İKV Tasarım Çalışmaları [Arayüz]

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Re: İKV Tasarım Çalışmaları

Mesaj gönderen EYUNAL »

Gercekten guzel bir is cikarmissin Mustafa birlikte calistigimiz zamandan bari yaptigin isi bu kadar ilerletecegini dusunmezdim
Böyle bir arayüz oyuna gelse oyunun havasını değiştirir.Ve oyunu daha oynanası kılar.Şuanki arayuzu hiç beğenmiyordum
Keşke Nihat abimiz o yorumunun yaninda "Bu arayuzu hayata gecirmek icin calismalarimiz baslayabilir." Deseydi hic degilse
Çalışmalarının devamını bekliyorum
Kullanıcı avatarı
HeilHitler
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen HeilHitler »

NATHAN yazdı:çok hoş olmuş, ıslandımmmm :)
:mrgreen:

Tasarımlara gelecek olursak. Karakter giriş penceresini beğendiğimi söyleyebilirim. Oyun içerisindeyse holün haritasını beğendim, gerçekten mükemmel olmuş harita. Aslında diğerleri de güzel evet ama sanki biraz gerçekçiliği götürmüş gibi. Gerçekten bu konuda yeteneğiniz var, zamanla daha mükemmel şeyler çıkaracağınıza inanıyorum.
İki ayaklı hayvanların sıradan sohbetleri kadar kısır ve sıkıcı bir sohbeti sürdürmektense hiç konuşmamak daha iyi.

Arthur Schopenhauer
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Mesaj gönderen Dawnguard »

Emeğine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş.Ama oyun standartlarının baya üstünde :)
Resim
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Hicret

Mesaj gönderen GWYNBLEIDD »

Orijinal ui'nin alfa kanallarını genişletip farklı görünümlere sokabilirim ancak geçerlilik durumu sadece benim bilgisayarımı kapsar ve her girişte ui dosyası güncelleştirilir. Yani bu çeşit bir değişim mümkün ancak oyun dosyalarıyla oynanmaması gerektiği için beraberinde bir takım sorunlar getirebilir. Kabataslak bir örnek ile de açıklayayım;
Resim
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

GWYNBLEIDD yazdı:Orijinal ui'nin alfa kanallarını genişletip farklı görünümlere sokabilirim ancak geçerlilik durumu sadece benim bilgisayarımı kapsar ve her girişte ui dosyası güncelleştirilir. Yani bu çeşit bir değişim mümkün ancak oyun dosyalarıyla oynanmaması gerektiği için beraberinde bir takım sorunlar getirebilir. Kabataslak bir örnek ile de açıklayayım;
Resim
Bir bilgim yokda aslında isterse bu arayüzü oyuna rahatça uygulayamaz mı developer ekibi ? Bana sadece arayüz güncellemesi pek zahmet vermez gibi geliyor haksızmıyım ?
Resim
Kullanıcı avatarı
SR7GEN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen SR7GEN »

Kardeşim gayet hoş olmuş, emeğine sağlık :)
Sergen YENİCE
Kullanıcı avatarı
Yahuseyn
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Yahuseyn »

Dawnguard yazdı:
GWYNBLEIDD yazdı:Orijinal ui'nin alfa kanallarını genişletip farklı görünümlere sokabilirim ancak geçerlilik durumu sadece benim bilgisayarımı kapsar ve her girişte ui dosyası güncelleştirilir. Yani bu çeşit bir değişim mümkün ancak oyun dosyalarıyla oynanmaması gerektiği için beraberinde bir takım sorunlar getirebilir. Kabataslak bir örnek ile de açıklayayım;
Resim
Bir bilgim yokda aslında isterse bu arayüzü oyuna rahatça uygulayamaz mı developer ekibi ? Bana sadece arayüz güncellemesi pek zahmet vermez gibi geliyor haksızmıyım ?
Dev Ekibimi: ) bi nerull var oda ilgilenmiyor
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Yahuseyn yazdı:
Dawnguard yazdı:
Resim
Dev Ekibimi: ) bi nerull var oda ilgilenmiyor
Orti de duruyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

Mesaj gönderen GWYNBLEIDD »

Kürşat 'Gorgar' Karamahmutoğlu ve Murat Afşar'da duruyor.
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

GWYNBLEIDD yazdı:Kürşat 'Gorgar' Karamahmutoğlu ve Murat Afşar'da duruyor.
İkvnin hikaye babası Gorgar deniyor doğrumudur?
Resim