Ne oluyor?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
HeilHitler
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Ne oluyor?

Mesaj gönderen HeilHitler »

Dün gece saatlerinde Meran sunucusunda yine Kürt ve Türk tartışması çıkmıştı. Küfürler, hakaretler yine alıp başını gitmişti. O esnada ben de yazılanlara gülüyor arada espri yapıyordum. Neyse, ertesi gün karakterime girmeye çalıştığımda "Hesabınız bloklandı." uyarısı ile karşılaştım. Dün gece küfür eden hiç kimse susturulmadı ki şikayet edilmemiş olmaları imkansız bir durum, o an zaten iki tarafta küfürleşiyordu. Yani burada benim yaptığım espriler mi ve gülüşlerim mi hedef alındı? Üstelik bloklama alıyorum, sus da yemiyorum. Şunu da söylemek isterim ki kardeşim tank karakterinden küfür etmişti, evet susturulmayı hak etti ona bir şey demiyorum ama susturulmayı geç, onunda hesap bloklandı benim de. Hangi hakla yapılabiliyor bu? Madem yapıyorsunuz neden küfür edenlerden hiç kimse ne sus alıyor ne de hesapları bloklanıyor? Bugün ceza itirazında bulundum, herhangi bir cevap gelmedi ama karakterime tekrar girmeyi denediğimde karakterimin 3 gün susturulduğunu yazdı bu kez, ilkinde hiç uyarı bile almamıştım şu kadar süre bloklandı şu nedenden diye. Şimdiyse hala bloklu 3 gün susturuldu demesi rağmen. Gerçekten ne oluyor bu cezayı veren ekipte? Bir şeyler mi dönüyor nedir yani bu? Biri açıklığa kavuştursun şunu artık.
İki ayaklı hayvanların sıradan sohbetleri kadar kısır ve sıkıcı bir sohbeti sürdürmektense hiç konuşmamak daha iyi.

Arthur Schopenhauer
Kullanıcı avatarı
kfat4
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Re: Ne oluyor?

Mesaj gönderen kfat4 »

İyice zıvanadan çıkan sözde destek(!) ekibi son zamanlarda kendi kafalarına göre blok atıyor, susturma atıyor ceza yağdırıyor. Küfür etmediğim halde susturma almamla beraber destek iletişime başvurmam bir oldu fakat anca bir gün sonra düzelttiler hatalarını. Bu olayda da görülüyor ki kimileri sırf tanıdığı olması avantajını kullanarak oyuncuları bloklatıyor, susturma attırıyor ve birsürü mevzu... Gelip überzeki(!) bir yönetici çıkıp bunun yeri burası değil diyerek konuyu kapatır demedi demeyin.
KORLEG
ZÜLKARNEYN
Kullanıcı avatarı
kordugum
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen kordugum »

hydros yapmıştır soğuk bir su iç
Kullanıcı avatarı
HeilHitler
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen HeilHitler »

kordugum yazdı:hydros yapmıştır soğuk bir su iç
Ne alakası var? 1 milyarlık tılsım var o karakterde. Bunu açıklayacaklar bana. Biri çekemiyor galiba, kıskanıyor. Küfür edenlere hiçbir şey olmamış oynuyorlar oyunlarını, biz espri yapıp güldük diye bloklanıyoruz. Bu nasıl bir ceza anlayışı?
İki ayaklı hayvanların sıradan sohbetleri kadar kısır ve sıkıcı bir sohbeti sürdürmektense hiç konuşmamak daha iyi.

Arthur Schopenhauer
ELENTARi
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ELENTARi »

Başvuruda bulunduysanız tarafınıza yanıt kısa süre içerisinde verilecektir. Küfür eden karakterlerin ceza almaması gibi bir durum asla söz konusu değildir. Destek biriminde yapılan tüm işlemlerin kaydı bulunmakta ve üst birimlerce de takip edilmektedir. Ayrıca siyasi tartışmaların hassas konular olduğunu ve susturma cezaları ile kalmadığını hatırlatmak isterim.

Bilginize.
Kilitli