Seni Bekliyoruz

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
benmusti
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Anadolu Fırtınaları

Re: Seni Bekliyoruz

Mesaj gönderen benmusti »

bende aranıza katılmak isterim :)
Resim
Kullanıcı avatarı
SahraALMORA
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen SahraALMORA »

Oyunun ilk yıllarından beri içerisinde olan biri olarak ben de katılmayı çok isterim umarım bu etkinlik hak ettiği katılıma ulaşır..
Kullanıcı avatarı
TriBaLEnFeKsYoN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: <Eski ve Arkadaşları>
İletişim:

Mesaj gönderen TriBaLEnFeKsYoN »

benmusti yazdı:bende aranıza katılmak isterim :)
SahraALMORA yazdı:Oyunun ilk yıllarından beri içerisinde olan biri olarak ben de katılmayı çok isterim umarım bu etkinlik hak ettiği katılıma ulaşır..
Merhaba İlginiz için çok teşekkür ederiz. Konuyu açan arkadaşımızda özel mesaj ile başvurunuzu bildirirseniz değerlendirmeye alarak sizinle irtibata geçilecektir.

Eğer isterseniz aşağıdaki linkde bulunan başvuru formunu doldurmanız dahilinde de başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır. İyi Oyunlar Dilerim

http://goo.gl/forms/yg8g1ZdH3W
Resim

Ne İtemler gördüm içinde adam yok;... Ne Adamlar gördüm üstünde İtem yok...

Kullanıcı avatarı
mizan
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen mizan »

Güncel. Son başvuru tarihi 1 Haziran.
crynet
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen crynet »

Merhaba arkadaşlar.
Bu güzelim oyunun beta oyuncusuyum. Bilmeyenler için söylüyorum; 25 levelin en yüksek level olduğu ve eminönü ve antrepodan başka haritanın olmadığı zamanlar. Evet 2009 a kadar bir fiil oynadım. Fakat daha sonra bıraktım. Ara ara 5-6 ayda bir kısa süreliğine bi göz atma denemelerim olmuştu. Daha sonra bu süre 1-2 yıla çıktı. Şimdi ise bu projenizi takdirle karşılıyorum. Bana yıllar yıllar sonra tekrardan oyuna dönme ümidi doğurdunuz. Eminönünde sıfır bir karakter ile aranıza kabul ederseniz tekrardan oyuna başlamayı ümit ediyorum. Konu sahibi arkadaşımıza da özel mesaj gönderdim.
Saygılarımla...
Kullanıcı avatarı
GaffarBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen GaffarBEY »

Konu güncel... :idea:
Comeback
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Mazi'nin Sahipleri

Mesaj gönderen Comeback »

İKV'ye Gönül Vermiş Sevgili Arkadaşlar

27 Şubat'tan bugüne yaptığım çağrılar neticesinde, kurulma amacı yalnızca eski ikv ortamını geri getirmek olan bir grup toplama zahmetine girmiş ve büyük umutlar besleyerek bu işin olacağına yürekten inanmıştım

27 Şubat'tan 1 Haziran'a kadar 95 gün boyunca bu oyuna gönül vermiş kişiler bulabilir miyim diye soruyordum kendi kendime. Ben oyunu bırakmıştım ve tanıdıklarımdan 1 kimse bile artık burada yoktu. Bu işi bizimle en baştan başlayarak kim yapacak diye sordum ? Sıfırdan başlayıp bizimle olacak arkadaşlar aradım.

Herkesin oyunu bırakmaya başladığı düşünülen bir zamanda kim en baştan başlayıp böyle bir işe ortak olabilirdi ki ? Hiçbir şey vaat etmemiştik. İşimizin kolay olamayacağını belirtmiştik.
Oyuna 2006 Aralığında başladığınız gibi başlayacaktınız. İlk kez oynar gibi. Jandarma Aliyi bulana kadar 1 saatin geçmesi gibi. Böyle bir duyguyla oynayacaktık. Ne güzeldi o zamanlar. Oyun değişti peki ama böyle bir şeye kim tekrar katlanırdı ?

İşte 2007-2009 aralığındaki o güzel ortamı tekrardan yaşamak gayesiyle o gönül vermiş kişileri bulduk.

Özlenen İKV ortamının ilk kıvılcımını kendi içimizde oluşturduk ve oyunun çehresini değiştirmek için geliyoruz.
6-7 yıl öncesine gidercesine güzel günlerin verdiği mutluluk, kurulan güzel dostluklar birlikte yapılan zor görevlerin verdiği heyecan hepsini tekrar yaşayacağız.

Bu yolda Oyunun kurucularıyla, oyunun yapımında bizzat görev almış kişilerle, kimi aktif olarak İKV'de görev alan, kimi büyük emekleri olup da oyundan ayrılan Çok Değerli GM ve Yöneticilerimizle tek tek görüştük. Görüşebildiklerimizin büyük desteğini ve teşekkürlerini aldık. Sağolsunlar bu yolda bizimle olduklarını belirttiler. Bu da bizi ayrıca teşvik ve mutlu etti.

Artık sona yaklaştığımız bu günlerde İKV Camiasına Güzel sürprizlerle gelecek, Özlenen ve beklenen o güzel günlere İnşallah Hep Beraber Geri Döneceğiz.

İKV Mazi'de kaldı artık oyun bitti sözlerinin aksine oyunu elimizden geldiğince ayağa kaldıracağız.
Çünkü Mazi'yi Sahiplenen ve O günleri özleyen ve tekrar geri gelmesini isteyenler olarak Mazi'ye Biz Sahip çıkıyoruz.

Özlenen Günler Geri Geliyor. Ekibimiz Hazır. Az kaldı...

Not 1: Zamanı geldiğinde grubumuz detaylı olarak tanıtılacaktır.
Not 2: İlk çağrımızı yaptığımız günden bu güne katılmak istediğini belirtip başvuru cevaplarına geri dönmeyen arkadaşların başvuruları iptal edilmiştir.
Not 3: İlk çağrımızı yaptığımız günden bu yana bizlere oyun içi-dışı destek veren Sevgili Oyuncu Arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Not 4: Alımlarımız şu an için durdurulmuştur
Kudretbey [49] - Eminönü - Mazi'nin Sahipleri
Avukat
Kullanıcı avatarı
BEYAZATLI
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Duman

Mesaj gönderen BEYAZATLI »

Bu konuyu açıldığından beri takip ediyorum ve gerçekten çok güzel bir iş yaptığınızı ve bu yüzden size teşekkür etmeyi kendime borç bildiğimi bilmenizi isterim. Yapılan işi can-ı gönülden destekliyor ve amacına ulaşılmasını diliyorum. Tabiki kolay olmayacak ama mutlaka bu insanlar bir şeyler başaracaktır.
BEYAZATLI

SINCE BETA
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Lonca: Kabile
İletişim:

Mesaj gönderen Kabile »

BEYAZATLI yazdı:Bu konuyu açıldığından beri takip ediyorum ve gerçekten çok güzel bir iş yaptığınızı ve bu yüzden size teşekkür etmeyi kendime borç bildiğimi bilmenizi isterim. Yapılan işi can-ı gönülden destekliyor ve amacına ulaşılmasını diliyorum. Tabiki kolay olmayacak ama mutlaka bu insanlar bir şeyler başaracaktır.
aynen bende kardeşım kı ben olmaz sanıyordum ama olmuş sanırım hayırlı olsun helal olsun bide zor
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
TriBaLEnFeKsYoN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: <Eski ve Arkadaşları>
İletişim:

Mesaj gönderen TriBaLEnFeKsYoN »

Herkese Merhaba...

Öncelikle özelden veya konu altında iyi dileklerini sunan herkese sonsuz teşekkürler...

Konu sahibinin de dediği gibi gerekli gördüğümüz sayıya ulaştığımız için lonca alımlarını durdurduk. Fakat konu içerisinde 1 ileti atan ve özel mesajla başvuru gerçekleştiren arkadaşlar için bu durum için istisna yaşanabilir. Bunun için aşağıdaki linkdeki formu doldurarak Düşünceler kısmına Forumdaki Üyelik İsminizi yazmanız gerekmektedir.

Tekrar bu organizasyona verdiğiniz önem için herkese tek tek teşekkür ederiz.

Herkese iyi oyunlar

http://goo.gl/forms/yg8g1ZdH3W
Resim

Ne İtemler gördüm içinde adam yok;... Ne Adamlar gördüm üstünde İtem yok...