Seni Bekliyoruz

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
kurtcuozii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Re: Seni Bekliyoruz

Mesaj gönderen kurtcuozii »

GaffarBEY yazdı:
kurtcuozii yazdı:Ben oyuna ilk girenlerdenimdir lakin ezelden beri arzım.Arz olsaydınız iyi olabilirdi yine de umarım amacınıza ulaşırsınız eski oyuncuları oyunda tutmak gerek fakat bir FreDDy bir SAYGINBEY bir fafa bulmanız zor görünüyor. Bu sağlam arkadaşlarımızın oyuna dönmesi imkansız gibi birşey. Saygılar.
dostum ben meyveliDOMATES sen lodos değil misin geçen junon attık bi kaç el ? :D
kardeşim ben oyuna uzun zamandır girmediğim için çevrem yok ve migrat ve sığnak girmek için lodos oluyodum. Onun dışında çt için arzım hem zaten şu an klan ve lonca takılmıyorum dizilene kadar. dizilince tamamen arz olup bir arz loncası geçeceğim. Lodosları biraz kullandık Allah razı olsun kızmıyonuz demi? :D
Resim

Afanesiyevo
Kullanıcı avatarı
TriBaLEnFeKsYoN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: <Eski ve Arkadaşları>
İletişim:

Mesaj gönderen TriBaLEnFeKsYoN »

Gördüğümüz kadarıyla Eminönü çok güzel bir sunucu en azından her haritada oynayan oyuncu bulma imkanın oluyor... Eminönü sunucusunda ortamı değerlendirmek için çar açıp muhabbetleri dinlediğimde "Azul görevime yardım edecek var mı?" yazan birini görünce gözlerim yaşardı resmen... sanırım enson 2009 da görmüştüm o cumleyi... heyecanlandırdı bizi klan seçme konusuna gelecek olursak haziran ayında açacağımız lonca çarlarını 1 lvl açıp direk loncamıza dahil edicez... Dükkanda lonca klanı değiştirmek için bir ürün olmadığı için mecburen senin sığınak ve miğrat için yaptığın üzere lodos olmak zorunda kaldık... aslında seçme şansımız olsaydı çemberlitaşa kadar klansız sonra lodos olmayı düşünüyorduk... bu arada lodos olmaya kızmak konusunda asla öyle bir düşüncemiz olmaz sonuç gereği oyun grup olarak zevkli gerektiğinde arz kardeşlerimizin görevlerinde de yer almak isteriz... Dediğin gibi Bir SAYGINBEY bir FreDDY olamasakta bundan 3 5 sene sonraki oyuncuların bir Gökçenefe, TriBaLEnFeKsYoN, Buğra, Kudretbey yada MeyveliDOMATES olamazsın diyeceği oyuncular olmak istiyoruz ;)
kurtcuozii yazdı:
GaffarBEY yazdı:
kurtcuozii yazdı:Ben oyuna ilk girenlerdenimdir lakin ezelden beri arzım.Arz olsaydınız iyi olabilirdi yine de umarım amacınıza ulaşırsınız eski oyuncuları oyunda tutmak gerek fakat bir FreDDy bir SAYGINBEY bir fafa bulmanız zor görünüyor. Bu sağlam arkadaşlarımızın oyuna dönmesi imkansız gibi birşey. Saygılar.
dostum ben meyveliDOMATES sen lodos değil misin geçen junon attık bi kaç el ? :D
kardeşim ben oyuna uzun zamandır girmediğim için çevrem yok ve migrat ve sığnak girmek için lodos oluyodum. Onun dışında çt için arzım hem zaten şu an klan ve lonca takılmıyorum dizilene kadar. dizilince tamamen arz olup bir arz loncası geçeceğim. Lodosları biraz kullandık Allah razı olsun kızmıyonuz demi? :D
Resim

Ne İtemler gördüm içinde adam yok;... Ne Adamlar gördüm üstünde İtem yok...

Kullanıcı avatarı
kurtcuozii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

TriBaLEnFeKsYoN yazdı:Gördüğümüz kadarıyla Eminönü çok güzel bir sunucu en azından her haritada oynayan oyuncu bulma imkanın oluyor... Eminönü sunucusunda ortamı değerlendirmek için çar açıp muhabbetleri dinlediğimde "Azul görevime yardım edecek var mı?" yazan birini görünce gözlerim yaşardı resmen... sanırım enson 2009 da görmüştüm o cumleyi... heyecanlandırdı bizi klan seçme konusuna gelecek olursak haziran ayında açacağımız lonca çarlarını 1 lvl açıp direk loncamıza dahil edicez... Dükkanda lonca klanı değiştirmek için bir ürün olmadığı için mecburen senin sığınak ve miğrat için yaptığın üzere lodos olmak zorunda kaldık... aslında seçme şansımız olsaydı çemberlitaşa kadar klansız sonra lodos olmayı düşünüyorduk... bu arada lodos olmaya kızmak konusunda asla öyle bir düşüncemiz olmaz sonuç gereği oyun grup olarak zevkli gerektiğinde arz kardeşlerimizin görevlerinde de yer almak isteriz... Dediğin gibi Bir SAYGINBEY bir FreDDY olamasakta bundan 3 5 sene sonraki oyuncuların bir Gökçenefe, TriBaLEnFeKsYoN, Buğra, Kudretbey yada MeyveliDOMATES olamazsın diyeceği oyuncular olmak istiyoruz ;)
kurtcuozii yazdı:
GaffarBEY yazdı:
Stratejinizi ve amacınızı bu konudan takipte olmaya devam edeeceğim.Yaptığınız güzel ve anlamlı hem de insanları biraz olsun çıkarcılıktan, 'parasına görev yapılır' 'parasına göre kasılır' gibi kokuşmuş ve geriden gelenleri oyundan bezdirecek uygulamalardan soğutacağınızdan şüphem yok.Gelecek neler gösterir bilinmez ama şartlar oluşursa ilerde ve Arz klanına dahil olursanız eskiden beri bu oyunda dirsek göz çürütmüş fakat hayatının dönüm noktalarındaki zorluklarla uğraşmak için bu oyunlara uzun süre ara vermiş, 8 senedir oyunda birçok çeşit insan ve uygulama görmüş bu kardeşiniz birgün 'OYUNUN ESKİ TOPRAKLARI' olarak aranızda olmaktan gocunmaz. Bu uzun ve çetrefilli yolda başarılarınızın devamını diliyorum . Saygılar
Resim

Afanesiyevo
Comeback
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: Mazi'nin Sahipleri

Mesaj gönderen Comeback »

Kurulma amacımız eski İKV ortamını geri getirmek ve eski güzellikleri tekrar oyuna kazandırmak olduğundan bu güzelliklerin içinde de birbirine güvenme, çıkarcı olmama, dürüstlük, doğruluk, dostluk, kardeşlik gibi değerler olduğundan bunları oyuna tekrar geri kazandıyoruz.

Klan, Lonca vb. önemli değil. Biz buraya dost kazanmak için geldik. Eski oyuncuyuz ve oyunun nerden nereye geldiğini biliyoruz. Eskilere sahip çıkıp yenilere yol açarız, elimizden geldiğince kardeşlerimize yardım eder, oyuna geri kazandırırız.

İlginiz ve güzel dilekleriniz için grubum adına teşekkür ederim
Kudretbey [49] - Eminönü - Mazi'nin Sahipleri
Avukat
Kullanıcı avatarı
kurtcuozii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Comeback yazdı:Kurulma amacımız eski İKV ortamını geri getirmek ve eski güzellikleri tekrar oyuna kazandırmak olduğundan bu güzelliklerin içinde de birbirine güvenme, çıkarcı olmama, dürüstlük, doğruluk, dostluk, kardeşlik gibi değerler olduğundan bunları oyuna tekrar geri kazandıyoruz.

Klan, Lonca vb. önemli değil. Biz buraya dost kazanmak için geldik. Eski oyuncuyuz ve oyunun nerden nereye geldiğini biliyoruz. Eskilere sahip çıkıp yenilere yol açarız, elimizden geldiğince kardeşlerimize yardım eder, oyuna geri kazandırırız.

İlginiz ve güzel dilekleriniz için grubum adına teşekkür ederim
Böyle güzel çalışmalara her zaman destek olacağım. Siz yeter ki devrim yapın.Eski ortamın ateşini madem yakmaya karar verdiniz.Bir odun da bizden :)
Resim

Afanesiyevo
Kullanıcı avatarı
Tskxhxugur
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Tskxhxugur »

GÜNCEL...
brkcoskun
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen brkcoskun »

Guncel
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Mesaj gönderen saglam »

Özel mesajıma cevap gelmedi 1haftadan uzun suredir bekliyorum.emin önündeki lonca adını öğrenebilirmiyim
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
KRaLeX
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Lodos

Mesaj gönderen KRaLeX »

Ya hani eski arkadaşlarınla yıllar sonra tekrar bir araya gelirsin, sen değişmesen bile onlar değişmiştir, köprünün altından çok sular geçmiştir; ortamlar,mekanlar, kişiler aynı olsa bile o eski aura bir türlü sağlanmaz, eski tadı vermez ya , 2008 değil de 2015 tir ya yıl, işte İKV ile aramdaki ilişki tam anlamıyla bu
Resim
Resim
Resim
İstanbul Kıyamet Vakti Çözümleme Ekibi
Kullanıcı avatarı
AyYildizli
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen AyYildizli »

İnşallah amacımıza ulaşabiliriz. Oyun için hala böyle güzel bir çaba gördüm ya ne mutlu bana :)
Yarın ufuk grimsi pembe olur belki, pembemsi griden iyidir her şekilde...