Hiçmi üzülmüyosunuz ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Sora
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Beyaz Köşk

Hiçmi üzülmüyosunuz ?

Mesaj gönderen Sora »

Oyuna bu kadar bağlı oyuncular varken, bu kadar oyuncu eski günleri ve bu oyun sayesinde kurduğu dostlukları özlemesine rağmen sanki bilerek oyuncuları oyundan soğutuyormuşsunuz gibime geldi.

Siz camiye gidip ''allahım inş 39 level olurum amin'' diye dua etmenin içindeki masumiyeti bilirmisiniz ?

Mevlüt reyiz plz forgive us :(
Konularım

İstanbul Kıyamet Vakti - Hikaye Özet Konusu

Ne Diyor Bu Domuz? - İnceleme

Oyun Görevleri ve Hikaye Özeti (1'den 49'a) - İKV

Yarın ufuk, grimsi pembe olur belki... Pembemsi griden iyidir her şekilde.
Kullanıcı avatarı
kordugum
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Hiçmi üzülmüyosunuz ?

Mesaj gönderen kordugum »

Yapacağımız tek şey var oyunu ağır bir şekilde protesto etmek sunucuları boşaltmak işte o zaman ya devam eder bu hikaye ya da toptan kapanır büyük ihtimal ikincisi olur ama denemek lazım.
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

Eski Sobee ekibi ve Mevlüt Dinç , oyunculara değer verip onların isteklerini karşılıksız bırakmayan bir ekipti.. Ne zaman oyun ttnete satıldı ve bazı siyasi olaylar oldu işte o zaman oyunun gelişmesindeki son nokta oldu. Şimdiki ekip eski oyuncuları kaybetmeyi zevkle izliyor gibime geliyor.. Örnek: Desteğe attığım SS te tarafıma küfür edildiğini fakat alt f4 yaptığı için şikayet edemediğimi belirttim. Aldığım cevap ise arkadaşlara eklemeyi deneyip oyundan çıkmıştır veya oyunda değildir yazısını almadığım için ceza verilemeyeceğini belirttiler. Heriey ortada küfür eden nick belli ama saçma bir kural yüzünden küfür eden küfür ettiği ile ben ise anama bacıma yediğim küfür ile kalıyorum.. Ayrıca forumda konu açtığım içinde 24 saat forum hesabım engelleniyor. Tebrikler ikv yönetimi ve görevlileri..
alfredd
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Vesselam

Mesaj gönderen alfredd »

Bu işler arz taleplere göre hareket etmiyor, ne zaman ekip çalışır yeni bölge oluşturulur, o zaman duyurusu yapılır. Bildiğim tek şey ikv dev lerinin herhangi bir çalışmada bulunmadıkları, gm lerden ne vakit önce bekleyin yeni bölge gelecek demesinin üzerinden epey geçti, size sesleniyorum ttnete satılan ikv ekibi SESİMİZİ DUYMAYIN OYUNU GELİŞTİRMEYİN sakın, yoksa kendimizi kaptırırız deli paralar yatırırız ruh sağlığımızı bozarız, böyle bir şey olmasını istemezsiniz öyle değilmi :evil:
Kullanıcı avatarı
Sora
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi

Mesaj gönderen Sora »

POSTaci yazdı:Forumdaki ciddi iletilerim nadirdir buda onlardan biri ona göre okuyun.Bu oyun ne zamanki TTnet e satıldı ozaman durdu demiş arkadaş.Haklı.Şuan bir geliştirici ekip var doğru , ama oyuna hiçbir katkısı olmayan Nerull (Sonradan kodlama vs öğrenmişse bilemiyorum.Önceleri bilmiyordu.) DEV yapıldı.Sadece eski bir oyuncu olduğu için ama torpil ama başka nedenlerden dolayı.Amalar çoğaltılabilir.Oyunun geliştirilmesinde emeği geçen geliştiricilerin adı altında Legendary Developer yazar.Orti Ronaldo ve Nerull un altında sadece DEV yazıyor.Ronaldo nunda IKV de DEV olmasını anlayamadım hiçbir zaman.Sadece TTNET bünyesinde çalışan biri , oyuna hiçbir katkısını görmedim şimdiye kadar.Diyeceğim o ki ne zaman oyun yapımı bitene kadar gecelerce ofiste yatan ekip gitti , sabah teknokent arı 4e masa başına gelip çayını kahvesini yudumlayıp zula oynayan ekip geldi bu oyun bitti.Ha genişleme paketi gelir , bende gelirim bu iletimi alıntılayıp özrümüde dilerim.Gönül isterki öyle olsun.Ama her güzel şeyin bir sonu var arkadaşlar.BF3 Multiplayer a beklerim.
Origin ID'ni özelden yolla beraber oynarız :d
Konularım

İstanbul Kıyamet Vakti - Hikaye Özet Konusu

Ne Diyor Bu Domuz? - İnceleme

Oyun Görevleri ve Hikaye Özeti (1'den 49'a) - İKV

Yarın ufuk, grimsi pembe olur belki... Pembemsi griden iyidir her şekilde.
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

size katılıyorum sanırım bu oyuna gönülden bağlı ekibi çoktan kaybettik
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
showmaster
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen showmaster »

En guzelide her sene yaptıkları fuarlardi yani yapmaya, oyuncularla yüz yüze gelmeye yuzleri mi yok keyfe mi yapmıyorlar anlamadm ama kendi oyuncularına haksızlık ve ayiptir neden olmadı deyincede gecen sene katılım azdı ondan yapmadk komedi gercekten diyecek bisey bulamıyorum ben böyle kararsız böyle pasif sanki hicbir seyden habetleri yok ne sorsan bilgi veremeyiz diyorlar hani emir bir yerden gelecek öyle yapacaklar gibi cok yazdm böyle iletiler ama kazanc 0 tebrikler ikv yönetimi anca gidin bos konu atan arkadaşların iletilerine cevap verin gerçektenlerden kacn
Kullanıcı avatarı
aaasd
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen aaasd »

Daha önce bu tip konuların altına yazıdığım ve yazar yazmaz sebepsiz uyarısız silindiği gibi :twisted: bu konuyada yazayım :)
şuanki İKV yönetminin bizi ti ye almadığı aşikar . yapılıcak olan şikayet protesto tarzı iletilerin forum kanalında hiç bir değeri olmaz olmuyacaktırda .

yapılıcak olan basit 444 0 375 arayıp İKV yönetimini , oyuna bağlılığınızı , kötü yönetimi , ikv için olmazsa olmazlarınızı şikayet tarzında söyleyin bunu haftada 3 gün yapın , yapalım hep beraber sesimizi duyuralım belkibizi takan birileri çıkıp şuanki yönetime ' yahu siz ne yapıyorsunuz' der :shock:

Size yapılan en ufak bir yardımı sakın unutmayınız, yaptığınız en büyük yardımı ise hiçbir vakit hatırlamayınız...
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Sparineus »

Oyunda iki satır kod yazacak adam yok,boşuna yeni bölge demeyin.Eski bir oyuncu olan,Sobee'ye yapılan denetmen alımlarından Developer'lığa ulaşan Nerull mu,Hiç bir şey yapamayan,eski oyunculardan olan Orti mi,TTNET elemanı Ronaldo mu? Hangisi gidip yeni bölge için kod yazacak.Fazla kalmadı.Bu oyun 2016'yı görür belki ama 2017'yi görmesine imkan yok.Tabii hala oyuncular para yatırıcam para yatırıcam diye didinip durmazsa.6 ay önce döndüm.Geçenlerde playstore hesabımdan yapılan harcamaları bir topladım ki ortaya askeri maaş parası çıktı.Dün itibari ile de tamamen oyunla ilişkimi kestim.Her ay verdiğim paralarla evine ekmek alan adamlar bu oyuna bir önem vermiyorsa,iki satır kod yazamıyorsa kusura bakmasın da ben hakkımı da paramı da helal etmiyorum.TTNET'in desteğine en az 10 kez mesaj atmışımdır.Bir kez bile dönmediler.Aradım kaale alan kimse yok.Boşver gitsin.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

Sparineus yazdı:Oyunda iki satır kod yazacak adam yok,boşuna yeni bölge demeyin.Eski bir oyuncu olan,Sobee'ye yapılan denetmen alımlarından Developer'lığa ulaşan Nerull mu,Hiç bir şey yapamayan,eski oyunculardan olan Orti mi,TTNET elemanı Ronaldo mu? Hangisi gidip yeni bölge için kod yazacak.Fazla kalmadı.Bu oyun 2016'yı görür belki ama 2017'yi görmesine imkan yok.Tabii hala oyuncular para yatırıcam para yatırıcam diye didinip durmazsa.6 ay önce döndüm.Geçenlerde playstore hesabımdan yapılan harcamaları bir topladım ki ortaya askeri maaş parası çıktı.Dün itibari ile de tamamen oyunla ilişkimi kestim.Her ay verdiğim paralarla evine ekmek alan adamlar bu oyuna bir önem vermiyorsa,iki satır kod yazamıyorsa kusura bakmasın da ben hakkımı da paramı da helal etmiyorum.TTNET'in desteğine en az 10 kez mesaj atmışımdır.Bir kez bile dönmediler.Aradım kaale alan kimse yok.Boşver gitsin.
Reis ben 7 yıl boyunca 10tl harcadım. Kardeşim 150- 200tl harcamıştır ama.

Birde şöyle düşünüyorum. Şuan bölge getirecek kimse yok. Ama ilerde para ile geliştir ici veya oyun yapabilecek kapasitede adamları toplarlar ve yeni bölge getirebilirler diye düşünüyorum. Ben yeni bölgenin geleceğini düşünüyorum. Çünkü hikayede eksik kalan yerler var.