İKV'nin bittiğinin belgeli kanıtı !!!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Smoke23
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

İKV'nin bittiğinin belgeli kanıtı !!!

Mesaj gönderen Smoke23 »

Merhabalar , değerini yitirmiş ikv oyuncuları ben ''Suçlular gene biziz''

bkz : viewtopic.php?f=46&t=127020

Başlıklı yazının sahibiyim ve yazımı kanıtlar nitekikte hadiseler yaşamaya devam ettim 1700 küsur fiziksel bilgi var + met1 ve diğer zırhı düşürücü tılsımlarada sahip olmama ''rağmen'' beğenilmeyip bölgelere alınmamak insanı hüzünlendiriyor yani ben alınmıyorsam bu bölgeye yeni başlamış bi oyuncu zaten hiç başmamalı bile bu lanet oyuna.Gaffar ve Semiha dan birşey düşmemesi oyuncu hatası mı ? Veyahut üstü full olmayan bir oyuncu tecrübesiz olduğunu mu gösteriyor ? Ben en az sizin kadar bu bölgelerde saatlerimi geçirdim şans benden yana olmadı orası ayrı ama bu tutum varya ''BÜTÜN GRUP +2000 HASAR OLMALI YOKSA KESİLMİYOR'' bu tutum silinmeli adamlar beni almıyorlar resmen son kişi kalmış beni alsalar beklediği sürede kesip çıkarız bile bu kafayı yaşamak istiyorum sonra ''ikvye yeni bölge gelmicek mi ? Bu ne ya hep aynı şeyler sıkıldım'' diye maval okurlar ulan densiz herifler kaç kişi sizin yüzünüzden oynu bıraktı Allah bilir adamlara oyunu oynatmıyorsunuz e buda ikvnin sonu oldu al sunucu kapanıyor gece adamların haberi yok olmaz tabi haklıdır oyuna talep mi var ? Oynayan adam mı bıraktınız ? Dün ki bebeler iki üç item düştü diye birden adam olmuşlar bu ne kibir lan bu nasıl ego ? Bitirdiniz lan oyunu 8 senedir oynuyorum aralıklarla bir umut vardı hikaye tamamlanacak diye oda zor görünüyor yönetim talep olursa diye bir şart koşmuş sizin yüzünüzden nice oyuncu bıraktı oynu iyi halt ettiniz /alkış...

http://i.hizliresim.com/31g75p.png

http://i.hizliresim.com/RbG0An.png

http://i.hizliresim.com/pm20An.png

http://i.hizliresim.com/k10bQ9.png
Kullanıcı avatarı
KiSSEFFECT
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Endless Dream

Re: İKV'nin bittiğinin belgeli kanıtı !!!

Mesaj gönderen KiSSEFFECT »

Dibine kadar haklısın kardeşim.Böyle insanlar çoğaldı son zamanlarda.Oturduk olacakları bekliyoruz hayırlısı.
Tüm forum hesaplarının şifresini bulamayacağım bir şekilde değiştiriyorum.Ulaşmak isteyenlerde tel no. vardır zaten.
Kullanıcı avatarı
feminist
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen feminist »

İyi forumlar diliyorum.
Tılsım sunucusunda oynuyorum imkanın varsa buraya gelebilirsin. Bu gibi şartlarımız yoktur.
Dürüst ve doğru olman bizim için yeterlidir.
Oyundaki adım FEMİNİST , her zaman beklerim
GÜNEŞİMİ KAYBETTİM GÖZLERİNİ GÖRMEM GEREK *
Kullanıcı avatarı
tolhur
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen tolhur »

Gerçekten artık bıraksam mı diye düşünmeye başladım...
Smoke23
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Smoke23 »

8 yıldır teşkilattayım bu sunucuyu bırakamam 1.5 senedir oynamıyordum işte geri döndüm vaziyet bu 2200 fizik +met1 istiyorlar met1 hallettikte 2200 kaldı bizde :) suçlayacak birilerini arıyorsak yönetimi sona bırakmalıyız bence
Kullanıcı avatarı
feminist
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen feminist »

Kalabalık sunucularda ekip arkadaşları edinirsen girmek daha kolay olabilir. Veya sadece arkadaş çevren ile girersin
GÜNEŞİMİ KAYBETTİM GÖZLERİNİ GÖRMEM GEREK *
Kullanıcı avatarı
showmaster
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen showmaster »

Merhaba kardeşim,
Öncelikle yazını okudum haklısın ama fikir ayrılığına düştüğüm yerler var. Bende gurup bölgesi icin topluyorum simdi bana 1750 fizik + m1 desen kabul ederim o arkadaş biraz haksızlık etmiş ama simdi adam geliyor 1300 fizikle 1200 fizikle gurubun hepsinin böyle oldugunu düşünürsek kolay kolay kesilmez tankın iksirlerine sifanin iksirlerine surelerine de yazık degil mi? Bende cok uğraştım girebilmek icin almadılar asa ürettim parlattim . Millet kısa yoldan direk fullenmeyi hedefliyo burda biz enayi konumuna gecmis oluyoruz . Tekrar dediğim gibi haklısın o hasarla almaması yanlış olmus ama hani seyini çıkarıyorlar bazen .
İyi forumlar
Smoke23
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Smoke23 »

benim zırhım üretim zaten kıyamet zıeh ohala düşmedi diger 3 zırh defalarca düştü 1200 fizikten e hani en azından zırh falan üretir 1500 kadar olur bi fiziği nucleusları tam olması lazım bide işte onun içinde adamları zaten sıgınaga almıyorki bokunu cıkartıyorlar demişsin ama dostum sen adamı sıgınaga migrata alma y2 iste ondan sonra 1200 fizikle geliyorlar diyosun gelirler tabi

ha bide benim bıraktığım zamanlar sadece stuya giden gurplar oluyordu sadece yola şimdi kalmamış oyle gruplar eksiği olan arkadaşlar için boyle gruplar tekrar kurulsa güzel olurdu
Kullanıcı avatarı
showmaster
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen showmaster »

Smoke23 yazdı:benim zırhım üretim zaten kıyamet zıeh ohala düşmedi diger 3 zırh defalarca düştü 1200 fizikten e hani en azından zırh falan üretir 1500 kadar olur bi fiziği nucleusları tam olması lazım bide işte onun içinde adamları zaten sıgınaga almıyorki bokunu cıkartıyorlar demişsin ama dostum sen adamı sıgınaga migrata alma y2 iste ondan sonra 1200 fizikle geliyorlar diyosun gelirler tabi

ha bide benim bıraktığım zamanlar sadece stuya giden gurplar oluyordu sadece yola şimdi kalmamış oyle gruplar eksiği olan arkadaşlar için boyle gruplar tekrar kurulsa güzel olurdu

Kardeşim oyunu ne zaman bıraktın bilmiyorum ama simdi tek y2 bütün sığınagi kesebiliyor. Bende y2 var ve eksigi olan arkadaşları alıp giriyorum ve kesiyorum . Sunucuda cogu arkadasta öyle yapıyor
Kullanıcı avatarı
CounteR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Ya Sabır

Mesaj gönderen CounteR »

Kimse yakınmasın beyler bende Ç.T ' ye giremiyordum. Elimde ne M1 vardı ne de Kıyamet Asa. 1200 Fiziğim vardı. Bende hs 2000+ ' lılara yalvaracağıma 1000-1400 fiziği olan adamları gruba çağırdım. Sabit bi grup oluşturduk belli bi zaman sonra ; ve yaklaşık 3 haftada hepimiz neredeyse fullendik. Herkes dengi olan adamlarla grup oluşturup Ç.T ' ye girsin inanın ki fullersiniz üstünüzü. Haa bu arada bu " Yaa 1600 fiziğim var neden gruba almıyorlar " diyen adamlar kenana junona giderken 600-700 elektrikli adamları gruba almayan adamlarla aynı kişiler. 2331 + M1 olduklarında onlarda 1600 fizikli adamı gruba almayacaklar. Adım gibi eminim.
Resim

Resim