Seni Bekliyoruz

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
GaffarBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Seni Bekliyoruz

Mesaj gönderen GaffarBEY »

saglam yazdı:Özel mesajıma cevap gelmedi 1haftadan uzun suredir bekliyorum.emin önündeki lonca adını öğrenebilirmiyim
oyunda bana pm atabilirsin kardeşim meyveliDOMATES
xLuCaGox
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen xLuCaGox »

İstanbul, Çemberlitaş'ta ikamet ediyorum ben. Bir kaç durak ötede tramvayla atlar gelirim Eminönü'ne. Varsa bir şeyler özelden konuşalım :) Uzun bir aradan sonra eğer kısmetse bu oluşumla bende dönerim bakalım :)
xLuCaGox | LLAMA | dRopheaLing | Smegma | PaRCHeR | PaRCHeRII | PaRCHeRIII | Lucago | DrKojiro
since 2007
Tılsım - Anka - Eminönü
İKV 2020 Mani Birinciliği*
Kullanıcı avatarı
GaffarBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

xLuCaGox yazdı:İstanbul, Çemberlitaş'ta ikamet ediyorum ben. Bir kaç durak ötede tramvayla atlar gelirim Eminönü'ne. Varsa bir şeyler özelden konuşalım :) Uzun bir aradan sonra eğer kısmetse bu oluşumla bende dönerim bakalım :)
her zaman kapımız açık kardeşim :))
Comeback
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Mazi'nin Sahipleri

Mesaj gönderen Comeback »

Son Çağrı !

İstanbul Kıyamet Vakti'ni eski günlerine döndürmek için toplanan bir gruba katılabilmek için yapılan son çağrıdır.
Bu zorlu yolculukta bizimle olmak istiyorsan acele et ! İKV'yi eski günlerine geri döndürüyoruz
Özlenen günler artık uzakta değil. Az kaldı...

8. ve Son Güncellemedir
11 Mayıs 2015

Son Gün 1 Haziran 2015
Kudretbey [49] - Eminönü - Mazi'nin Sahipleri
Avukat
Kullanıcı avatarı
KARADAVUTs
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Mesaj gönderen KARADAVUTs »

Comeback yazdı:Kurulma amacımız eski İKV ortamını geri getirmek ve eski güzellikleri tekrar oyuna kazandırmak olduğundan bu güzelliklerin içinde de birbirine güvenme, çıkarcı olmama, dürüstlük, doğruluk, dostluk, kardeşlik gibi değerler olduğundan bunları oyuna tekrar geri kazandıyoruz.

Klan, Lonca vb. önemli değil. Biz buraya dost kazanmak için geldik. Eski oyuncuyuz ve oyunun nerden nereye geldiğini biliyoruz. Eskilere sahip çıkıp yenilere yol açarız, elimizden geldiğince kardeşlerimize yardım eder, oyuna geri kazandırırız.

İlginiz ve güzel dilekleriniz için grubum adına teşekkür ederim
Oyuna Geri kazandırmak mı ? O gün anca yeni güncelleme ve eklentiler geldiği zaman belki olabilir ama şuan gidenlerin ID ve şifrelerini bile unuttuklarını hatırlatmak isterim.
K A R A D A V U T ş

UEFA EURO 2016 France
ahoeskiler
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen ahoeskiler »

Senelerimi vediğim ve uzun zaman önce bıraktığım oyunda gerçekten dilediğin gibi bir ekip kurma niyetindeysen bende katılmak isterim. tabiki evli ve çocuklu birisi olarak akşamlar aktif olabileceğimide belirtmek isterim umduğum güven ve hissi bulamazsam sessizcede uzaklaşırım.
Comeback
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Mazi'nin Sahipleri

Mesaj gönderen Comeback »

ahoeskiler yazdı:Senelerimi vediğim ve uzun zaman önce bıraktığım oyunda gerçekten dilediğin gibi bir ekip kurma niyetindeysen bende katılmak isterim. tabiki evli ve çocuklu birisi olarak akşamlar aktif olabileceğimide belirtmek isterim umduğum güven ve hissi bulamazsam sessizcede uzaklaşırım.
Lütfen Özel Mesajlarınıza Bakar mısınız ?
Kudretbey [49] - Eminönü - Mazi'nin Sahipleri
Avukat
Kristalx
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kristal

Mesaj gönderen Kristalx »

Bu oyuna senelerimi verdim. Eminönü ve Meran sunucularında faaldim. Eminönünde ilk karakterimin ismi Myprofesyonel dir. Tabii ilk kazığıda onunla yedim karakteri çaldırmak şeklinde bir keyloger ile. Acemilik işte :) Sonra vesselam meran açıldı ve birinin isteğiyle oraya geçtim. Orada şuanda oyunlarda vb her türlü güvenebileceğim iki arkadaşla tanıştım. Biri abim diğeri kardeşim diyebilirim. Nitekim halende öyledir. Meran daki karakterim KızılMadalyon dur. Eski olan herkes bilir. Bilmeyen eskiyim demesin :) Eminönündeki pusuu lar simonalar wholar vs vs vs. Hepsi geldi geçti. Tabii bizde gelip geçtik. Oyunun hikayesi çok çok ve gerçekten çok iyi olmasına rağmen YÖNETİMİN DİK kafalılığı ne yazık ki bu oyuncu topluluğunu soğuttu. Meteor bölgesi geldi. Herşey tek kelimeyle mükemmeldi. Çünkü isteyen tek isteyen grup kasabiliyor. Yani isteyen istediği gibi güçlenebiliyordu. Nitekim bir yerden sonra yani yer altı geldi olay bitti. Çemberlitaş ta dibe vurdu. Tamamen artık grup şeklinde güçlü eşya düşürmeye yönelen oyunda devamlı aynı kişiler aynı belli başlı topluluklar bu alanlara hakim olmaya başladı. Diğerleri ise malzemesi parası bolsa üretir giyer hükmü verildi. Bu noktada da kalem kırıldı ve oyuncular 1 er 10 ar oyunu bırakmaya başladı. Çünkü ne yaparsa yapsın eşyaların pahalılığı devamlı migrat çember atanların iyice güçlenmiş olması insanları iyice soğuttu. Belki şuanda bu alanları oynamasına rağmen 1 kere bile gezip göremeyen vardır. Tabii ne yazık ki bu arkadaşlarda oyunu bırakıp gittiler. Bir yerde arkadaş şifre ve ıd lerini bile unutmuşlardır diye yazmış. Nitekim öyle de oldu! Yönetime defalarca herkesin istediği gibi güçlenme yoluna gitmesi yönünden güncelleme getirmeleri istenmesine hatta ve hatta belki 100 maddelikti tam hatırlamıyorum. Toplu bir liste gönderilmesine rağmen. YÖNETİM : Havuza atıldı bakacağız. ( nazik söylemlerinin karşılığı bu ) Şeklinde beyanlarda bulunması ama yine inat edip düz yolda sağındaki solunda ki fırsatlara oyuncuların ne istediğine kesinlikle bakmadan ilerlemeleri biz oyuncuları bu işten iyice soğuttu. Ve tabii sonunda bizde bıraktık. Hatta tabii ki gerçek sebebini bilemem ama yönetimi içindeki yöneticiler bile bırakıp gitti. Ve eminim bunda birilerinin dik kafalılığı yüzünden bu olayların buralara geldiğini biliyorum. SİZDE UMARIM İSTEDİĞİNİZİ YAPIP ŞU OYUNU AZ DA OLSA KIPIRDATABİLİRSİNİZ ARKADAŞIM. Yoksa o eminönündeki sivri adada ve diğer yerlerdeki lonca kavgalarımız meranda ki dostluklarımız hiç bir zaman geri gelmemek üzere yola çıktılar ve SONA VARMAK ÜZERELER ! ALLAH C.C.E EMANETSİNİZ. ( KızılMadalyon , Kristalxanka , Kristal , ŞahxTılsım ... )
Kullanıcı avatarı
xxusxx
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen xxusxx »

bende gruba katılmak isterim
Kullanıcı avatarı
GaffarBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Konuyu başlatan arkadaş olan Comeback e özel mesaj yoluyla face linkinizi yada skype isminizi felan verirseniz gruba katılmış olursunuz :)