Hikaye..

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Hikaye..

Mesaj gönderen Sparineus »

Bunu gören başrolümüz moda geçip dibinde ki fareye vurarak kendini tek vuruşta öldürmüştür!
Öldün ta ta ta çıq.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Hicret

Mesaj gönderen GWYNBLEIDD »

Gözlerimi açtım. Az önce yaşadıklarımın hepsi jandarmanın bana verdiği sakinleştiricinin yola açtığı halisülasyonlardan ibaretti. Kendime geldiğimde ise bir daha böyle saçma şeylerin olmaması için dua etmeye başladım.
Kullanıcı avatarı
ybrdelisix
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen ybrdelisix »

Tam Amin derken birde baktım ki camii avlusunu taarruz makineleri basmış... Acaba kimi arıyorlardı...
HAYATResimDIR
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Gittim Yanlarına Selamun Aleyküm Abiler Hayırdır Dedim. Cevap Olarak Cenazeleri Varmış Cevabını Aldım. Sonra Taziye Ziyaretinde Bulundum Metin Olmaları Gerektiklerini Ve Üzülmemelerini Yineleyerek Ordan Ayrıldım. O gün öyle bir gündü ki Lodos Arz kavga etmiyordu. Huşu İçinde Başları Önüne Eğik J.Ali nin Orda İstiklal Marşıyla Beraber Bayrağı Selamlıyordu. Sela Sesini Duyan Teşkilat , Domuzun Ekibi , Gaffar ve Bilginleri, Kenan Delileri, Junon , Dev Ana ve Çetecileri , Karakürk ve Yavru Kurtları Hepsi Oradaydı. Handan Agah ve İsmet Bey En Ön Safta Kürsü de Konuşma Yapıyordu. Ama Yer Altından Bir Düşman Deniz Üzerinden GEliyordu. Bunların Toplandığını Öğrenmiş ve Topluca Yok Edecekti ...
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

Denizin derinliklerinden yüzeye doğru çıkıyordum yüzeye yaklaştıkça denizin basıncının azaldığını hissediyordum.Bütün insanlığın kavgalarını bir kenara bıraktığı ve bizim türümü yok etmek için birleştiği günler anılarımda canlanıyordu evlatlarımı katledilişlerini yeşil hidraların çığlıkları kulaklarımda çınlanıyordu. o zamanlar insanlığın insanlıktan çıkmayacağını düşünmüştüm bu ani baskınları beklemiyordum insanlığa olan merhametim yeşil hidraların ölümüyle sonuçlanmıştı. Bu hataya bir daha düşmeyeceğim dedim kendi kendime emin önünde taş üstene taş bırakmıyacaktım ve nefes alan son insan son nefesini verinceye kadar durmuyacağım bunları hatırladıkca daha da hızlı denizi yarmaya başladım..
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ybrdelisix
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen ybrdelisix »

Boş ver dedim sonra, Balıkçı idris ve bizim şarapçıyla plan yapıp meran şehirdeki gonglara çıkıp Şarap ve balık festivali düzenlemeye karar verdik. Ama nasıl olacaktı.. Dostluklar yalan olmuş herkes savaş halindeydi. Buna bir çözüm bulmalıydık. Herkesi oraya nasıl götürecektik....
HAYATResimDIR
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Mısır Çarşısına ve Çeşitli Yerlere Afiş Astık. Hiç Beklemiyorduk 3500 Kişi Meran Şehrine Gelmiştik. Eğlence Sırasında Herkes Sarhoştu Ve İsmet Bey Elinde ki Kadehi Kaldırarak Bu Kadehlerimizi İflisin Kanıyla Dolduralım. Onun Kanını İçip Meran Şehrinde ki Liderliğimizi İlan Edelim Demiş Ve Buz Büyücüleri Muhafızlar Lanetli Meran Derken İflisi Paramparça Edip Üzerinde Hatıra Fotoğrafı Çektiriyorlardı. Ama Merdivenlerden İnerken Handan Hanım İsmet'e Omuz Atmasıyla İsmet'in O Boşluktan Sonsuzluğa Düşmesi Bir Oldu. Biliniyordu ki Orası Hol ile Yer Altında Bir Yer Fakat İsmet Bey i kurtarıp yalnız bırakmamak için 500-600 Lodos da Beraber Atladı. Handan Hanım Bunu Görüp İflisin Kanıyla Dolu Olan Kadehini Boşluğa Döktü ve Good By Liverpool Goodby İsmet Bey Dedi.
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

Ve hikayenin arz ve lodos kısmı arz galibiyetiyle sonuçlanmıştı.

GOOD ENDING
...
Tam o sırada sarsıntılar meydana geldi. Belli ki 57 felaketinden sonra ilk defa bir meteor kümesi dünyaya çarpmıştı. 1 ay 10 gün orada hapis kaldık. Sonra Eminönü'nün yok olduğu haberini aldık. Lodosların beklenmedik intiharından sonra 3000 kişi kalmıştık.

Açlıktan kırılıyorduk. Başta öldürdüğümüz meranları yedik. Sonra atları yedik.Binmiyorduk nasılsa.Besleyemiyorduk da, atları yedik. Sonra kediler. Kedileri hiç sevmem. Onları da yedik. Köpeklerimi severim. İyi hayvanlardır. Sadıktır. Ama onları da yedik. Sonra da sıçanları. Handan hanım o kadar zayıf kalmıştı ki konuşamıyordu bile. Sonra elinde soğan ve patatesleriyle o geldi... Halime teyze!

2 yıl kadar meran şehrinde kaldık. Kıtlık zamanında ölen 2000 vatandaşı anıt mezarlara gömdük. Sonra çökmüş girişten yeryüzüne çıktık. Birde ne görelim! Her yer harabe olmuş, yaşam namına bir şey kalmamıştı. 1000 kişilik aşiretin başına ben geçmiştim. Arıyorduk, ancak bizden başka insan kalmamıştı ortalıkta.
Kullanıcı avatarı
apomario
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos
Lonca: İhtiyarlar Heyeti

Mesaj gönderen apomario »

Tam yeni canlıların izine rastladık derken büyük bir gürültü yaklaştı. Ve tüm evreni kapsayacak bir patlama oldu. Bu patlamadan hiç kimse sağ çıkamadı ve tüm evren yok oldu.
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

Tabii yok olan paralel evrendi. Tam bizim evren yok olacakken kutup açtım ve anı kurtardım. LUCY MODE ON