Ikv Gorevlilerine ;

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Insane
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Ikv Gorevlilerine ;

Mesaj gönderen Insane »

Merhaba Butun Ikv Gorevlilere Size Akil Vermek Gibi Olmasin Ama Butun Eski Degerli Oyunculariniz Bir Bir Oyunu Birakiyor Insallah Oyunu Kapatmak Zorunda Kalmassiniz Herhangi Bi Yenilik Gelmedigi Surece Para Kazanamaycaginizi Oyunun Online Oyuncu Sayisinin Azalacagini Ve Bu Yazimi Dikkate Almanizi Oneririm
Cixybaba 49
Abinizz 36
Support 30
Dembaba 1 (Isim Degistirme Hakki Icin Bekliyor :)
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Re: Ikv Gorevlilerine ;

Mesaj gönderen Dawnguard »

Artık dünya daha yaşanabilir halde , sağol kardeşim :)
Resim
Kullanıcı avatarı
IIHYPNOSII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders of Anatolia

Mesaj gönderen IIHYPNOSII »

Bölge isteyen arkadaşları anlıyorum özlem çekiyorsunuz ama ikv hiç bir zaman bu kadar ara bir dönemde genişleme paketi getirmedi. Ki şunuda belirtmek isterim tabiki bu benim şahsi kanaatim ben şu an için yeni bölge gelmesi gerektiğini düşünmüyorum. Çünkü henüz insanlar tılsım sistemini bile tam olarak oturtabilmiş drğil. Şu konuyada değinmek istiyorum forumda bazı arkadaşlar geliyorlar türk oyunu olsun olmasın başka çeşit mmo oyunların reklamını yaparmışcasına yazılarda bulunuyorlar. Açık konuşmak gerekirse saçma buluyorum. Hem forumumuz için hemde kemik kitlesi bulunan bir oyun için gücendirici bir durum. Sonuçta hala oyuna giren insanlar bu şekilde beyinsiz yerine konmuş oluyor. Geçen gün forumda bir yazı gördüm adam oyuna başlamalı mıyım diyor konu açıyor foruma altına yazılan yorumlar tamamiyle oyuncuyu oyundan kaçıracak nitelikte söylemler içeriyor. Hem gekişmesini istediğimiz bir oyun olarak görüp hemde oyuncu (kaba tabirle) postalamak pek hoş bir durum olmamakla beraber. Biryerden sonra yüz kızartıcı hale gelmiş oluyor
Raiders of Anatolia

IHYPNOSI
Frontofthesun
IIIHYPNOSIII
IVHYPNOSIV
Insane
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Insane »

Haklsiin Benim Hic Full Carim Yom Tek Saheser Itemlerim Anka Islik Calan
Cixybaba 49
Abinizz 36
Support 30
Dembaba 1 (Isim Degistirme Hakki Icin Bekliyor :)
Kullanıcı avatarı
zxcvzxcv
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen zxcvzxcv »

Yeni bölge gelirse emin olun beğenmediğimiz her tılsım işe yarayacaktır. Öyle tahmin ediyorum ki bölgede sürekli tılsım değiştirmek zorun kalabiliriz.
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Mesaj gönderen Dawnguard »

zxcvzxcv yazdı:Yeni bölge gelirse emin olun beğenmediğimiz her tılsım işe yarayacaktır. Öyle tahmin ediyorum ki bölgede sürekli tılsım değiştirmek zorun kalabiliriz.
Haksız değilsin tılsım sistemi getirilirken böyle bi plan vardı , ama sadece plan olarak kalacak.
Resim