Sobee Varmış Ama...

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: Sobee Varmış Ama...

Mesaj gönderen TOLGARDA »

TOLGARDA yazdı:
EYUNAL yazdı:
LEPRECHAUN yazdı:
IIHYPNOSII yazdı:Abi bu gorgar cidden değişik adam yahu. Adam hayalet gibi bişey. Telefonu yok. Sosyal medyada hep inaktif takılıyor. Anlam veremediğim bir mystery box sanki. Araştırmaya kalkıyorum adamı hiç bişey bulamıyorum basma kalıp şeylerden başka. Gerçekten çok çok büyük saygı duyduğum birisi neden derseniz oyun hikayesi kurgu herşey bu adama ait. Önünde düğmelerimi iliklerim. Saygılar sevgiler gorgar bey. Eğer gizlide takılıyorsanız arada sırada forumda. Yapmayın. Biz burda insan öldürmüyoruz. Sizi görmediğimiz muhabbetimiz bile olmadığı halde büyük ölçüde saygı duyabilen insanlarız sonuçta. Gelin arada bir sohbet edelim.
Aynen adam varya test sunucusunda bile gormedim.Adam hakkında Yıllardır standardın dısında bisey yok . Oyun aslen bu adamin ama göz önunde mevlut dinc oldu. İkv hakkinda deli fikirleri vardi ama gerceklestirememesi cok üzmüstür mesela en basitinden lvl arttikca yaratiklar karaktrrden kacmasi gibi. Bu kadar gizemli birinin oyun tasarimi ile ilgili bilgileri saklamasi da normaldir.Oyun tahminimce yeni bir motora tasiniyor
Maalesef ki koca bir hayal (:
Bir online oyunu alıp her şeyini yeni oyun motoruna entegre etmek 3-4 yılı değil daha fazla zamanı alacaktır.(Grafikler baştan yapılacak kodlamalar o oyun motoruna uygun bir şekilde çevrilecek server yazılımı baştan yazılacak...)TTnet tembel bir firma bunu herkes kabul etmeli gelipte halen para getiren oyunun ne fişi çekilir ne de güncelleme getirilir.Dünya da böyle bir örneği olan oyun var mı acaba ? Oyun bir süre durgunlaşıyor ve bir süre sonra hooop süpriiiz biz oyunu başka bir oyun motoruna taşıdık .. Bu pembe bir hayal :)
Olacaksa da Ttnet başka bir online oyun geliştirmiş olur bu şekilde de devam eder İKV'nin yüzüne bakılmaz
Haklı gibi daha önce upuzun şekilde 7 konu açtım neden güncelleme yapılmıyor diye en geç 32 saniye en erken 14 saniyede silindiler konuyu düzenleye basıyorum bu konuyu göremezsiniz diyor :D daha önce dedim ki stok yetişmiyor hem akçe hem 6. yıl paketi stokları bu stoklar yetişmezken neden güncelleme yapılsın ki güncelleme canlanması için yapılır ama daha ne kadar canlanabilir yani stokların yetişmemesinin ötesi yok ki yani oyun getirebileceği son seviye geliri sağlıyor yönetim ise yeterli ilgi yok diyor sizce yönetimin dediği mantıklı geliyor mu stoklar yetişmezken.
Silinmedi :D :)
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
kordugum
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen kordugum »

Projeye başlanalı 3 yıl oldu zaten programcı almalarındaki sebep son rütuşlar olabilir,bekleyip görelim.
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

Değerlendi bu konu şimdi...
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Mesaj gönderen FireFighter095 »

El değiştirme işi hem onlar için hem bizler için daha uygun gibi görünüyor benim açımdan

Yapamıyacaksanız bırakın başkaları yapsın
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Yazılım bilgisi sahip oyunculara bıraksanız,devamlı güncelleme gelirdi.
Resim
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

Retaliation yazdı:Yazılım bilgisi sahip oyunculara bıraksanız,devamlı güncelleme gelirdi.
Katılıyorum en azından bug fix yapılır ve sağlıklı bir oyun deneyimi sağlanırdı
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Ben kendimi söylemiyim ama üstüne bastıra bastıra bilgisayar programcısı olduğumu söyledim ama nafile. Bilgisayarda power düğmesinin nerde olduğunu bilmeye nler bu oyunda yönetici oldu zamanında. :(
xDAVUTx
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Gölge H.

Mesaj gönderen xDAVUTx »

kordugum yazdı:Projeye başlanalı 3 yıl oldu zaten programcı almalarındaki sebep son rütuşlar olabilir,bekleyip görelim.
Dediğine katılıyorum kardeş belki de o oyun için denetmen arıyorlardır. Ama benin üzüldüğüm nokta bu yeni denetmenler ikv ye ihanet edip oraya gidiceklerine pişman olmayacaklar mı?
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

medbeyte gamese satsalar bari napacak la sobee 2 tane rpgyi biriyle ilgilenemiyor daha?
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

YemeLik yazdı:medbeyte gamese satsalar bari napacak la sobee 2 tane rpgyi biriyle ilgilenemiyor daha?
Nihat Abi'ye sormuştum bunu şuan Sobee'nin satılması mümkün değil çünkü Türk Telekom'a bağlı Türk Telekom'da bir devlet kurumu sadece hissesi kiraya verilir ki o zaman bana Sobee'yi alabilmek için TTNET'i satın alması gerektiğini söylemişti.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: