SUNUCULARIN VAHİM HALİ

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
meLee
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

SUNUCULARIN VAHİM HALİ

Mesaj gönderen meLee »

Bu oyunun sunucularının doluluk oranlarına bakmıyormu bu yöneticiler. 8 sunucu arasında sadece 3 sunucu dolu diğer sunucuların sürekli tenha olduğu, etkinliklerde grup bile çıkmayan sunucuların olduğunu görmüyormusunuz neden hala bu durum hakkında bişiler yapmıyorsunuz. Oyuna yenilikler gelse yada sunucu birleşmesi yapsanız daha iyi olmazmı artık bu durum gerçekden oyuncularımızın canını sıkmakda ve oyun hiç zevk vermiyor. Bu durum hakkında bi an önce oyuncularımıza bilgi verilmesi lazım bi yeniliğiniz varsa duyurun yoksa da duyurunda bıralım oyunu boşuna para yatırmayalım emeklerimiz boşa gitmesin artık sizden gerçek anlamda duymak istediğimiz cevaplarınızı bekliyoruz.
Resim
Kullanıcı avatarı
EspirerI
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: SUNUCULARIN VAHİM HALİ

Mesaj gönderen EspirerI »

Sunucular birleşsin en iyisi
Kullanıcı avatarı
Mezomorto
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Mezomorto »

Bi taktik buldum. Sun ucular değişince isimleri aynı olanlara illaki bi hak verilecek parayla olan gibi olmasa da. Tüm sunuculara girip aynı isimde çar açıyoruz ve ana hesabımıza isim değişme geliyor :roll:
Nefer!
Unutulmayacağını mı düşünüyorsun? 
Asla emin olamazsın...
Bir yağmur sonrası bedeninin var olacağından ve yarından!

EMİNÖNÜ
[*]Mezomorto
[*]Skyglycheon
[*]Susamuru
Kullanıcı avatarı
Mezomorto
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Mezomorto »

xXESREFPASALIXx yazdı:
Mezomorto yazdı:Bi taktik buldum. Sun ucular değişince isimleri aynı olanlara illaki bi hak verilecek parayla olan gibi olmasa da. Tüm sunuculara girip aynı isimde çar açıyoruz ve ana hesabımıza isim değişme geliyor :roll:
Telefonla tabletı daha sonrada tabletle telefonu şarj eden :D insan gibi sınrısız elektirik :ugeek: :ugeek: :ugeek:
:D :D :D
Nefer!
Unutulmayacağını mı düşünüyorsun? 
Asla emin olamazsın...
Bir yağmur sonrası bedeninin var olacağından ve yarından!

EMİNÖNÜ
[*]Mezomorto
[*]Skyglycheon
[*]Susamuru
Kullanıcı avatarı
zxcvzxcv
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen zxcvzxcv »

Sunucular birleşirse lagdan oynanmaz şu an bile sadece idare edebiliyor sunucular. Bende 50 küsür çar var 100 küsür çarı olanlar var. Bu şekilde oyuncuların işine gelmesi lazım. Gidin rahat rahat para kasın ve biriktirin ileride lazım olabilir. Sunucular dolup taşarsa ne para kasabilirsin ne lagdan geçilir.
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Oyun bozulmuş. :ugeek:
Kullanıcı avatarı
Yozgatli
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Yozgatli »

Oyunu beta döneminden beri oynayan bir oyuncu olarak söylüyorum ki oyunumuz malesef her geçen gün oyuncu kaybediyor. Moderatör arkadaşlarımız, game masterlar yine yakınan bir oyuncu diye hayıflanmasınlar onlara da hak veriyorum bazı noktalarda yetkileri sınırlı. Ama şöyle de bir gerçek var ki artık bizleri müşteri olarak görmekten vazgeçmelidirler. Ya da gerçekten müşteri gibi görmek istiyorlar ise verdiğimiz ücretin karşılığını almak isteriz. Sunucuların hali ile bunun ne alakası var diyeceksiniz? Eminönü sunucusundan misal vericek olursak ki muhtemelen diğer sunuculara oranla yine daha kalabalıktır. Daha önce ilerlemek için tıklayamadığım alanlar şimdi bomboş. Bu oyuncular neden oyunu bırakıyorlar hiç oturup düşünüyorlar mı acaba ? İstanbul Kıyamet Vakti artık son demlerini yaşıyor ey İstanbul Kıyamet Vakti yöneticileri ya bu olaya bir el atın ya da elinizde kalan bu bir avuç insanı da kaybedeceğinizin farkına varın. Üslübumda bir yanlışlık oldu ise affola. Saygılarımla..
Büyücünün zırhı aklıdır..

Rude

Unfein

Yozgatli
Kullanıcı avatarı
aaasd
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen aaasd »

:!: :!: arkadaşlar ben buradaki hayıflanmalarımızı isteklerimizi önerilerimizi buradaki yetkili(!) arkadaşların pekte ti ye aldığını sanmıyorum. istanbul kıyamet vakti oyunu sobee ye sobee de ttnet e bağlı firmalar dolayısıyla oyunun sahibi ttnet.

kaç senedir sobee ye yakınıyoruz yeri geliyor yalvarıyoruz abuk subuk seyler dısında hiç bir yenilik olmadığı aşikar.
simdi düz mantıkla düşünceme göre ttnet yetkilileri bu oyunun içeriğine bakmaksızın elde ettikleri geliri hesapladığında giderden fazla gelir olduğunu görüyorlar demekki oyunda bi çark dönüyor ki gelir var oyuncular mutlu yönetim mutlu ttnet gelirden dolayı mutlu olduğu zannediliyor. oyuna bakıyorsunuz elindeki silah parlamayan , ismi büyük küçük harfli olmayan , bölgeden klandan konusmayan, yok . madendir , loncadır, extir ,kpdir, kondrittir hatta akce satısı yapandır sayılmayacak daha bir sürü şey satışı çokda güzel yapılıyor. ttnette bu durumdan pay biçerek içeriğe pekte dikkat ettiğini sanmıyorum.

fakat durum hiçte öyle değil bu durumu düzeltmek yine biz oyunculara düşüyor çoğumuz türk telekom , ttnet müşterisiyiz ttnetin müşteri hizmetlerini arayarak durumu bütün ehemmiyetiyle açık açık bildirsek ama bunu bıkmadan üşenmeden sayı olarakta hafife alınmayacak kadar olsak sürekli arayıp bıktırsak bu çalışanlarda esşek değildir herhalde üst kademeye durumu bildirseler bence birşeyler değişir gibime geliyor suyun yönü değişir diye zannediyorum ben şahsen bir kaç sefer arayıp durumu bildirdim not aldıklarını söylediler bunu daha fazla kişi yapsa nasıl olurdu :?: :!:
w

Size yapılan en ufak bir yardımı sakın unutmayınız, yaptığınız en büyük yardımı ise hiçbir vakit hatırlamayınız...