Sunucudaki alışverişin ölmesi hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Gecelerinsavasci
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Sunucudaki alışverişin ölmesi hk.

Mesaj gönderen Gecelerinsavasci »

Biliyorsunuz oyundaki aktif oyuncu sayısı bayağı bir azaldı buna bağlı olarak ta sunucu içi pazar yani alım-satım döngüsü de bundan nasibini aldı.Eminönü sunucusunda ara sıra girip oynuyorum arkadaş neredeyse eşya,maden satan neredeyse yok gibi bir şey satan da alan da yok.

Şimdi asıl değineceğim konu da buna yönelik sayılabilir biliyorsunuz ki önceden oyun bayağı kalabalık olduğu için madenlerin sayısı 4 kat artırılmıştı bunla beraber de maden süreleri de artırılmıştı. Bildiğiniz gibi oyuncu sayısı artık çok az olduğu için ve oyun içi ticaret dediğimiz alım-satım olayı durma noktasına geldiği için birazda olsun oyunu canlandırma açısından bu madenlerin çıkış süreleri biraz daha düşürülse güzel olur hem oyundaki kullanıcı eşyalar,madenler ucuzlayacağı için üretim vs. yapıyorsa rahatlar ve oyunu terketmeyi düşünmez hem de bu madenlerin süreleri düştüğü için maden artırıcılar da rağbet görür.

Özet:Maden süreleri çok uzun artık eskisi kadar oyuncu yok maden süreleri biraz olsun düşürülebilir mi?
Darkranger
Metehan
Gecelerinsavasci
Kullanıcı avatarı
ikizler92
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Re: Sunucudaki alışverişin ölmesi hk.

Mesaj gönderen ikizler92 »

aynen katılıyorum alım ve satım çok düştü bunun en büyük sebebi oyuncu kıtlığından artık oyuna belirli kişiler giriyor sadece her gün aynı kişileri görüyoruz insanlar artık oyundan iyicene koptu toplasan bi sunucuda 20 25 oyuncu genel olarak aktif ve diğer oyuncular 3 5 günde veya haftada 1 kez onlıne oluyor piyasa resmen öldü ne xeontım bulabılıyorum ne jadeit hele kondrit satanı bulmak neredeyse imkansız ola ki buldun adam 7m fıyat çekiyor bende soğudum iyicene
Kullanıcı avatarı
Burak8154
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: Sunucudaki alışverişin ölmesi hk.

Mesaj gönderen Burak8154 »

ikizler92 yazdı:aynen katılıyorum alım ve satım çok düştü bunun en büyük sebebi oyuncu kıtlığından artık oyuna belirli kişiler giriyor sadece her gün aynı kişileri görüyoruz insanlar artık oyundan iyicene koptu toplasan bi sunucuda 20 25 oyuncu genel olarak aktif ve diğer oyuncular 3 5 günde veya haftada 1 kez onlıne oluyor piyasa resmen öldü ne xeontım bulabılıyorum ne jadeit hele kondrit satanı bulmak neredeyse imkansız ola ki buldun adam 7m fıyat çekiyor bende soğudum iyicene
7m den KONDRİT mi satıyorlar ? Ben olsam bolca alırım kondrit 7m den satılmayı haketmeyecek kadar değerli !!!!
Bir Gün Herkes Bunun "OYUN" Olduğunu Anlayacak!....