiyorlardi ve hepsi dost canlisi ve sevecen insanlar degil mi? Onlar terorist degil bizim askerimiz devletimiz suçlu değil mi? Kendilerine yaptiklari bir eylem bunu kafaniza sokun sırf erken secim vakti oy kazanmak icin. Ha bu arada hesabim bir daha engellenirse forumla alakami tamamen kesecegim millet burda biji kürdistan biji serok apo diyor bisey olmuyor ben mi siyaset konusmus oluyorum?
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Şehit olan 2 polisimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Allah şehit polislerimizi sevdiği kullarından ihsan eylesin. Yeri mekanı her daim cennet olsun inşallah.

Allah fakirleri, mazlumları ve çaresizleri ezen zalimleri islah etsin.
Resim
Kullanıcı avatarı
kordugum
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen kordugum »

Şırnakta 3 şehit daha verdik yeter artık eli kolu bağlı oturuyoruz tağut pkknın sonu yakın yeryüzünden bozgunculuk yapanlara yer yok.

Bakara 191:

Onları nerede yakalarsanız öldürün. Sizi çıkardıkları yerden (Mekke’den) siz de onları çıkarın. Zulüm ve baskı, adam öldürmekten daha ağırdır. Yalnız, Mescid-i Haram yanında, onlar sizinle savaşmadıkça, siz de onlarla savaşmayın. Sizinle savaşırlarsa (siz de onlarla savaşın) onları öldürün. Kâfirlerin cezası böyledir.)
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

kordugum yazdı:Şırnakta 3 şehit daha verdik yeter artık eli kolu bağlı oturuyoruz tağut pkknın sonu yakın yeryüzünden bozgunculuk yapanlara yer yok.

Bakara 191:

Onları nerede yakalarsanız öldürün. Sizi çıkardıkları yerden (Mekke’den) siz de onları çıkarın. Zulüm ve baskı, adam öldürmekten daha ağırdır. Yalnız, Mescid-i Haram yanında, onlar sizinle savaşmadıkça, siz de onlarla savaşmayın. Sizinle savaşırlarsa (siz de onlarla savaşın) onları öldürün. Kâfirlerin cezası böyledir.)
Oncelikle vatanlari için ölen şehitlerimize ALLAH'tan rahmet diliyorum.
Sana biraz katılıyorum ama Pg Efendimiz Taif te taşlandıktan sonra Taif ten cikarken ALLAH (C.C) ona bir melek gonderdi Melek emret su iki dağı birlestireyim onları helak edeyim dedi Pg Efendimiz kabul etmedi ve umulurki onlardan salih amel işleyen kullar çıkar bölgede yaşayan biri olarak biliyorumki etrafinda terör yanlisindan baska kimse olmayan gençler var konusulunca bilgilendirince fikirleri değişen fakat kimi aşırıcılarin niyeti belli onlar için aynı fikirdeyim
Resim
Resim
Resim
Resim