Çift ve tek efsun itemlerin ölmesi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Çift ve tek efsun itemlerin ölmesi

Mesaj gönderen 4thEspada »

oyunda artık 10 oyuncunun 9u neredeyse bölge itemleri ile geziyor herkesde aynı ıtem aynı max deger aynı hasar aynı bunye zeka aynı yetenek sıstemı aynı tılsım biliyorum eskisi gibi olmayacak sadece içimde kaldı foruma yazmak istedim neden bu kıtlık? hani bıktım artık 2 ofans savascının bırlıkte olmesınden item konusunda çift efsunlu ıtemler resmen çöp oldu hatırlarım urban phi 38 ceketı 20mye satmıslıgım vardı arsenık plevne kolye 25m idi böyle olması gerekmezdı savunma saldırı hıcbırseye yaramıyor savunma öldu hattı bir büyücünün büyü atarken hedef büyüye direndi demesını özledim savacının vururken ıskalayıp geriye gidip tekrar vurmasına hasret kaldık şifacının zikzaklar çizerek kaçmasını özledik yani hiç zevk almıyorum sabah oturuyom 1 2 3 tusuna basıyom geceye kadar hayatım su sert ve agır vuruslar arasında gecıyor artık bırseyler yapın
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

Re: Çift ve tek efsun itemlerin ölmesi

Mesaj gönderen vahdet »

Yaniliyorsun. O itemler hala kullanılıyor. Sen kullanıyor musun bilmiyorum. Ws de zırh çok ise yarar. Büyücüler şifalar zırh üyemi gitmeye çalışır. Tanklar da tank savaşçılarda zırh üyemi kullanır. Direnç itemleri de kullanılıyor. Özellikle büyücüler.

Savunma ve saldırıda önemli. Hatta bunla ilgili itemllerde var ve tılsımlarda . Ws de bir ıska demek ölüm demek.
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 4thEspada »

vahdet yazdı:Yaniliyorsun. O itemler hala kullanılıyor. Sen kullanıyor musun bilmiyorum. Ws de zırh çok ise yarar. Büyücüler şifalar zırh üyemi gitmeye çalışır. Tanklar da tank savaşçılarda zırh üyemi kullanır. Direnç itemleri de kullanılıyor. Özellikle büyücüler.

Savunma ve saldırıda önemli. Hatta bunla ilgili itemllerde var ve tılsımlarda . Ws de bir ıska demek ölüm demek.
ölmüş itemleri yönetım tarafından tekrar degerlenmıs gıbı yazı yazmıssın buyucuym evet fevzı solucanmı dızcem ustumu ee hasar nerde? sorun sistemde enbaşından bak en başda ne demişim tekrar bı oku süreklı aynı seyı yazmıyım kısır döngü gibi aynı hasar aynı ıtemler aynı esyalar hersey aynı
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Hicret

Mesaj gönderen GWYNBLEIDD »

Ben komple Tarhass Shen set ile çember kullanmadan sayısız büyücü kestim, hala işe yarıyor o itemler :)
Kullanıcı avatarı
SANSOLYE
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen SANSOLYE »

Şifacı için konuşuyorum ; ibni solucan set kullanmayı bir dene , savaşçılarla eğlenmenin tadını çıkar :)
ŞANSÖLYE
MAKAVELİ

Unutma ! Bu hayat ilk ve son şansın ...