Seni Bekliyoruz

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
TriBaLEnFeKsYoN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: <Eski ve Arkadaşları>
İletişim:

Re: Seni Bekliyoruz

Mesaj gönderen TriBaLEnFeKsYoN »

+up
Resim

Ne İtemler gördüm içinde adam yok;... Ne Adamlar gördüm üstünde İtem yok...

Kullanıcı avatarı
alpay1994
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen alpay1994 »

Kuklacıdan gelenleri merak ettim :D
-Yalnızxxadam
-NİETZSCHE
-Crescent
Comeback
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Mazi'nin Sahipleri

Mesaj gönderen Comeback »

Kimsenin birbirini tanımadığı bir ortamda geriye giden bir oyunun eski oyuncularını buluşturduk, aynı amaç uğruna toplandık ve artık geri sayıma geçiyoruz. Ama sen yoksan bunu okuyan genç nefer; demek ki hala bir eksiğiz. Tekrar söylüyorum sen yoksan bir eksiğiz ve sensiz başlamak istemiyoruz. Seni de bekliyoruz. Neyi Bekliyoruz ? Hemen açıklıyorum. Oyunun geriye gidişinden, eski ortamın olmayışından, sıkı dostlukların, tatlı muhabbetlerin kaybolduğu günlerden yakınan eski oyuncuları yeniden bir araya getirip SIFIRDAN başlayıp AYNI İLK KEZ OYUNA BAŞLARKEN YAŞADIĞIMIZ HEYECANI VE MUTLULUĞU BİR DAHA YAŞAMAK için, ESKİ MUHABBETLERİ SIKI DOSTLUKLARI tekrar yaşamak ve yaşatmak için toplandık.

Merak Etme geç kalmadın :) Şu an biz de oynamıyoruz. Hala bize katılabilirsin 59 günün var. Bize katılmak için gereken şartlar ilk yazdığım yazıda yazıyor 1. sayfada. Bize katılmak parayla değil :) Biz sadece oyunu bırakmış olan eski günlerin geri gelmesini isteyen oyunu bırakmış eski oyuncularız.

Birbirine güvenen, eski ortamı yeniden canlandıracak güçlü bir ekip kuruyoruz. Seni de bekliyoruz
İstanbul Kıyamet Vakti'nin kötü gidişatı sona eriyor her şey eskiye dönüyor. Büyük gün adını verdiğimiz çalışmamızla özlenen günleri geri getirecek, Agah Beyden aldığımız görevi nasıl yapacağımızı sağa sola sorarken, koordinatları kendimiz bulmaya çalışırken yaşadığımız heyecanları ilk günkü gibi yaşayacak ve sıkı dostluklarla sıkı muhabbetlerle geçmiş günleri artık aratmayacağız. Çünkü biz oyunu değiştirmek için geliyoruz

Comeback
Oyunu bırakmış olabilirsin TEKRAR GEL BEKLİYORUM, daha önce oynayıp yeterli yardımı görememiş ve sıkılmış bırakmışsındır, DÖN ARTIK SANA YARDIM EDECEK DOSTLARIN VAR. Oyun gelişmeyecek oynamaya değmez diyorsun, BETADA OYNARKEN YAŞADIĞIN MUTLULUĞU AYNEN TEKRAR YAŞATACAĞIZ !

Comeback
İstanbul Kıyamet Vakti'nin Kötü Kaderi Sona Eriyor; her şey eskiye dönüyor !
Özlediğiniz, beklediğiniz, gelmesini istediğiniz eskiye ait güzel olan her şey geri geliyor!
Büyük Gün
23 Haziran 2015 Saat 20.00

Resim

09.04.2015 tarihinden itibaren 14 günde 1 güncellenecektir.

6.Güncelleme Tarihi 22 Nisan 2015
Kudretbey [49] - Eminönü - Mazi'nin Sahipleri
Avukat
Kullanıcı avatarı
Tskxhxugur
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Tskxhxugur »

Merhabalar.Öncelikle çaba sarf ettiğiniz bu işin arzuladığınız ortamın oluşmasında size yardımcı olmasını temenni ediyorum.Tılsım ve Beyazköşkte hesaplarım bulunmakta.Hangi sunucuda olursa olsun sizlerin arasına katılmayı çok isterim.Bu konuda benimle iletişime geçip bilgilendirirseniz sevinirim.
Kullanıcı avatarı
Baskent06
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Baskent06 »

Tskxhxugur yazdı:Merhabalar.Öncelikle çaba sarf ettiğiniz bu işin arzuladığınız ortamın oluşmasında size yardımcı olmasını temenni ediyorum.Tılsım ve Beyazköşkte hesaplarım bulunmakta.Hangi sunucuda olursa olsun sizlerin arasına katılmayı çok isterim.Bu konuda benimle iletişime geçip bilgilendirirseniz sevinirim.
Konuyu açan arkadaşa özel mesaj yoluyla ulaşırsan gerekli işlemleri yapacaktır.
Comeback
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Mazi'nin Sahipleri

Mesaj gönderen Comeback »

Hangi sunucuda başlayacağımız kararlaştırıldı.
Kararlaştırılan sunucu değiştirilmeyecektir.
Başlayacağımız Sunucu Eminönü olarak belirlenmiştir

7. Güncelleme 23 Nisan 2015

Sunucu Bilgisi Eklenmiştir..
Kudretbey [49] - Eminönü - Mazi'nin Sahipleri
Avukat
Kullanıcı avatarı
MyBesTk1nq
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen MyBesTk1nq »

Merhaba, oraya bir de beni eklemenizi rica edeceğim :) Uzun vakittir oyuna tekrar başlamak için gerekli bir ortam arıyordum. Sonunda buldum sanırım :)
Kullanıcı avatarı
TriBaLEnFeKsYoN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: <Eski ve Arkadaşları>
İletişim:

Mesaj gönderen TriBaLEnFeKsYoN »

MyBesTk1nq yazdı:Merhaba, oraya bir de beni eklemenizi rica edeceğim :) Uzun vakittir oyuna tekrar başlamak için gerekli bir ortam arıyordum. Sonunda buldum sanırım :)
Aramıza Hoş geldin kardeşim...
Resim

Ne İtemler gördüm içinde adam yok;... Ne Adamlar gördüm üstünde İtem yok...

Kullanıcı avatarı
MyBesTk1nq
İskele Babası
İskele Babası

TriBaLEnFeKsYoN yazdı:
MyBesTk1nq yazdı:Merhaba, oraya bir de beni eklemenizi rica edeceğim :) Uzun vakittir oyuna tekrar başlamak için gerekli bir ortam arıyordum. Sonunda buldum sanırım :)
Aramıza Hoş geldin kardeşim...
Teşekkür ederim, hoşbulacağız inşallah ^_^
Kullanıcı avatarı
MyBesTk1nq
İskele Babası
İskele Babası

Daima güncel.