*YARDIM EDİN*

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
DELPIERROHIKMET
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: *YARDIM EDİN*

Mesaj gönderen DELPIERROHIKMET »

Vezirx27 yazdı:Merhabalar

Öncelikle nasıl bir duygu yaşadığını anlayabiliyorum, defalarca bölgeye giden biri olarak şunu diyebilirim. Grup bölgesinde şifacıların çok ful olması gerekli değil, üstleri ful ibni sina bile boss keserken cevriye iksir içersen rahat rahat kesilir. Fakat işte oyunda tamamen dış görüşüne bakıyorlar. Sana tavsiyem oyunda bir yere varabilmek için, savaşçı oynamayı öğren ilk olarak tek item shenle, karayla dirençlerini 1000'le seri oynadığın sürece zorluk çekmezsin savaşçıyı fulle ve savaşçını fullerken içerde büyücüler napıyor şifacılar napıyor tam olarak kavra. Real olarak tılsım satıyorlar meteorit 1 tılsımı al, Büyücünüde fulle kendi imkanlarınla 1 adet tılsımda sen bas parayla aldığın tılsımı geri aldığın fiyata çok rahat satarsın. İşi özet geçim bu oyunda yada dostun olcak yada paran, Bol şans !

güzel fikir deneyeceğim
Kullanıcı avatarı
baraElohim
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kutsal Yol

Mesaj gönderen baraElohim »

Bölgeye girdikçe insanların güveni artacaktır ve bir süre sonra seni arar hale geleceklerdir. Yani oyunun istikrarlı ve sağlam olmalı. Tanıdık olması şart değil yani bölge için kimseye yaranmana gerek yok. Sadece oyununla insanlara güven vermen gerekiyor.
D
Kullanıcı avatarı
DELPIERROHIKMET
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen DELPIERROHIKMET »

baraElohim yazdı:Bölgeye girdikçe insanların güveni artacaktır ve bir süre sonra seni arar hale geleceklerdir. Yani oyunun istikrarlı ve sağlam olmalı. Tanıdık olması şart değil yani bölge için kimseye yaranmana gerek yok. Sadece oyununla insanlara güven vermen gerekiyor.
adam guruba alsa vereccez güvenide artık girmeye başladım ya günde 1-2 defada olsa :)