BU BENCİLLİK HEP KALICIMI

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Smoke23
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: BU BENCİLLİK HEP KALICIMI

Mesaj gönderen Smoke23 »

Seven yazdı:
Smoke23 yazdı:Çalış üret demesi ne güzel gidecek hole şimdi zar zor sağ örse varabilirse vardı diyelim orda illa belli kişiler olucak sıra var kardeşim diyecekler su saatler arası benm iyi diyecek adam beklicek saat bitince başkası gelicek benim sıram diyecek neyden bahsediyosunuz siz ya çalış üret demesi kolay demi kardeşim sana tavsiyem ganoderma falan cekebilrsen satıp para yapıp kıyamet asa basman en azından belki öyle alırlar oyuncu sayısının düşmesinin sebbi kimne derse desin budur hor görülen insanlar oynu bırakıyor siz bu adamı cemberliye almıyorsunuz ebu adamın daha oynamak için bi sebebi yokki napsın oyunda bu zihniyet oyunu bitirdi işte inanı klandan yazıyor gaffara son büyücü ne olursan ol gel nasıl olursan ol o bile yok oynayan adam kalmamıs resmen oynayanlarda belli kişiler isimler aynı hep herkes birbirini biliyor.

Kardeşim kıyamet asa üret demişsin. Kıyamet asa + kıyamet zırh bastım genede alan olmuyor yani iş gene m1 de bitiyor. ;)
almayanın kendi ahlaksızlığı seviyesizliğidir üretebiliyorsa üretsin elbet alan babayiğit değerlerini yitirmemiş geniş düşünen insanlar cıkar bir gün gelicek oyunda adam kalmıyacak -t gibi kimi buluras karga tulumba girmeye calısıcaklar bunuda burda yazıyorum

Şimdi bu adam m1 üretse kıyamet asası yok bişeyi yok bu adamı alırlar mı sanıyosun sen aha bu gün yan charımı soakyım dedim 1750 fizik kıyamet ceketi eldiveni zırhı nucleus takı seti var ayakla ceket fevzi cevriye +'lı ejderi var met1 + met2nin 2si ni aktadım adam hasar düsük hızlı gitcez dedi resmen sövüp oyundan cıktım mesela boyle düşün biz geçen güneş asalı adam aldık onada bişey düşer nasiplenir belki oynama isteği gelir geniş düşünmek lazım bu bencil düşünce yüzünden suanki bu oyundaki online düşüşü başka bişeye yormak ahmaklıktır.
Kullanıcı avatarı
KingxReaper
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen KingxReaper »

İtem üretenin götü kalkıyo böyle oyun olmaz olsun
Kullanıcı avatarı
kordugum
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen kordugum »

Smoke23 yazdı:
kordugum yazdı:
Smoke23 yazdı:Çalış üret demesi ne güzel gidecek hole şimdi zar zor sağ örse varabilirse vardı diyelim orda illa belli kişiler olucak sıra var kardeşim diyecekler su saatler arası benm iyi diyecek adam beklicek saat bitince başkası gelicek benim sıram diyecek neyden bahsediyosunuz siz ya çalış üret demesi kolay demi kardeşim sana tavsiyem ganoderma falan cekebilrsen satıp para yapıp kıyamet asa basman en azından belki öyle alırlar oyuncu sayısının düşmesinin sebbi kimne derse desin budur hor görülen insanlar oynu bırakıyor siz bu adamı cemberliye almıyorsunuz ebu adamın daha oynamak için bi sebebi yokki napsın oyunda bu zihniyet oyunu bitirdi işte inanı klandan yazıyor gaffara son büyücü ne olursan ol gel nasıl olursan ol o bile yok oynayan adam kalmamıs resmen oynayanlarda belli kişiler isimler aynı hep herkes birbirini biliyor.
Benim çalış üretten kastım sadece örsmü ? Yeri geldi ben işporta ilede para kastım maden ilede kastım örstede kastım hepsi seviyelerime göre gücünün yettiği kadar zorlayacaksın yoksa işte ona buna abi çekersiniz siz bilirsiniz
Al işte kafa aynı bende met 1 + met 2 nin 2 si var halim vaktim yerimde kismeye eyvallahım yok kimseyede minnet etmem ama yapamayan insanlarda var ben bunu düşübüyorum qq vakit artık sen yaptın o da yapmak zorunda artisliği ego yarıstırma zamanı değil oyunda adam kalmadı diyorum lan insan kalmadı 1 1 azalıyor siz böyle yapmaya devam ettikce bitirdiniz lan oynu daha bana hala neler diyor adam ben ürettim ben yaptım biz yapmadık mı kardeşim sen olaya çok küçük bakıyosun ulan ben oynu bıraktığımda oyun nasıldı bi döndüm resmen sıgınaga migrata 4 y2 girmeye çalısanlar mı dersin parayla bölge attıranlar mı bu ne lan ? bitirdiniz lan oynu
Öncelikle üslubuna dikkat et halin vaktin yerindeyse kendi grubunu kendin kur kendin gir artislik filan sizin gibi ergence yapacak şeylerim yok grup diye ağlayanlarının yaşının 13'ü geçmediğini aklı başında herkes bilir,diğerleride kendi işini rahatlıkla görüyor zaten adamın kendi grubu karışamazsın sende kur kendi grubunu istediğin kadar y2 ile gir zor bir şey değil oyunu biz bitirmedik oyuna sonradan gelen sana benzeyen ergen tayfalar bitirdi herkese abi çekmeye çalışanlar üstüne 2 item alanlar adam olmadı o yüzden kimse kimseye yardım etmek zorunda değil.Adam senin için ek çaba harcasınki alır y2leri takır takır gider sanamı soracaktı?Oyun bitmişse biz ne yapalım herkes oyununa bakar gider.Her koyun kendi bacağından asılır.
Smoke23
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Smoke23 »

kordugum yazdı:
Smoke23 yazdı:
kordugum yazdı:
Benim çalış üretten kastım sadece örsmü ? Yeri geldi ben işporta ilede para kastım maden ilede kastım örstede kastım hepsi seviyelerime göre gücünün yettiği kadar zorlayacaksın yoksa işte ona buna abi çekersiniz siz bilirsiniz
Al işte kafa aynı bende met 1 + met 2 nin 2 si var halim vaktim yerimde kismeye eyvallahım yok kimseyede minnet etmem ama yapamayan insanlarda var ben bunu düşübüyorum qq vakit artık sen yaptın o da yapmak zorunda artisliği ego yarıstırma zamanı değil oyunda adam kalmadı diyorum lan insan kalmadı 1 1 azalıyor siz böyle yapmaya devam ettikce bitirdiniz lan oynu daha bana hala neler diyor adam ben ürettim ben yaptım biz yapmadık mı kardeşim sen olaya çok küçük bakıyosun ulan ben oynu bıraktığımda oyun nasıldı bi döndüm resmen sıgınaga migrata 4 y2 girmeye çalısanlar mı dersin parayla bölge attıranlar mı bu ne lan ? bitirdiniz lan oynu
Öncelikle üslubuna dikkat et halin vaktin yerindeyse kendi grubunu kendin kur kendin gir artislik filan sizin gibi ergence yapacak şeylerim yok grup diye ağlayanlarının yaşının 13'ü geçmediğini aklı başında herkes bilir,diğerleride kendi işini rahatlıkla görüyor zaten adamın kendi grubu karışamazsın sende kur kendi grubunu istediğin kadar y2 ile gir zor bir şey değil oyunu biz bitirmedik oyuna sonradan gelen sana benzeyen ergen tayfalar bitirdi herkese abi çekmeye çalışanlar üstüne 2 item alanlar adam olmadı o yüzden kimse kimseye yardım etmek zorunda değil.Adam senin için ek çaba harcasınki alır y2leri takır takır gider sanamı soracaktı?Oyun bitmişse biz ne yapalım herkes oyununa bakar gider.Her koyun kendi bacağından asılır.
Bak bak bak asabiyete egoya bak egoyu tartsak kendi kilosunu geçicek massallah sen alma m1 siz adam senin tercihin benciiliğindir haklısın ben alırım bunada sen bişey diyemessin varmı otesi oyunu biz bitirmedik diyosun aha sana canlı örnek adam oyunu bırakmış daha ne konusmanın bir manası varmı bizde geçtik aynı yollardan 3 tane full charım var daimi grubumda var kimseninde eline bakmıyorum ama bunlara sahip olmayan insalarıda nasiplendirmek benim için ''SORUN'' değil ben mutlu oluyorum insanlara yardım etmekten.

Suna bakarmısnız adam hala bana itham ederek konusuyor teşkilata bi gel istersen sana göstereyim tılsımları charları sizin gbi insanlar sonradan gelmeler bitirdi bu oyunu ben 8 senedir ara ara bıraksamda oyunu takip ediyorum ve oyunun su anki seviyeye gelmesinin ''en büyük'' nedeni sen ve senin gibi düşünen egosu tavan yapmıs bir kesim insan suan sizi temin ederim 1200 1500 fizik arası grup kurulucak dense 4 tane adam cıkmaz biliyormuydunuz cogu oynu bırakmıs/bıraktırılmış.

Kim ne derse desin 29 leveldeki yardımlaşma muhabbet ve arz lodos savaşları hiç bir zaman bu oyunda yapılamadı suanda oyuncular o kadar isteksiz ki 3 4 hafta oldu oyuna tekrar döneli daha doğru dürüst bir arz lodos savaşı bile göremedim eskiden ne güzeldi gmlerin zorla ittirmesi (etkinlikler) ile değilde organize olarak devasa meydan savaşları yapardık o zamanlar sonradan insanlar bazı değerlerini kaybetti coğu olgun kişi oyunu haklı sebeplerle bıraktı ortam böyle bebelere kaldı.
Kullanıcı avatarı
Numb
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Özgürler

Mesaj gönderen Numb »

Arkadaşlar bakın sorun bende sende veya onlarda bunlarda değil. Oyunun sistemi bu eğer bu oyundan para kazanmak istiyorlarsa bu sistem böyle olmak zorunda çünkü seni kimse bölgeye almıyor kimse sana yardım etmıyor ve sende hırs yapıp kondrit çekiyorsun tılsım üretiyorsun ve bu hırsın daha çok istiyor ve sen daha çok oyuna para kazandırıyorsun sistem bu daha detaylı anlatmak isterdim ama fuzuli olurdu özeti budur sistem böyle.Ben veya başkası sana yardımda etsem sabah akşam seni çemberlitaşa soksam sen üstünü fullesen yine boş işe yaramaz o çarın tılsımın olmadan savaşçı ve şifacı hariç büyücü için konuşuyorum. Savaşçı ve şifacı zaten alınıyor kolay bir şekilde hemen hemen. Ama büyücü sen fullesende tılsımın olmadan iş görmez o çar
Resim"23.01.2015"
Smoke23
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Smoke23 »

Numb yazdı:Arkadaşlar bakın sorun bende sende veya onlarda bunlarda değil. Oyunun sistemi bu eğer bu oyundan para kazanmak istiyorlarsa bu sistem böyle olmak zorunda çünkü seni kimse bölgeye almıyor kimse sana yardım etmıyor ve sende hırs yapıp kondrit çekiyorsun tılsım üretiyorsun ve bu hırsın daha çok istiyor ve sen daha çok oyuna para kazandırıyorsun sistem bu daha detaylı anlatmak isterdim ama fuzuli olurdu özeti budur sistem böyle.Ben veya başkası sana yardımda etsem sabah akşam seni çemberlitaşa soksam sen üstünü fullesen yine boş işe yaramaz o çarın tılsımın olmadan savaşçı ve şifacı hariç büyücü için konuşuyorum. Savaşçı ve şifacı zaten alınıyor kolay bir şekilde hemen hemen. Ama büyücü sen fullesende tılsımın olmadan iş görmez o çar
Tılsımların elbette katkısı cok büyük ama bence genel olarak oyuncular tılsımı aşırı büyütüyor yok yani son kişi ille 2200+ met1 olacak diye yarım saat cemberli önünde beklemek tercihmidir ahmaklık mı orasıda ayrı bir muamma.

Kondrit 5 m 5.5 m gerçek parayı sanal paraya calısanların zaten vay haline bu kadar bağlanmamak gerekli diye düşünüyorum sonucta bir oyun.
Kullanıcı avatarı
kordugum
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen kordugum »

Bana egolu diyen insan rest çekiyor.Arızamızın sen herkes istediğini yapar diyorum bunda anlamıyacak ne var ayrıca oyuna bende 1 yıldır girmiyorum beni de bıraktıran sizin gibiler yalakalar ve sülükler yavaş yavaş kanımı emdiler.Son yorumumdur.Atarlı konuşmalarındanda yaşını öğrendik bence üslubunu düzelt it gibi kapmana gerek yok.Yok diyorsan ben itlige devam edecem.Kemiğin bende o zaman aslanım
Smoke23
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Smoke23 »

kordugum yazdı:Bana egolu diyen insan rest çekiyor.Arızamızın sen herkes istediğini yapar diyorum bunda anlamıyacak ne var ayrıca oyuna bende 1 yıldır girmiyorum beni de bıraktıran sizin gibiler yalakalar ve sülükler yavaş yavaş kanımı emdiler.Son yorumumdur.Atarlı konuşmalarındanda yaşını öğrendik bence üslubunu düzelt it gibi kapmana gerek yok.Yok diyorsan ben itlige devam edecem.Kemiğin bende o zaman aslanım
Kim sana rest cekmiş lan sana 2 3 kere oyunda durumumun iyi oldugunu belirttim ama iyi olmayanları savundum o kadar itsin ve kibirli bir pisliksinki bana itham etmeye devan ettin oyunu oynamadıgına sevindim senden kimseye bir yarar gelmez zaten
Kullanıcı avatarı
mobilsorun
Hızlı Koşan
Hızlı Koşan
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Mesaj gönderen mobilsorun »

Arkadaşlar rica ediyorum birbirimizi kırmayalım , bu oyun ve forum hepimize yeter. Farklı görüşlere saygımız olsun.
Bir ay doğar ilk ak$amdan geceden ..
Resim
Yolun ardına bakmadık yorulmadık ..
EklentiPaketi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen EklentiPaketi »

kordugum yazdı:Bencillik değil.O kadar emek harcayan tılsım üreten saf mı boşa mı üretti?Çalış sende üret.Mesela ilk tılsımımı üretmek için 3 günde 12 saat filan uyumuştum boşamı zahmet çekmişim o kadar yok öyle bir Dünya çalış üret kendini rezil etmeye değmez,kimseye abi çekmeyede değmez,kendi işini kendin gör kimseye eyvallah deme.
3 5 saat boş zamanı olan bir insan için hadi neyse yine zarar ama 18 saat bir oyuna zaman ayırmak psikopatça bağımlı olmak demek madem ilerlemek bu kadar zor inşallah güncelleme yapmazlar da kapanır oyun. Ya da keşke özel serverlar kurulabilseydi kapışma odaklı