Sizden Gelenler 8.Yıl Özel Kazananları Belli Oldu!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Re: Sizden Gelenler 8.Yıl Özel Kazananları Belli Oldu!

Mesaj gönderen mobilsorun »

kerimcan123 yazdı:
mobilsorun yazdı:
vahdet yazdı:Fotoğraf kategorisindeki fotoğraf bence 1.liği hakketmedi. Adamın bahçeli evi var. Çıkmış bahçeye ikv oynuyor. Adam ister bahçede oynar ister evde oynar. Bu fotoğrafın ilginç ve 1. Olacak ne gibi bir tarafı var anlayamadım. Ayrıca etkinliğin adı ikv anıları idi. Çıkıp bahçede ikv oynamak hayatınızda hiç unutamayacağınız bir anı mı yoksa her zaman yapacağınız bir şey mi. Koskoca pankart hazırlayıp fuara giden adamlar vardı mesela. Dereceye bile girmemiş. Ben buna ve bunun gibilere anı derim işte.
Gitmiş sıradan bir fotoğrafa ödül vermişsiniz. Heralde kar yansımasından gözünüz kamaştı diğer fotoğrafları iyi ayırt edemediniz.
Adam tekerlekli sandalyede farkında mısın ?
Abi duygusal olmayalım lütfen
Duygusallık yapmıyorum sıradan bir olay gibi gösterilmesine kızıyorum bunun , adam daha yerdeki karlar kurumadan soğuk havada şemsiyesi ile tekerlekli sandalyesinde İKV oynuyor. Oyundaki patron yaratıkların çıktısını alıp altına yok edildi yazmasından daha değerli benim gözümde her ne kadar farklı kategorilerde seçilmiş olsalar bile. Emeğe her türlü saygım var yanlış anlaşılmasın.
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
Kullanıcı avatarı
psyDUCK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen psyDUCK »

vahdet yazdı:Fotoğraf kategorisindeki fotoğraf bence 1.liği hakketmedi. Adamın bahçeli evi var. Çıkmış bahçeye ikv oynuyor. Adam ister bahçede oynar ister evde oynar. Bu fotoğrafın ilginç ve 1. Olacak ne gibi bir tarafı var anlayamadım. Ayrıca etkinliğin adı ikv anıları idi. Çıkıp bahçede ikv oynamak hayatınızda hiç unutamayacağınız bir anı mı yoksa her zaman yapacağınız bir şey mi. Koskoca pankart hazırlayıp fuara giden adamlar vardı mesela. Dereceye bile girmemiş. Ben buna ve bunun gibilere anı derim işte.
Gitmiş sıradan bir fotoğrafa ödül vermişsiniz. Heralde kar yansımasından gözünüz kamaştı diğer fotoğrafları iyi ayırt edemediniz.
En son senin itiraz etmen lazım abi yazıcıdan çıktı alıp altına yokedildi yazıp fotoğraf çekmişsin :D Sen 2. olduysan adamın 1. olması gayet normal :D
Yeni forum hesabım : XXX
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

psyDUCK yazdı:
En son senin itiraz etmen lazım abi yazıcıdan çıktı alıp altına yokedildi yazıp fotoğraf çekmişsin :D Sen 2. olduysan adamın 1. olması gayet normal :D
Ne bilim işte. Birinci olmak isterdim. Sonuçta emek verdim. Bb3 veriyorlar sonuçta.
Kullanıcı avatarı
xUgUrBeYxi
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Kurtuluş

Mesaj gönderen xUgUrBeYxi »

Dijital çizim ile normal çizimin aynı kategoride olması çok saçma olmuş :) Neyse önemli olan katılmaktı. Kazanan arkadaşları tebrik ederim. ;)
xUĞURBEYx
PHoBoSxUğUrBeY

Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Hicret

Mesaj gönderen GWYNBLEIDD »

Başka sefere vahdet sıkma canını kardeş :D
Kullanıcı avatarı
zaferexselam
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen zaferexselam »

Güzel bir fanart oldu emeği geçen herkese teşekkürler. :)
Ödül henüz hesabıma yüklenmemiş, ne zaman teslim alabilirim acaba? Yakın zamanda bilgisayarı servise göndereceğimde uzun bir süre oyuna giremeyeceğim.
Beyazköşk, Nerevar
Kullanıcı avatarı
BilgeTonyukuk
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen BilgeTonyukuk »

Kazanan arkadaşları yürekten kutlarım, hediyelerinizi güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

kazananları tebrık eder eşyalarını gule gule kullanmalarını temennı ederım
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

xUgUrBeYxi yazdı:Dijital çizim ile normal çizimin aynı kategoride olması çok saçma olmuş :) Neyse önemli olan katılmaktı. Kazanan arkadaşları tebrik ederim. ;)
Bu hidrofilik asa eksik imzaya bakılırsa. Maşallah.
Kullanıcı avatarı
xUgUrBeYxi
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Kurtuluş

Mesaj gönderen xUgUrBeYxi »

vahdet yazdı:
xUgUrBeYxi yazdı:Dijital çizim ile normal çizimin aynı kategoride olması çok saçma olmuş :) Neyse önemli olan katılmaktı. Kazanan arkadaşları tebrik ederim. ;)
Bu hidrofilik asa eksik imzaya bakılırsa. Maşallah.
Düşmüyor, şans... ;)
xUĞURBEYx
PHoBoSxUğUrBeY

Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim