İKV CAN ÇEKİŞMEYECEK

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Detay
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: İKV CAN ÇEKİŞMEYECEK

Mesaj gönderen Detay »

ICF veya 1 Man 1 Team projelerinden gelecek görülmediği için veya başka şeylerden dolayı vazgeçilmiş olabilir. Bunun ekibin olmamasıyla veya şirketin olmamasıyla hiçbir alakası olamaz. Sen yazdığım onca şeye rağmen bir kelimeyi içinden çekip olayı hikayeye bağlayarak konuşuyorsun. Diyorum ki projenin kurucularından olan kişiler hala oradayken sonradan gelen ve sadece test lideri olan Nerull niye sahip çıksın ?

Bu işler hele ki Türk Telekom gibi bir bünyenin içindeyken asla bir Game Master'a kalmaz. Alınacak kararlar, yapılacak şeyler kuruma bağlıdır. Allah aşkına sen kimden öğrendin bunları ? TTNET ile görüşüp, ortada kimse kalmadı ama ben oyuna çok değer veriyorum bırakın sunuculara bakayım mı demiştir sence ? Kendisine sorabilirsin kimler var diye, aranız bu kadar iyiyse doğruları söylecektir herhalde.

Sobee'nin yeri de içindekiler de ne yaptığı da belli durumda. 2 Cümle yazıp araştırmak yerine burada ısrarla olmayan şeyleri insanlara dayatmaya çalışmana anlam vermek zor.
Antegar-detay
Kullanıcı avatarı
kordugum
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen kordugum »

Detay yazdı:ICF veya 1 Man 1 Team projelerinden gelecek görülmediği için veya başka şeylerden dolayı vazgeçilmiş olabilir. Bunun ekibin olmamasıyla veya şirketin olmamasıyla hiçbir alakası olamaz. Sen yazdığım onca şeye rağmen bir kelimeyi içinden çekip olayı hikayeye bağlayarak konuşuyorsun. Diyorum ki projenin kurucularından olan kişiler hala oradayken sonradan gelen ve sadece test lideri olan Nerull niye sahip çıksın ?

Bu işler hele ki Türk Telekom gibi bir bünyenin içindeyken asla bir Game Master'a kalmaz. Alınacak kararlar, yapılacak şeyler kuruma bağlıdır. Allah aşkına sen kimden öğrendin bunları ? TTNET ile görüşüp, ortada kimse kalmadı ama ben oyuna çok değer veriyorum bırakın sunuculara bakayım mı demiştir sence ? Kendisine sorabilirsin kimler var diye, aranız bu kadar iyiyse doğruları söylecektir herhalde.

Sobee'nin yeri de içindekiler de ne yaptığı da belli durumda. 2 Cümle yazıp araştırmak yerine burada ısrarla olmayan şeyleri insanlara dayatmaya çalışmana anlam vermek zor.
Yazımın sonuna tartışma çıkmasın diye ekliyecektim cins cins yazılar yazacaklar gelmesin diye sen ısrarla saçma sapan bilmiş bir ağızla konuşuyorsun tamam yahu kesin daha sana göre odur bana göre budur sende somut bir delil gösteremiyorsun bende daha ne konuşuorsun???
Kullanıcı avatarı
Detay
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Detay »

Benim tartışma çıkarma gibi bir niyetim yok kardeş. Bilmiş bir ağızla konuştuğum da yok, bana gelene kadar bilmiş hatta ermiş çok adam var forumda. Ben buraya yazdıklarımı bir yere dayandırarak yazıyorum ve gerektiğinde açıklarım kendi kafamda bir şey uydurmuyorum yani. Ama tabiki bu, yazdıklarımın kesinlikle doğru olduğu anlamına gelmiyor. Her İKV konusunda ekibin olmadığına dair iddiaları anlamıyorum sadece.
Antegar-detay
Celikbey
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Celikbey »

Bu oyundan bu saatten sonra gelişim bekleyene ben pollyanna derim anca :D gittiği yere kadar oynayın eğlenin sıkıldığınız yerde silin gitsin ayrıca bu oyuna para yatırmak bu saatten sonra anca kerizlik olur Çünkü sizlerden sömürebilecekleri son kuruşa kadar sömürüp fişi çekecekler :D hafiyelik yapıp onunla bununla görüşmeler yapmanıza ne gerek var ki o zavallılar da bir şey üretemeyeceklerini biliyorlar sadece sizi başlarından atmak için yuvarlak cümleler ve yalanlar üretiyorlar, konuyu açan arkadaşım üzgünüm ama gerçekler acıdır İKV CAN ÇEKİŞİYOR GÖMMELERİ YAKINDIR !
Kullanıcı avatarı
Rotary
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Rotary »

Beyler şurada yapılan magazini, oyun siyasetini, laf dalaşını, harcadığınız enerjiyi başka şeylere yönlendirdiğiniz zaman oyun düzelir. Siz kafayı yemiş gibi bunları tartışırsanız, oyun bir süre sonra dünyanın en iyi oyunu da olsa yine tatmin olmazsınız. Bende kafayı yedim bir dönem yazdım saldırdım. Ama şuan rahatım belli olan birşey var takmayın kafanıza artık. Bir oyun 3 senedir güncellenmiyor ve gelişiyorsa ciddi ciddi, 3 senede dünyanın en iyi oyununu çıkartacaklardır yada artık anlamanız gereken şeyleri anlatmaya çalışıyorlardır. Havadan gelen helal paraya kimse hayır demez. Tabi bu durumda helal denirse...

ICF' nin tutmayacağı anlaşıldı dendi o sebeple vazgeçildi vesaire olayları doğru olabilir. Dünyanın en iyi 3 MMORPG oyunlarından gösterilen vov, kınaayt (silinmemesi için böyle yazdım) bile eskiye göre can çekişirken, milli oyunumuz İKV' nin 3 senedir süren tek düzeliğe rağmen hala oyuncularının burada gelip kafa patlatması bizim ne kadar değer verdiğimizi gösterir. Ama bizim verdiğimiz değeri patronlar gösteremiyor... Yada ne bileyim elim kolum bağlı diyen yöneticilerde bu kadar insanın yakarması için çıkıp alenen yada gizlice, sosyalmedyadan yada forumdan tek bir şey söylememeleri de manidar. Bari çıksınlar da ''arkadaşlar yatırmayın daha para bakın oyun bitebilir haa'' desinler. En azından bu bu yapılabilir. Onlarda memnun ama emin olun. Herşeyin bir sonu vardır kabullenin benden tavsiye çok yormayın kafanızı artık...
lllıPEACEılll

İKV Reçete Kitaplığı Discord Sunucusu: https://discord.gg/Sytdm8q95g
Kullanıcı avatarı
DoguI
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos
Lonca: Bahtiyar Loncası

Mesaj gönderen DoguI »

Rotary yazdı: Beyler şurada yapılan magazini, oyun siyasetini, laf dalaşını, harcadığınız enerjiyi başka şeylere yönlendirdiğiniz zaman oyun düzelir. Siz kafayı yemiş gibi bunları tartışırsanız, oyun bir süre sonra dünyanın en iyi oyunu da olsa yine tatmin olmazsınız. Bende kafayı yedim bir dönem yazdım saldırdım. Ama şuan rahatım belli olan birşey var takmayın kafanıza artık. Bir oyun 3 senedir güncellenmiyor ve gelişiyorsa ciddi ciddi, 3 senede dünyanın en iyi oyununu çıkartacaklardır yada artık anlamanız gereken şeyleri anlatmaya çalışıyorlardır. Havadan gelen helal paraya kimse hayır demez. Tabi bu durumda helal denirse...

ICF' nin tutmayacağı anlaşıldı dendi o sebeple vazgeçildi vesaire olayları doğru olabilir. Dünyanın en iyi 3 MMORPG oyunlarından gösterilen vov, kınaayt (silinmemesi için böyle yazdım) bile eskiye göre can çekişirken, milli oyunumuz İKV' nin 3 senedir süren tek düzeliğe rağmen hala oyuncularının burada gelip kafa patlatması bizim ne kadar değer verdiğimizi gösterir. Ama bizim verdiğimiz değeri patronlar gösteremiyor... Yada ne bileyim elim kolum bağlı diyen yöneticilerde bu kadar insanın yakarması için çıkıp alenen yada gizlice, sosyalmedyadan yada forumdan tek bir şey söylememeleri de manidar. Bari çıksınlar da ''arkadaşlar yatırmayın daha para bakın oyun bitebilir haa'' desinler. En azından bu bu yapılabilir. Onlarda memnun ama emin olun. Herşeyin bir sonu vardır kabullenin benden tavsiye çok yormayın kafanızı artık...
Yenilik isteyen çok ama ezik oyunculara yardım eden yok...
İNSAN DÜŞLERKEN TANRI, DÜŞÜNÜRKEN DİLENCİDİR.....
Kullanıcı avatarı
AyYildizli
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen AyYildizli »

Arkadaşlar, oyuna uzun zamandır güncelleme gelmemesi beni de üzüyor ve umutsuzluğa itiyor. Herkes de bu durumdan kendine göre bir şey çıkarmış, yorum yapıyor kendince. Tamam da söylediklerinizi bir şekilde ispatlayın abi, en azından ekran görüntüleriyle falan. Bu oyun daha güzel günler görecek, umutluyum vs. diyenlere bir lafım yok, zaten kanıt göstermezler, içten gelen bir şey. Birçoğumuz bu oyuna aşığız ve hala umutluyuz ama çok net bir şekilde güncelleme olmayacak, oyun şu kadar zamana bitecek, şu bana şöyle dedi bıdı bıdı diyenler ellerinde kanıtla falan gelsin rica ediyorum. İnandırıcı olmuyorsunuz, komik görünüyorsunuz.
Yarın ufuk grimsi pembe olur belki, pembemsi griden iyidir her şekilde...
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Detay yazdı:ICF veya 1 Man 1 Team projelerinden gelecek görülmediği için veya başka şeylerden dolayı vazgeçilmiş olabilir. Bunun ekibin olmamasıyla veya şirketin olmamasıyla hiçbir alakası olamaz. Sen yazdığım onca şeye rağmen bir kelimeyi içinden çekip olayı hikayeye bağlayarak konuşuyorsun. Diyorum ki projenin kurucularından olan kişiler hala oradayken sonradan gelen ve sadece test lideri olan Nerull niye sahip çıksın ?

Hadi onların geleceği yoktu ya SÜPERCAN ne oldu!?
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

TOLGARDA yazdı:Belki bu yazdığım yüzünden ceza alabilirim ama;
Türk Telekom'un, Oger Telecom (Ojer Telekom)'un elinde %55 hissesi bulunuyor. Benim düşüncem ise %100 yerli bir çalışma olduğu için gelişmesine izin verilmediğidir. Oyunda kullanılan motor, sunucu, geliştirme ekibi hepsi yerlidir, en ufak bir gavur eli değmemiştir.
:idea:
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Detay
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Detay »

TOLGARDA yazdı: Hadi onların geleceği yoktu ya SÜPERCAN ne oldu!?
Ben onların neden kapatıldığını da kesin olarak bilmiyorum sadece bir ihtimal. Ama bence gelecek vaat edecek olsa Süpercan değil ICF gelecek vaat ederdi. Dünyada ilk ve ödül almış büyük bir fikirdi. Süpercan zaten single bir oyun.

Bu yabancı yerli olayını da açıkçası sanmıyorum. Konu ticaret, gelir olduğu zaman böyle şeylerin olması zor geliyor bana. Ayrıca oyunun Türk Telekom'a geçişi 5 yıl oldu, bu geçişten sonra çok güncelleme geldi yani.
Antegar-detay