İKV 'deki Kazanımlarınız...

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: R U S
İletişim:

Re: İKV 'deki Kazanımlarınız...

Mesaj gönderen Ttaymmm »

MUTEFEKKiR yazdı:Onlarca şehirden farklı kültüre sahip yüzlerce insan tanıdım. Hepsini olmasa da, bir kısmını gerçekten dost olarak benimsedim, ve şu an bulundukları şehirlere gittiğimde beni sanki kırk yıllık kadim bir ahbap gibi karşılıyorlar. Ve onlarla muhabbetlerimiz hiç kısırlaşmıyor, çünkü belirli bir noktadan sonra "Hoş geldin, nasılsın?" gibi klasik cümleler tükendiğinde, illa ki bir yerde oyunun konusu açılıyor ve kah geçmişe özlemi, kah geleceğe dair umutları dile getirerek saatler, hatta günler geçirebiliyoruz. En başta bunun verdiği mutluluğu tarif etmenin ne kadar zor olduğunu belirtmeliyim.

Bu insanların size kattıkları tartışılmaz. Farklı şehirler, farklı kültürler demek. Yemek, kitap, film, fikir, görüş gibi onlarca konuda birbirinizle etkileşimde bulunuyorsunuz. Ve yeri geldiğinde siz onlardan, yeri geldiğinde ise onlar sizden çok şey öğreniyor.

Azmi öğreniyorsunuz, hırsı öğreniyorsunuz. Ticareti, rekabeti ve yardımlaşmayı öğreniyorsunuz. Bunu doğru kullanmayı bilir hatta reel hayatınıza yansıtmayı becerirseniz başarılarınıza başarı katıyorsunuz.

Yaşınız kaç olursa olsun, eğitiminiz, mesleğiniz ne olursa olsun; kısa bir an bile olsa Kıyamet'in eşsiz kurgusu içerisinde kendinizi kaybediyorsunuz. Bambaşka bir alemin kapısı size aralanıyor teklifsizce, ve siz de birden pervasızca kendinizi içeride buluyorsunuz. Bu alemden ayrıldığınızda damağınızda akide şekeri lezzetinde huzur verici bir tat kalıyor.

Umut etmeyi öğreniyorsunuz, her ne kadar yeri geldiğinde isyan etseniz de, sabırla hikayenin devam etmesini bekliyorsunuz. Ve daha önceleri de olduğu gibi, hikaye devam ettiğinde sanki küçük bir çocuk gibi ellerinizi birbirine çırparak Launcher'ın patch saydırışını heyecanla izliyorsunuz.

Ve geçmişe özlem... Yeni gelen şeylerle mutlu olsanız da, eskiye duyduğunuz özlemi içinizden silip atamıyorsunuz. Her zaman diliminin farklı bir tadı kalıyor hatırınızda. Tıpkı hayatımız boyunca her yaşımızın bizde bıraktığı güzellikleri anımsadığımız gibi...

İstanbul Kıyamet Vakti... Üç kelime, bir ömür. Ömür diyorum, çünkü hepimiz gibi sizin de en sevdiklerinizin ve ileride en yakınız olacak kişilerin, ailenizin, çocuklarınızın bile bu çatı altında olmasını istediğiniz bir oluşum. Ve bu oyunu oyun yapan, bizleriz, sizlersiniz. Hiçbir çıkar gözetmeden, sadece mutlu olmak ve mutlu etmek, gerçek yaşamın yorucu ve yıldırıcı temposundan bizi uzaklaştırması için gönül verdiğimiz bir "Oyun".

Saygı ve sevgilerimle...
İçten yazınızdan dolayı teşekkür ederim.
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

Stres
saç baş yolma derecesine gelme.
kafayı yeme.

Özellikle küçük oyuncular yüzünden. Kp kasarken gelir sana vurur. Ya da gelir öteki adama vurur. Gelir bana para ver der. 100 kere alışveriş acar durur sıkılmadan.

Bi kere vurayım gidecem der. İlla bana eşya ver der peşinden ayrılmaz.

Laf anlatmaya çalışırsın anlamaz.
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: R U S
İletişim:

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Duygulandım. :cry:

Resim
Kullanıcı avatarı
Sakirpasali
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Fast Lane

Mesaj gönderen Sakirpasali »

valla kardeş 6 tane yeni küfür öğrendim
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Mesaj gönderen mobilsorun »

Sakirpasali yazdı:valla kardeş 6 tane yeni küfür öğrendim
Ahaha alemsin dostum :D
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
Kullanıcı avatarı
BaRuT
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen BaRuT »

İKV hayatıma girdiğinden beri bilgisiyarı açar ikona tıklar oyuna girer şu şekilde devam ederim :shock:
((HeyTBe)) Kim KUKLA göreceğiz ;)
Kullanıcı avatarı
VaMoSBieN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VaMoSBieN »

Çok güzel arkadaşlıklar ve eğlenceli vakit :)
VaMoSxFeNeRR VaMoSBieNIV ııVaMoSBieNıı Zuhurr LegendxVaMoSBieN Cefakarkanarya

Beyaz Köşk
Kullanıcı avatarı
Yozgatli
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Yozgatli »

Öncelikle herkese merhaba, yaşım 20 oyunu beta döneminden beri oynuyorum. Hayatı bu oyun sayesinde öğrendim diyebilirim. Menfaati, sadakati, dürüstlüğü, kardeşliği, sevgiyi. Bana çok şey kazandırdığı gibi kaybettirdiği de olmuştur. En önemli kaybettirdiği şeyse üniversiteye bir sene geç girmeme neden olmasıdır. Yaşıtlarım takır takır test çözerken ben maden başında sabahlardım. Bunu söylememin sebebi oyunun yaş seviyesinin ortada olmasıdır. Güzel kardeşlerim her şeyin yerinin ve zamanının olduğunu bilin bir sene koca bir sene sizlerinde elinizden kayıp gitmesin oyun burda bir yere gittiği yok yine oynarsınız. Üniversitede kızlar teklif etmiyor ama merak etmeyin okuldan da atmıyorlar. Üniversitede bol bol oynarsınız. Saygılarımla..
Büyücünün zırhı aklıdır..

Rude

Unfein

Yozgatli