YENİLİK GELMESİN

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
WW55WW
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Kıng

Re: YENİLİK GELMESİN

Mesaj gönderen WW55WW »

bencede yeni bir bölge yada yenilik oyunu daha çok zorlayacak ve oyundan kopmalar olacaktır
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

Tüh kardeş tamda güncellemeyi paket yapmıştım oyuna geliyordu kötü oldu bu isteğin
Oyuna güncelleme gelmeli o kadar saçma sapan görüşün ile bir yere çıkılmaz.
Kullanıcı avatarı
XxxChesTeRxxX
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Lonca: ...

Mesaj gönderen XxxChesTeRxxX »

Oyuna güncelleme gelmeyeli koskoca 3 yıl oldu bu 3 yılda bukadar uzun bir sürede bu oyun hatalarını düzeltmeye neden çalışmıyorlar hala anlamıyorum. Bir konu açılmıştı e-mail felan olayı vardı ama silinmiş galiba o konu bilemiyorum. Bu sene GameX e katılıp yeni bölgeleyi tanıtacaklar diye düşünüyorum. Bu eklentidede oyundaki pürüzler temizlecektir diye düşünüyorum ve inşallah yanılmam..
Kullanıcı avatarı
ANOTHER
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Lonca Efsaneler

Mesaj gönderen ANOTHER »

XxxChesTeRxxX yazdı:Oyuna güncelleme gelmeyeli koskoca 3 yıl oldu bu 3 yılda bukadar uzun bir sürede bu oyun hatalarını düzeltmeye neden çalışmıyorlar hala anlamıyorum. Bir konu açılmıştı e-mail felan olayı vardı ama silinmiş galiba o konu bilemiyorum. Bu sene GameX e katılıp yeni bölgeleyi tanıtacaklar diye düşünüyorum. Bu eklentidede oyundaki pürüzler temizlecektir diye düşünüyorum ve inşallah yanılmam..

Bu oyunda bu hatalar düZeltilmeyeli tam 8 yıl oldu nasıl düzeltecekler bilmiyorum bu düzeltmeler yapılmadan önce yeni bir bölgenın gelmesi.demek sadece oyundaki kasmaların donmaların falan artması demek Özellkle kalabalk sunucularda nasl hol geldikten snr iyice arttysa smdi.daha beter olacak. Bazı genisleme paketleri baZı oyun içi eklentiler (fazla kasa gibi) olmadıkça yeni bölge bizlere zehir olacaktır diye düsünüyorum
ANOTHER
AYSİ
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

Yenilik eklenti den önce para sınırını yukseltmeleri gerekiyor 800 m lik tilsim alışveriş lerinin kaderi oyuncular in sansina birakilip daha sonra alışveriş lerden kendiniz sorumlusunuz demeleri gibi bir çelişki var
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ANOTHER
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Lonca Efsaneler

Mesaj gönderen ANOTHER »

Barbarosxhizir yazdı:Yenilik eklenti den önce para sınırını yukseltmeleri gerekiyor 800 m lik tilsim alışveriş lerinin kaderi oyuncular in sansina birakilip daha sonra alışveriş lerden kendiniz sorumlusunuz demeleri gibi bir çelişki var
ANOTHER
AYSİ