Ayısız çemberlitaş

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Ayısız çemberlitaş

Mesaj gönderen turkneferi »

Ayısız çemberlitaş 1. bölge ve 2. bölgeyi kesmek mümkün mü mümkünse nasıl kesilir anlatabilecek birisi varmı ?
Resim
Kullanıcı avatarı
wonka
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Re: Ayısız çemberlitaş

Mesaj gönderen wonka »

Mümkün ancak büyücülerin m1 li ve sağlam olması gerek yol savaşçısı veya semiha can bastıktan sonra seri bir şekilde indirebilmek için
WONKA
WANCHOPE
GINSENG
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Elite

Mesaj gönderen acarrr »

Öncelik ile Selamun Aleykum. Ayısız Çemberli Taş'da Semiha Yol savaşçısını kolaylıkla kestirebilirsin. İş tamamen grubda ki sağlam büyücülerde misal 3 tane 2200 büyücü olsa m1li 1 kişide 2200 ün altında olsa bile kesersiniz yol savaşcısını. Yol savaşçısı için Hedef saptırmayı grubda ki ana hasarcı büyücüye saptıracaksın. Diğer büyücülerle sağlam bir şekilde asılcaksınız ve canını ilk mermiye kadar ındırceksınız (74). Kutubu açıcaksınız daha sonra istersen 1 el pas geçiceksin saptırmayacaksın istersen direk hedef saptırma atıcaksın ama kanatim pas geçmen. Sonra sapınca 2. Hedef saptırmayı herkes birer fizik atıcak ve hep beraber 4'lü Konsantrasyon atıcaklar 4 m1 sonuçta rahatlıkla iner ister kanatma atarsın ister atmazsın orası sana kalmıs fizikler katlancak zaten. Semihadada aynı şey geçerli. İlk 2 hedef saptırmayı düz fizik vurarark indirebilirsiniz İlk akılsız'a kadar. Sonra üstüne çektikten sonrada verirsin hedef saptırmayı grubda ki ana hs'ciye herkes birer fizik atar 4'lü Kosantrasyon'a kalkarlar. Kutub vakti yaklaştıgında açmazsınız asılırsınız ki şifacıda herkese ck atıcakdır. Tek yemezsiniz. Böylelik ilede semihada kaçmış olur dilersen bundada kanatma atabilirsin veya atmazsın karar sana kalmış :) Şifacı ck atıcak tek yemez derken attığı depremi kastetmedim, Hs varken diğer büyücülere dönerse semiha'nın skill vuruşlarından tek yemez demek istemiştim yanlış anlaşılmasın :)
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee
IıISCHLAGEIıl
Kullanıcı avatarı
acarrr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Elite

Mesaj gönderen acarrr »

Şifacı ck atıcak tek yemez derken attığı depremi kastetmedim, Hs varken diğer büyücülere dönerse semiha'nın skill vuruşlarından tek yemez demek istemiştim yanlış anlaşılmasın :)
ADUKET
BünyaminACAR
AzBekleGeliyorum
SHuTDowN
xSwiNDLeRx
SCHATTEN
Üfürükçüx
AzbekleGeliyorum
HowTHoRN
xSCHLAGE
xLUCIFERx
Schlagee
IıISCHLAGEIıl
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Çemberlitaşsız Ayı.
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

Vel hasılı kelam kesilir.

Yol savaşçısı 49 canda kendine can basmaktadır. 60 canda iken herkes konsa kalkar. Yol ölür.
Semiha 59 canda iken kendine can basmaktadır. 64 canda ise ateş atmaktadır. 70 canda iken kutupsuz konsa kalkılır ve içeri atılır.
X ve stuart ve gaffararı keserken ayıya gerek yok zaten. Semıha ve yol savascısında ayıya gerek var. Anlamadıgın yer varsa sor.
Kullanıcı avatarı
tedashii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen tedashii »

acarrr yazdı:Öncelik ile Selamun Aleykum. Ayısız Çemberli Taş'da Semiha Yol savaşçısını kolaylıkla kestirebilirsin. İş tamamen grubda ki sağlam büyücülerde misal 3 tane 2200 büyücü olsa m1li 1 kişide 2200 ün altında olsa bile kesersiniz yol savaşcısını. Yol savaşçısı için Hedef saptırmayı grubda ki ana hasarcı büyücüye saptıracaksın. Diğer büyücülerle sağlam bir şekilde asılcaksınız ve canını ilk mermiye kadar ındırceksınız (74). Kutubu açıcaksınız daha sonra istersen 1 el pas geçiceksin saptırmayacaksın istersen direk hedef saptırma atıcaksın ama kanatim pas geçmen. Sonra sapınca 2. Hedef saptırmayı herkes birer fizik atıcak ve hep beraber 4'lü Konsantrasyon atıcaklar 4 m1 sonuçta rahatlıkla iner ister kanatma atarsın ister atmazsın orası sana kalmıs fizikler katlancak zaten. Semihadada aynı şey geçerli. İlk 2 hedef saptırmayı düz fizik vurarark indirebilirsiniz İlk akılsız'a kadar. Sonra üstüne çektikten sonrada verirsin hedef saptırmayı grubda ki ana hs'ciye herkes birer fizik atar 4'lü Kosantrasyon'a kalkarlar. Kutub vakti yaklaştıgında açmazsınız asılırsınız ki şifacıda herkese ck atıcakdır. Tek yemezsiniz. Böylelik ilede semihada kaçmış olur dilersen bundada kanatma atabilirsin veya atmazsın karar sana kalmış :) Şifacı ck atıcak tek yemez derken attığı depremi kastetmedim, Hs varken diğer büyücülere dönerse semiha'nın skill vuruşlarından tek yemez demek istemiştim yanlış anlaşılmasın :)
Aleyküm selam kardeş
WesTSooN