Bir Sorum Olucak Yardım Lütfen..

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Blackthorne
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları

Bir Sorum Olucak Yardım Lütfen..

Mesaj gönderen Blackthorne »

Arkadaşlar ben bu oyunu seneler öncesinde oynuyordum belli başlı sebeplerden dolayı bıraktım.Fakat şimdi can sıkıntısına oynamak istiyorum öyle boş vakitlerimde fakat hangi sunucuda başlıyacağıma karar veremedim çünkü korkutucu bir şekilde oyunda kişi eksikliği var oyunu bırakan kişi sayısı fazla o yüzden hangi sunucuda başlamamı tavsiye edersiniz.Bunu sormamın nedeni çünkü herkes dalgasında gücünde itemini kasmış eğlenmenin peşinde..Hangi sunucuda başlarsam karakterimi kasmam ve geliştirmem kolay olur gerek görevlerde yardım almam gerek maden piyasaları gerek item üretmek gerek grup bölgelerine girmek sığınak,miğrat falan yardımcı olursanız sevinirim..
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Re: Bir Sorum Olucak Yardım Lütfen..

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

Meranda oynuyorum bölge atan neredeyse yok bölge açısından kalabalık olan beyazkosk ve kuklaci tavsiye ederim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Merhaba,

Öncelikle tekrardan başlama konusunda tavsiyem hiç başlama yönünden olucaktır.
Oyun içerisindeki hiç bir şey eskisi gibi zevk ve eğlence vermiyor malesef ama yardım konusuna denk gelince, Teşkilat sunucunda başlarsan Boss kesmekte Sığınak, Migrat ve Çemberli Taş bölgelerinde elimden geldiği kadar oyun içinde arkadaşlarımla yardımda ve katkıda bulunmaya çalışırız. Başladığın sunucunun pek önemi yok tanıyacağın insanlar önemlidir. Oyunda eskiye yönelik dostluk, sıcaklık, aile ortamı kalmadı, oyuna başlarsan ister istemez oyun içinde Loncaya girmek için silahını güçlendirmek için para yatırman gerekecek her şeyi göze alıp başlamak istiyorsun kapımız açıktır ;)

Saygılar !
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen mstfmrt »

Vezirx27 nickli arkadas hakli bence de hiç baslama eger illa da basliyacam diyorsan Eminonu ne gelme. En basitinden Zincir muhafizi gorevine bile yardim etmiyor ç.t icin grup bekleyenler. Yardimlasma diye birsey yok. 2 secenek var.
A) tek tabanca takilacaksin
B) Loncanla takilacaksin
Ve oyuna para koymadan hicbir ilerleme kaydedemezsin.
Kullanıcı avatarı
Enchanter
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen Enchanter »

Ben Teşkilat'ta ara ara oynuyorum ama Köşk'e geçmem için aklımı çelmeye çalışanlar var. :) Klan savaşları oldukça aktifmiş, bölgeler de taşıyor duyduğum kadarıyla.
Bad Sector Teşkilat&Meran
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

Bırakın Gelsin.